Mr.FlapJack

  (5)
Zoradiť podľa
 • Mr.FlapJack Biela Čokoláda

  Ovsená tyčinka 1x120 g
  Je ovsená tyčinka s rôznymi príchuťami, plná energie a skvelej chuti vyrobená priamo v UK. Obsahuje len ovos tej najvyššej kvality a chuť šťavnatého ovocia alebo chrumkavých orechov. Táto tyčinka je plná zdravých komplexných sacharidov, ktoré postupne uvoľňujú energiu a vy z nej čerpáte silu minimálne 2 - 2,5 hodiny. Je vhodná pred športovým výkonom, napr. Pred výletom na bežky, bicykel, pred korčuľovaním a behaním.
 • Mr.FlapJack Jogurt

  Ovsená tyčinka 1x120 g
  Jedinečná a lahodná tyčinka, ktorá je výborným prírodným zdrojom energie. Je vhodná ako desiata, ktorá vám zaženie hlad, a ešte si na ňu pochutnáte. Spojenie ovsených vločiek a jogurtu je naozaj dokonalé.
 • Dietetická potravina s príchuťou karamelu.
 • Mr.FlapJack Čokoláda

  Ovsená tyčinka 1x120 g
  Jedinečná a lahodná tyčinka, ktorá je výborným prírodným zdrojom energie. Je vhodná ako desiata, ktorá vám zaženie hlad, a ešte si na ňu pochutnáte. Spojenie ovsených vločiek a kvalitné čokolády je naozaj dokonalé.
 • Mr.FlapJack Mandľa - Čerešňa

  Ovsená tyčinka 1x120 g
  Jedinečná a lahodná tyčinka, ktorá je výborným prírodným zdrojom energie. Je vhodná ako desiata, ktorá vám zaženie hlad, a ešte si na ňu pochutnáte. Spojenie ovsených vločiek, kvalitné čokolády, mandlí a čerešní je naozaj dokonalé.