Veterina (2467)

Máte doma štvornohého miláčika?

Vlastniť zvieratko je radosť, láska, zábava ale aj zodpovednosť. Je na vás čo bude váš psík alebo mačka jesť, kde bude spať, s čím sa bude hrať. Aby sme vám to čo najviac uľahčili, máme pre vašich štvornohých priateľov pripravenú širokú ponuku komplexne vyváženého krmiva a kvalitných granúl. Nezabudli sme ani na maškrty za odmenu. Sú plné vitamínov a minerálov, takže aj mlsanie bude zdravé.

Aby zo šteniatka vyrástol silný a zdravý psík, z času na čas je potrebné mu dodať niečo špeciálne. Preto sme mysleli aj na výživové doplnky. Na zariadenie spacieho a oddychového kútika ponúkame širokú škálu pelechov a ležadiel. Poďme von! Pre aktívnu zábavu s vaším miláčikom u nás nájdete rôzne loptičky, hračky a vodítka. A aby ste ho ochránili pred všetkými parazitmi a kliešťami nájdete u nás celú kategóriu efektívnych antiparazitík. Pre lesklú a zdravú srsť si zaobstarajte  ten správny šampón a kefu. Jednoducho s našou pomocou a vašou láskou si bude váš miláčik žiť ako v bavlnke.  Antiparazitiká

Každý majiteľ psíka vie, aké dôležité je ochrániť ho pred parazitmi, predovšetkým v jarnom období, kedy začína sezóna kliešťov. Medikovaný obojok Scalibor spoľahlivo ochráni vášho psíka po dobu až 6 mesiacov. S novou technológiou uvoľňovania účinnej látky chráni pred kliešťami, blchami, komármi a pakomármi.

 

Granule

Kvalitné a komplexne vyvážené krmivo je základom pre zdravý vývin vášho štvornohého miláčika. Ponúkame vám krmivá a granule prémiových zniačiek Brit, Eminent, Royal Canin a veľa iných. Či už máte doma šteniatko, dospelého psa alebo seniora s našimi produktami naplníte k spokojnosti všetky brušká.

 

Maškrty

Čo by to bolo za pánička, keby občas nedal za odmenu nejakú chutnú maškrtku. V našej ponuke nájdete maškrty ktoré obsahujú množstvo vitamínov a minerálov, takže aj mlsanie môže byť pre vášho štvornohého miláčika zdravé. 

 

 

Príslušenstvo pre mačky

Ani majitelia domácich šelmičiek neobídu naprázdno. Nájdu u nás granule, maškrty aj kapsičky, rôzne druhy kvalitných podstielok, hračky pre aktívne mačky. Aj kozmetiku a výživové doplnky pre spokojné pradenie vašej spoločníčky.

 

Hračky

Kedy je váš psík najšťastnejší? Predsa keď môže voľne behať a skákať. A úplne najviac keď mu ešte k tomu venujete svoju pozornosť a hádžete loptičku. V našej ponuke nájdete okrem loptičiek aj rôzne frisbee, aporty a veľa druhov plyšových a gumových hračiek.

 

Venčenie

Na prechádzku mestom ponúkame rôzne ergonomicky tvarované vôdzky vo všetkých farbách od pastelových odtieňov až po čiernu. V tejto kategórii nájdete aj textilné vodítka pre vášho miláčika, pohodlné postroje pre malé aj väčšie plemená či bezpečnostné postroje do auta.

 

Kozmetika

Aby mal váš psík v poriadku uši, oči, pazúriky, čisté zuby a jemnú lesklú srsť, musíte mu venovať náležitú starostlivosť. S našimi kozmetickými produktami pre psov to zvládnete ľavou zadnou. Nájdete tu šapmóny, hrebene, kefy,gély na čistenie zubov a mnoho iného.

 

Výživové doplnky

Občas aj vaše zvieratko potrebuje okrem stravy doplniť vitamíny a minerály formou výživových doplnkov. Výživové doplnky pre psov ponúkajú starostlivosť o kĺby, o kožu a srsť a zuby, posilňujú imunitu, starajú sa o dobré trávenie. Za vašu starostlivosť vám bude na oplátku robiť spoločnosť zdravý a spokojný psík. Aké benefity prinesie vášmu miláčikovi lososový olej pre psov? Dozviete sa to v našom novom článku vo Vet Clube.

 Zoradiť podľa
 • 1×3 ks, spot-on proti parazitom
  Vectra 3D spot-on pre psy chráni psy pred veľkým množstvom parazitov naraz. Účinkuje na blchy aj ich vývojové štádiá, kliešte, komáre, bodavky stajňové a flebotómy. Prípravok má repelentný a hubiaci účinok. Parazit je usmrtený skôr, ako sa prichytí a začne cicať krv, nemôže tak nakaziť psa nebezpečnými chorobami.
 • 1×1 ks, hračka pre psy
  TPR ochrana pre dlhodobé hranie
 • 1×1 ks, vôdzka pre psy
  Vôdzka pre psy.
 • 1×1 ks, antiparazitný
  4.7
  (19)
  Antiparazitný obojok je liek, ktorý má perzistentný akaricídny (smrtiaci) účinok a repelentný (bráni cicaniu) účinok na kliešte počas 8 mesiacov. Účinkuje proti larvám, nymfám a dospelým kliešťom.
 • 1×1 ks, obojok proti parazitom 48 cm
  5.0
  (4)
  Cieľový druh: Psy. Medikovaný obojok s dĺžkou 48 cm (19 g), určený pre malé a stredne veľké psy, obsahuje účinnú látku Deltamethrinum (0,760 g).
 • 4.9
  (13)
  Veterinárny liek - antiparazitárny obojok s repelentným účinkom pre psy a mačky.
 • 1×1 ks, obojok proti parazitom 65 cm
  5.0
  (7)
  Medikovaný obojok s dĺžkou 65 cm určený pre veľké psy. Ochrana pred napadnutím kliešťami, dospelými komármi druhu a pred cicaním krvi kútovkami/flebotómami po dobu až 6 mesiacov. Je vodeodolný a úplne bez zápachu.
 • 5.0
  (7)
  Zvlášť citlivé psy bývajú náchylní k alergiám a zažívacím problémom. Krmivo Brit Premium by Nature Sensitive Lamb týmto problémom pomáha predchádzať vďaka obsahu jahňacieho mäsa (35%) a ryže, vysoko prijateľným surovinám.
 • 1×2 tbl, veterinárny prípravok
  4.5
  (4)
  Odčervovacie tablety určené pre psy, v tvare kosti a viac ochutené. Liečba zmiešaných infekcií spôsobených hlístovcami a pásomnicami.
 • 1×2 tbl, liečivo pre psov
  5.0
  (2)
  Liečba zmiešaných infekcií zapríčinených škrkavkami a pásomnicami u dospelých psov a šteniat.
 • 1×2 tbl, liečivo pre mačky
  Liečba zmiešaných infekcií zapríčinených škrkavkami a pásomnicami u mačiek.
 • 1×2 tbl, veterinárny prípravok
  Drontal tablety (pre mačky) je určený na odčervenie mačiek a mačiat po invázii škrkavkami a pásomnicami.
 • 1×2 tbl, veterinárny prípravok
  5.0
  (2)
  Ochutenie tablety na odčervenie. Pôsobí proti najčastejším vnútorným parazitom psov: oblým a plochým červom, (škrkavkám, tenkohlavcom, machovcom a pásomnicu). Pomáha pri potlačení infekcií vyvolaných prvokmi Giardia.
 • 1×150 ml, rozprašovač
  Prípravok je určený k likvidácii kliešťov, bĺch, vší a ploštíc.
 • 1×0,5 ml, prípravok proti blchám
  Prípravok proti blchám, kliešťom, švolám a ich vývojovým fázam (vajíčka, larvy).
 • 1×15 000 g, krmivo pre psov
  5.0
  (2)
  Premium by Nature je veľmi ľahko stráviteľné a chutné krmivo. Podporuje zdravý vývoj kostry, kostí, kĺbov a zubov. Podporuje imunitu a kondíciu. Vhodné na optimálny rast tela a svalov.
 • 2×0,7 ml, odčervenie stredne veľkých mačiek
  Ideálne pre mačky, ktoré nie sú schopné prehltnúť vnútorne podávané prípravky, či pre majiteľov, ktorí preferujú pohodlie pri odčervenie. Prípravok pôsobí proti najčastejším vnútorným parazitom u mačiek vrátane ich vývojových štádií v krvi a vnútorných orgánoch.
 • 1×15 000 g, krmivo pre psov
  5.0
  (1)
  Kompletné krmivo pre psov.
 • 1×1 ks, z nehrdzavejúcej ocele
  2.0
  (1)
  Kozmetická šikmá pinzeta vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka 9 cm.
 • 1×50 mg, liečivo pre mačky
  5.0
  (1)
  Prípravok pre mačky na prevenciu a liečbu napadnutia blchami, kliešťami a švolami.
 • 1×402 mg, liečivo pre psy
  Prípravok pre psov na prevenciu a liečbu napadnutia blchami, kliešťami a švolami.
 • 1×134 mg, liečivo pre psov
  Prípravok pre psov na prevenciu a liečbu napadnutia blchami, kliešťami a švolami.
 • Ľahké odstránenie kliešťov vďaka pinzety.
 • 1x2,68 ml, L (20-40 kg), roztok pre psy
  Na použitie proti napadnutiu blchami samotnými alebo blchami spolu s kliešťami a/alebo švolami.
 • 1x0,67 ml, roztok pre mačky
  Roztok na vonkajšiu aplikáciu na kožu zvieraťa v pipete.
 • 1×100 ml, sprej proti blchám
  5.0
  (1)
  Liečba a prevencia infestácií bĺch a kliešťov u mačiek a psov, kontrola alergickej reakcie po uhryznutí blchami u mačiek a psov.
 • 1×1 ks, antiparazitárny obojok 53 cm
  5.0
  (1)
  Antiparazitárny obojok Kiltix je účinný proti kliešťom aj ich vývojovým štádiám, ktorá napadajú psov. Je plne účinný už 24 hodín po nasadení a je dlhodobo účinný.
Veterina

Veterina