Gillette

  (96)
Gillette
Zoradiť podľa
 • Holiaci strojček s presnosťou 5 čepieľok Gillette za prijateľnú cenu Navrhnutý s ľahko sa kĺzajúcimi čepieľkami, na 20 holení pomocou jednej náhradnej holiacej hlavice Svetová jednotka medzi holiacimi strojčekmi s 5 čepieľkami (podľa výpočtov vykonaných spoločnosťou P&G na základe informácií o predaji spoločnosti Nielsen od septembra 2018 do augusta 2019, v porovnaní s holiacimi strojčekmi pre mužov s 5 čepieľkami) Zarovnávajúca čepieľka vhodná na ťažko dostupné miesta a úpravu fúzov a brady Jemné mikrolamely jemne naťahujú a vyhladzujú pokožku a pripravujú chĺpky na dôkladné oholenie
 • Gél na holenie pre citlivú pokožku Gillette
 • Gél na holenie Gillette Satin Care Avocado pre ženy zvlhčuje chĺpky a uľahčuje dosiahnutie hladkého oholenia.
 • Gillette SHARP darčekové balenie pre mužov

  1×1 set, pánsky strojček na holenie + gél na holenie
  Darujte darček pre kvalitnú prípravu aj kvalitné zakončenie vďaka darčekovým súpravám Gillette ProGlide.
 • Gillette SENSITIVE darčekové balenie

  1×1 set, strojček na holenie + 1 hlavica + gél na holenie
  Darujte darček pre silný začiatok aj koniec vďaka darčekovým súpravám Gillette SkinGuard Sensitive.
 • 3 čepieľky silnejšie ako oceľ zostávajú dlhšie ostré (v porovnaní s Blue3). Každá náhradná holiaca hlavica je navrhnutá na 15 pohodlných holení.
 • Holiace strojčeky pre mužov Gillette s čepieľkami silnejšími ako oceľ zostávajú dlhšie ostré (v porovnaní so Sensor3). Každá náhradná holiaca hlavica je navrhnutá na 15 pohodlných holení. Holiaca hlavica má ostrejšie Turbo čepieľky (prvé 2 čepieľky v porovnaní so Sensor3).
 • Gillette holiaci strojček s 3 pružne uloženými čepieľkami Sensor. Pásik Lubrastrip zaisťujúci hladké kĺzanie po pokožke. Otočná hlavica, ktorá sa prispôsobí obrysom vašej tváre pre hladké oholenie.
 • Holiaci strojček pre mužov navrhnutý tak, aby zastavil podráždenie. Nadvihuje čepieľky a minimalizuje tak kontakt s pokožkou. Klinicky testované pre citlivú pokožku. Chráni pokožku pred podráždením vďaka lubrikačnej zložke. Vhodný pre všetky náhradné holiace hlavice SkinGuard Sensitive a Fusion.
 • GILLETTE FUSION GEL SENSITIVE

  1×200 ml, gél na holenie
  Pánsky gél na holenie od spoločnosti Gillette s jemnou vôňou.
 • GILLETTE FUSION STROJCEK + 4 NH

  1×1 ks, holiaci strojček
  Pánsky holiaci strojček Gillette Fusion5 s 5 čepieľkami proti treniu vám poskytne dôkladný a dlhotrvajúci výsledok. Pre bezkonkurenčné pohodlie sú čepele umiestnené blízko pri sebe a na zadnej strane je presný zastrihávač na úpravu ťažko dostupných oblastí a chĺpkov na tvári.
 • GILLETTE MACH3 8NH + GEL NA HOLENIE

  1×1 set, 8 náhradných hlavíc + gél 200 ml
  Darčekové balenie obsahuje gél na holenie, ktorý zabraňuje podráždeniu pokožky, poskytuje maximálne pohodlie pri holení a zdokonalenú generáciu trojbritných holiacich systémov Mach3 pre dôkladnejšie oholenie s minimálnym podráždením pokožky, aj keď sa holíte proti smeru rastu fúzov.
 • GILLETTE MACH3 STROJCEK + 5NH

  1×1 set, holiaci strojček + 5 náhradných hlavíc
  Chcete manuálny holiaci strojček, ktorý oholí každý chĺpok, ale pritom nepoškodí vašu pokožku? GILLETTE Mach3 + hlavice 5 ks je tá správna voľba.
 • GILLETTE P CITRUS

  1×200 ml, pena na holenie
  Zoznámte sa s najlepším citrusovým chladivým potešením. Pánska pena na holenie Gillette Lemon-Lime s decentnou citrónovo-limetkovou vôňou. Užívajte si bohatú krémovú penu pri holení, ktorá vás prenesie do sviežej prírody.
 • GILLETTE SERIES GEL SENSITIVE COOL

  1×200 ml, gél na holenie
  5.0
  (1)
  Gél na holenie Gillette Series Sensitive Cool je určený pre citlivú pokožku.
 • Stavte na jednu z najobľúbenejších svetových značiek v oblasti pánskej hygieny a doprajte s pomocou GILLETTE svojej pokožke tú najlepšiu starostlivosť.
 • Gillette Balzam Cooling

  1×100 ml, balzam po holení
  Upokojuje podráždenú pleť Poskytuje okamžitú hydratáciu a výživu pleti Spevňuje a chráni pleť pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi Podporuje prirodzenú regeneráciu pleti Ľahká a nemastná textúra sa ľahko nanáša a rýchlo sa vstrebáva Zanecháva pleť hladkú, jasnú a dokonale sviežu Balzam zabezpečuje komplexnú starostlivosť o pleť
 • 4.0
  (2)
  KOMPLETNÁ OCHRANA PRED PODRÁŽDENÍM: Gillette Series pomáha chrániť citlivú pokožku pred príznakmi podráždenia po holení: pred porezaním, pálením, štípaním, začervenaním a napätosťou OCHRANA NAVYŠE VĎAKA LUBRIKAČNÝM ZLOŽKÁM*: Gél na holenie Gillette Series má navyše lubrikačné zložky na báze polymérov na pohodlné, čisté a bezproblémové oholenie – to znamená menej vytrhávania a ťahania * v porovnaní s gélom na holenie Gillette Classic ZLOŽENIE S ALOE VERA: Upokojujúci gél na holenie Gillette Series pomáha chrániť citlivú pokožku pred podráždením z holenia CHLADÍ, ABY UPOKOJIL: Gél na holenie Gillette Series pomáha zmierňovať pocit pálenia a podráždenia pokožky pomocou osviežujúceho zloženia, ktoré ochladzuje pokožku a upokojuje ju pri holení DOKONALÍ SPOJENCI: Uľahčite si holenie hneď od začiatku vďaka celému radu výrobkov Gillette Series, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby pomáhali zmierňovať podráždenie pri holení
 • Gél na holenie od Gillette okamžite vytvorí bohatú penu na holenie Vďaka zloženiu Advanced Glide tento gél na holenie čistí a chráni citlivú pokožku a hydratuje fúzy Gél na holenie pre mužov od Gillette pomáha chrániť citlivú pokožku pred podráždením Táto pena na holenie chladí a upokojuje pokožku pri každom holení Na dosiahnutie najlepšieho vzhľadu a pocitu z oholenia používajte spolu s holiacim strojčekom Gillette
 • Gillette Mach3 Charcoal Strojček + 5NH

  1×1 ks, holiaci strojček s hlavicami
  Pánsky holiaci strojček Gillette Mach3 Charcoal je holiaci strojček s tromi čepieľkami určený na klasické hladké oholenie. 3-čepieľková hlavica holiaci strojček pre mužov je s vylepšeným lubrikačným pásikom pre extra sklz* s obsahom aktívneho uhlia.
 • Gillette Series P Cooling 200ml

  1×200 ml, pena na holenie
  KOMPLETNÁ OCHRANA PRED PODRÁŽDENÍM: Gillette Series pomáha chrániť citlivú pokožku pred príznakmi podráždenia po holení: pred porezaním, pálením, štípaním, začervenaním a napätosťou VIAC LUBRIKAČNÝCH ZLOŽIEK, LEPŠIA OCHRANA: Zloženie radu Series obsahuje extra posilňujúce a lubrikačné zložky*, ktoré pomáhajú holiacemu strojčeku hladko a pohodlne sa kĺzať * v porovnaní s penou na holenie Gillette Classic CHLADÍ, ABY UPOKOJILA: Chladivá pena na holenie Gillette Series má chladivý účinok na upokojenie pokožky počas holenia CHLADIVÁ VÔŇA: Objavte čistú, sviežu a zimnú vôňu, ktorá zanechá pocit sviežosti a pripravenosti na úspešný deň DOKONALÍ SPOJENCI: Uľahčite si holenie hneď od začiatku vďaka celému radu výrobkov Gillette Series, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby pomáhali zmierňovať podráždenie pri holení
 • Dámsky gél na holenie Gillette Satin Care Sensitive má jemnú vôňu a je určený špeciálne pre citlivú pokožku.
 • Uzamknite si vlhkosť s gélom na holenie pre ženy Satin Care Dry Skin. Tento gél je určený na suchú pokožku. Má špeciálne zloženie, ktoré pomáha uzamknúť vlhkosť v pokožke, aby bola po každom holení vždy jemná a hladká.
 • Gillette SHARP darčekové balenie pre mužov

  1×1 set, žiletka s gélom na holenie
  Darujte darček pre kvalitnú prípravu aj kvalitné zakončenie vďaka darčekovým súpravám Gillette ProGlide.

Gillette už viac ako 100 rokov ponúka mužom aj ženám na celom svete tú najlepšiu starostlivosť o pokožku pri holení. Do portfólia spoločnosti Gillette okrem holiacich stroječekov možno zaradiť aj gély a peny na holenie, vody po holení, ale taktiež aj holiace strojčeky určené pre ženy.

\