Medela Odsávačka mlieka elektrická Solo™ Hands-free

1×1 ks, odsávačka mlieka

Značka: MEDELA

Single elektrická odsávačka materského mlieka Medela Solo™ Hands-free: ideálne hands-free riešenie pre praktické odsávanie (in-bra odsávanie). Naša elegantná, kompaktná a intuitívna odsávačka Solo™ v kombinácii so zbernou nádobkou Medela Hands-free - anatomicky navrhnutou tak, aby podporovala efektívne odsávanie mlieka, veľmi ľahká* pre väčšie pohodlie a ľahko čistiteľná - iba z troch častí. *Iba 76 g

199,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Medela Odsávačka mlieka elektrická Solo™ Hands-free 1×1 ks, odsávačka mlieka

X024298

Hlavný popis produktu

Ideálne hands-free riešenie pre praktické odsávanie

Anatomicky tvarované zberné nádobky unikátne navrhnuté tak, aby maximalizovali odsávanie mlieka a pohodlie tým, že znižujú tlak na prsné tkanivo.

Kompaktná a ľahká

Ľahko sa zmestí do vrecka alebo sa prenáša vďaka svojej ľahkej, kompaktnej konštrukcii a vstavanej batérii. V kombinácii so zbernou nádobkou vás udrží mobilnú, keď to najviac potrebujete.

3 diely, ľahko sa čistí

Zberné nádobky boli navrhnuté iba z 3 častí pre ľahké čistenie a montáž.

Solo™ Hands-free je dodávané s jedinečnou zbernou nádobkou Medela, ktorá ponúka:

-Anatomický dizajn: Navrhnutá tak, aby sa prispôsobila tvaru prsníka a podporila efektívne odsávanie mlieka a maximálne pohodlie.
-Ultra ľahká: S iba 76 g patrí k najľahším dostupným, navrhnutá tak, aby sa pohodlne a diskrétne zmestila do podprsenky.
-3 diely, ľahké čistenie: Ľahko sa zostavuje a je možné ju umývať v umývačke riadu, vďaka čomu je odsávanie menej časovo náročné.
-Priehľadný dizajn: Ľahko skontrolujete, či bradavku do tunela prsného nadstavca umiestňujete správne, čo zabraňuje treniu a podporuje efektívne odsávanie mlieka. Priehľadná nádobka vám pomôže pozorovať, kedy a ako mlieko tečie, a zmerať objem na konci odsávania.
-Konektivita: Užívajte si automatické sledovanie vďaka prepojeniu s aplikáciou Medela Family™ - vaším osobným asistentom, ktorý poskytuje automatické sledovanie v reálnom čase, personalizovaný, vedecky podložený obsah a tiež šikovné nástroje a tipy na odsávanie.Intuitívne ovládanie: Vďaka iba 4 tlačidlám sa odsávačka Solo™ Hands-free používa intuitívne a ľahko sa ovláda.

Noste ju spoločne s dojčiacou podprsenkou

Vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu je odsávačka Solo™ Hands-free s nositeľnou nádobkou na zber mlieka určená pre mamičky, ktoré potrebujú mať pri odsávaní voľnosť pohybu. Nádobka odsávačky Solo™ Hands-free sa pohodlne zmestí do väčšiny dojčiacich podprseniek, čo znamená, že môžete mať voľné ruky a odsávať úplne bez obáv, pozrite sa na našu dojčiacu podprsenku 3v1 s technológiou Adaptive Stretch™.

Navrhnutá na mieru aj na funkčnosť

Jedinečný dizajn vychádzajúci z anatómie laktujúcich prsníkov, ktorý ponúka skvelú oporu prsníka, a to najmä v spodnej časti, ktorá obsahuje citlivé tkanivo, kde sa tvorí mlieko.1, 2

Viac mlieka, viac pohodlia

Väčšina prsných nadstavcov pre odsávačky materského mlieka zviera uhol 90°. Odsávačka Solo™ Hands-free je navrhnutá s našou vedecky overenou technológiou uhla 105°, ktorá vytvára prirodzenejšie priľnutie a znižuje tlak na prsník, čo vedie k lepšiemu odsávaniu mlieka a väčšiemu pohodliu.3, 4

Úplná diskrétnosť, pohodlie a komfort

S hmotnosťou 76 g patrí naša zberná nádobka Hands-free k najľahším dostupným. Solo™ Hands-free vás teda nebude zaťažovať. Poskytuje vám flexibilitu, aby ste sa mohli venovať všetkému ostatnému, čo máte na zozname úloh.

Jednoduché zostavenie, ľahké čistenie

Stačí vyčistiť iba tri diely a pre ešte väčšie pohodlie je možné ich umývať v umývačke riadu.

Dôveryhodný odborník na kŕmenie materským mliekom už viac ako 60 rokov

Spoločnosť Medela vám prináša novú elektrickú odsávačku materského mlieka Solo™ Hands-free single, ktorá je jedinečne navrhnutá tak, aby vyhovovala väčšine tvarov prsníkov a dojčiacich podprseniek.

Jedna odsávačka, dva spôsoby odsávania

Flexibilita a sloboda voľby spôsobu odsávania. Teraz môžete v okamihu prejsť z klasického (PersonalFit Flex™) na hands-free odsávanie. Odsávačku Solo™ Hands-free rýchlo pripojíte a začnete odsávať, čím získate vynikajúci zážitok z odsávania, ktorému v spoločnosti Medela dôverujú milióny mamičiek.

PREČO HANDS-FREE SOLO™?

-Ideálna pre multitasking
-Intuitívne ovládanie - iba 4 tlačidlá
-Jednoduché použitie a čistenie - iba 3 časti

Referencie
1. Gooding MJ et al. J Ultrasound Med. 2010; 29(1):95–103.

2. Prime DK et al. 6th Academy of Breastfeeding Medicine Europe Conference, 18-20 May 2018, Rotterdam, Netherlands; 2018.

3. Sakalidis VS et al. Acta Obstet Gynecol Scand. 2020; 99(11):1561-1567.

4. Clinical study, Data on file (NCT02492139 compared to 90°).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.