Odsávačky (32)

Odsávačka je zariadenie prispôsobené na odsatie materského mlieka. Pri odstriekavaní materského mlieka je nutné mať hygienicky čisté ruky. Materské mlieko odstriekavame ručne či pomocou odsávačky, do vopred pripravenej sterilnej nádoby. Odsávačku je taktiež dôležité sterilizovať. Ručné (mechanické) odsávačky mlieka poslúžia mamičkám, ktoré nemajú zásadný problém s tvorbou materského mlieka a prsia potrebujú uvoľniť len pred dojčením či dostatočne prsia vyprázdniť po ukončení dojčenia. Vyššou cenou, no zároveň i vyšším komfortom disponujú odsávačky elektrické, ktoré ženy volia ak potrebujú prsia pred dojčením uvoľniť viackrát za deň.

Zoradiť podľa
1×1 set, odsávačka + fľaša 125 ml
Inšpirované bábätkom, praktické pro mamičku. Technológia prirodzeného pohybu. Efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka.
1×1 ks, odsávačka mlieka
Odsávačka materského mlieka.
1×1 set, odsávačka nabíjateľná + fľaša 125 ml
Dobíjacia odsávačka materského mlieka efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka.
1×1 ks, manuálna odsávačka mlieka 150 ml
Efektívna manuálna odsávačka vhodná aj na cestovanie
1×1 ks, manuálna odsávačka mlieka 180 ml
Efektívna odsávačka vhodná aj na cestovanie.
1×150 ml, odsávačka materského mlieka
Odsávačka s inovatívnym systémom zaručujúcim pohodlie a jemnosť.
1×1 ks, odsávačka mlieka
Odsávačka je ľahká, jednoduchá a veľmi tichá.
1×1 ks, odsávačka mlieka
Odsávačka materského mlieka
1×25 ks, sáčky na mlieko
Mlieko, ktoré odsajete pre svoje dieťa je vzácna tekutina. Spája v sebe najlepšiu možnú výživu s vitamínmi, bielkovinami a imunologickými prípravkami, ktoré pomáhajú pri detskom raste a vývoji a chránia ich pred infekciou. Budete sa chcieť oňho dobre postarať, a preto je veľmi dôležité, ako ho uložiť.
1×1 ks + 5×180 ml
DARČEK - 5ks Via pohárikov
1×1 ks
Lansinoh Dvojfázová manuálna odsávačka materského mlieka je komplexné zariadenie, ktoré spĺňa 3 funkcie v jednom: odsávanie, skladovanie a dokrmovanie.
1×1 ks, odsávačka mlieka
Odsávačka materského mlieka manuálna - štartovacia sada
1×1 ks
NOVAMA WHITE K Nosová odsávačka Odsávačka Novama White K s jednoduchou obsluhou. 2 úrovne výkonu skryté pod dvoma tlačidlami. Čistenie nosa je jednoduché a rýchle.
1×1ks
Ponúka možnosť výberu 4 programov.
1×1 set, zberač mlieka
Dr.Brown´s jednodielna silikónová laktačná pomôcka určená na zachytávanie tečúceho materského mlieka a pre šetrné odsávanie bez použitia rúk a zbytočnej straty materského mlieka.
1×2 ks, na manuálnu odsávačku mlieka, veľkosť C
Dr. Brown’s silikónová prísavka je určená na komfortné odsávanie s manuálnou odsávačkou. Veľkosť A (21 mm). Kompatibilná s Dr.Brown‘s manuálnou odsávačkou mlieka BF102.
1×2 ks, na manuálnu odsávačku mlieka, veľkosť A
Dr. Brown’s silikónová prísavka je určená na komfortné odsávanie s manuálnou odsávačkou. Veľkosť A (21 mm). Kompatibilná s Dr.Brown‘s manuálnou odsávačkou mlieka BF102.
1×1 ks, manuálna odsávačka mlieka
Komfortná manuálna odsávačka materského mlieka s jemnou 100%-ne silikónovou prísavkou (klobúčikom) vo veľkosti B 25mm, ktorá sa prispôsobí tvaru prsníka.
1×1 set, nosná odsávačka a odsávačka mlieka
Kombinácia odsávačky mlieka s nosnou odsávačkou
1×1 ks, odsávačka materského mlieka
Canpol babies Odsávačka materského mlieka Basic dokonale napodobňuje sací rytmus dieťaťa a zaisťuje rovnomerný a jemný tok mlieka.
1×1 ks, manuálna odsávačka mlieka
Predstavujeme NOVINKU, ktorá bola vytvorená odborníkmi z odboru Pediatria a Ortodoncia, k zdravému kŕmeniu z fľaše v kombinácii s dojčením.
1×1 ks, duálna odsávačka 2v1
Odsávačka inovatívnou technológiu duálneho použitia je vhodná na odsávanie mlieka z jedného alebo z oboch prsníkov súčasne. Prevádzka je jemná, praktická a šetriaca čas.
1×1 ks, elektrická
Odsávačka umožňuje individuálne použitie s 10 rôznymi úrovňami stimulácie prsníkov. 10 rôznymi úrovňami intenzity pomáha matkám vybrať si najpohodlnejší spôsob odsávania mlieka.
1×1 ks, elektrická odsávačka mlieka
Elektrická 2-fázová prsná pumpa. Sací výkon (sila odsávania) sa môže voliť individuálne. Super-mäkký silikónový prsný vankúš pre väčší komfort.
Odsávačky

Odsávačky