Konzervy a kapsičky pre psy (108)

Mäsové konzervy či kapsičky sú skvelým doplnkom stravy Vášho štvornohého miláčika. V našej ponuke nájdete konzervy aj kapsičky pre psov plné šťavnatého, kvalitného mäsa. Obsahujú všetky potrebné vitamíny a minerály, čiže môžu slúžiť ako komplexné krmivo, ale odporúčame ich predovšetkým ako obohatenie suchej stravy Vášho psa.  

Zoradiť podľa
Cesar Kapsička Hovädzie+Želenina

1×100 g, kapsička pre psy

Cesar kapsičky pre dospelých psov malých plemien - neprechádza tak dlhým sterilizačným procesom, ako konzervaervy. Preto si zachovávajú lepšie chuťové vlastnosti a nutričné hodnoty.
0,65
Dočasne nedostupné
 
Cesar Kapsička Kura+Želenina

1×100 g, kapsička pre psy

Cesar je kompletní krmivo určeno zejména pre malé psy. Krmivo je vyráběno pouze z vybraných složek a jemných kousků masa, připravené pečlivě podle chutné receptury.
0,65
Na sklade v eshope
 
Brit Konzerva Mono Protein Rabbit 400g

1×400 g

100 % čistý králičí proteín Brit Mono Protein ponúka kompletnú a vyváženú výživu. Receptúra s obsahom jedného proteínu je vhodná na zníženie rizika alergií a potravinovej intolerancie. Kompletné krmivo pre psy.
2,89
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
 
Brit Konzerva Mono Protein Turkey & Sweet Potato 400g

1×400 g

100 % ČISTÝ MORČACÍ PROTEÍN SO SLADKÝMI ZEMIAKMI. Brit Mono Protein ponúka kompletnú a vyváženú výživu. Receptúra s obsahom jedného proteínu je vhodná na zníženie rizika alergií a potravinovej intolerancie. Kompletné krmivo pre psy.
2,59
Dočasne nedostupné
 
Brit Konzerva Mono Protein Turkey 400g

1×400 g

100 % čistý morčací proteín Brit Mono Protein ponúka kompletnú a vyváženú výživu. Receptúra s obsahom jedného proteínu je vhodná na zníženie rizika alergií a potravinovej intolerancie. Kompletné krmivo pre psy.
2,59
Dočasne nedostupné
 
Shiny Dog Konzerva Kura

2×85 g

Chutná konzerva pre psov s vysokým obsahom kuracieho mäsa!
2,19
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
 
Konzervy a kapsičky pre psy

Konzervy a kapsičky pre psy