Výrobníky sódy (9)

Zoradiť podľa
1×1 ks, prístroj na perlivú vodu
Prístroj na výrobu perlivej vody.
1×1 ks
Výrobca domáce perlivej vody s pevnou sklenenou fľašou a pevnou oceľovou nádobou. SodaStream Crystal Black/Metal je dodávaný v kompletnej sade výrobcu, bombičky s potravinárskym CO2 a nápojovou fľašou. Zvoľte ekologické a pohodlné riešenie miesto ťahanie balíkov vôd.
1×1 ks, výrobník sódy
Prístroj Sodastream Spirit Red. Sada na výrobu domácej perlivej vody. Obsahuje výrobník Spirit s automatickou výrobou perlivej vody a nastaviteľnou mierou perlivosti, odolnú plastovú tlakovú fľašu a bombičku s náplňou CO2 až na 80l domácej perlivej vody.
1×, prístroj na výrobu perlivej vody
Prístroj na výrobu domácej perlivej vody v luxusnom farebnom prevedení s uhľovo tmavými metalickými tónmi. SodaStream Jet TEMNÝ KAMEŇ vytvorí tak perlivú vodu, ako požadujete – stačí len stlačiť tlačidlo. Prístroj je kompatibilný s veľkými plastovými fľašami SodaStream typu Jet (1 l) alebo malými fľašami (0,5 l).
1×1 ks, prístroj na výrobu perlivej vody
Výrobník domácej perlivej vody s tromi nastaviteľnými režimami perlivosti. SodaStream Spirit One Touch White vyrobí jemne perlivú, strednú, či silne perlivú vodu, pre ktorej výrobu vám stačí stlačiť jediné tlačidlo. Kompletná sada obsahuje výrobník, potravinársky CO2 plyn a opakovane použiteľnú fľašu.
1×1 ks, prístroj na perlivú vodu
5.0
(1)
Prístroj na výrobu domácej perlivej vody pre vás kedykoľvek pripraví sódovku či sýtenú limonádu. O výrobu bubliniek sa stará plynová bombička obsahujúca CO2, ktorá vystačí až na 80 litrov nápoja.
1×1 ks, prístroj na perlivú vodu
Prístroj na výrobu perlivej vody.
1×1 ks, prístroj na perlivú vodu
Spirit One Touch SODASTREAM Výrobník perlivé vody.
1×1 set, sodastream
Limitovaná edícia Sodastream Jet MegaPack Love Raspberry - jednoduchý spôsob, ako si vychutnať perlivú vodu bez vláčenia ťažkých fliaš z obchodov. Prístroj na výrobu domácej perlivej vody s bonusmi v balení naviac.
Výrobníky sódy

Výrobníky sódy