Odpudzovače hmyzu (17)

Konečne po dlhom sni si ľahnete do postele a jediné na čo myslite je dobrý spánok no zrazu počujete to čo vie skoro každého nahnevať. Bzučanie komárov vie potrápiť človeka pri zaspávaní. Ak hľadáte pomoc tak Váš problém rieši práve táto kategória. V tejto kategórií sa nachádzajú nielen odpudzovače komárov ale aj spreje a iné prípravky proti lezúcemu hmyzu. V ponuke Dr.Max nájdete odpudzovače hmyzu od najlepších dodávateľov na trhu.

Zoradiť podľa
1×1 ks, odpudzovač hmyzu
Odpudzovač hmyzu - náhradná náplň Náhradné náplne do elektrického odparovača Raid.
1×30 ml, náhradná náplň
Náhradná náplň do elektrického odparovača Raid.
1×400 ml, sprej
Insekticídny aerosólový prípravok, špecialista na hubenie lezúceho hmyzu – to je BIOLIT Plus sprej proti lezúcemu hmyzu.
1×400 ml, sprej proti hmyzu
4.0
(1)
Tento vysoko účinný priestorový sprej proti muchám, komárom, ovadom, osám, moliam a inému lietajúcemu hmyzu oceníte v domácnostiach, na chalupe aj na dovolenke. Rýchlo a nekompromisne zabíja lietajúci hmyz. Jeho nespornou výhodou je, že nijako nezapácha, takže vás nebude nijako obťažovať.
1×1 ks, na odstránenie mravcov
Insekticídna nástraha na ničenie mravcov Raid pôsobí 24 hodín denne a poskytuje tak veľmi účinnú ochranu či už v domoch, bytoch či vonkajších terasách.
1×1 ks, náhradná náplň
Odpudzovač hmyzu proti muchám a komárom, chráni až 30 nocí - náhradná náplň
1×400 ml, sprej
4.0
(1)
Insekticídny aerosólový prípravok, špecialista na hubenie mravcov a iného lezúceho hmyzu – to je BIOLIT Plus sprej proti mravcom.
1×3 ks, lapač molí
Biolit lapač potravinových molí účinne ochráni potraviny pred štyrmi najčastejšími druhmi potravinových molí.
1×400 ml, sprej proti hmyzu
1.0
(1)
Insekticíd v spreji Raid je účinný v boji proti lietajúcemu hmyzu. Pôsobí v priebehu niekoľkých sekúnd voči všetkým typom lietajúceho hmyzu, ako sú muchy, komáre, osy, moly a sršne. Zároveň poskytuje ošetreným povrchom ochranu až po dobu 2 týždňov. Insekticíd v spreji Raid chráni v noci proti uštipnutiu komárom vo vyvetranom priestore.
1×2 ks, proti moliam
Povedzte STOP moliam a chráňte svoje oblečenie pred týmito nepríjemnými škodcami. Ide o gélový prípravok, ktorý vyniká príjemnou prírodnou vôňou levandule a zanecháva krásne prevoňané oblečenie.
1×1 ks, elektrický odparovač
Biolit elektrický odparovač so suchou náplňou vyhubí a odpudí komáre a iný nepríjemný lietajúci hmyz. Ochráni váš pokojný spánok pred nepríjemným hmyzom najmenej po dobu 11 nocí. Elektrický odparovač sa používa predovšetkým v spálňach a iných obytných miestnostiach.
1×400 ml, sprej proti hmyzu
Trápite sa s väčším výskytom otravného lezúceho hmyzu a neviete ako na neho? Kúpte si tento veľmi efektívny odpudzovač Raid.
1×1 ks, odpudzovač hmyzu
Odpudzovač hmyzu s tekutou náplňou na 30 nocí
1×400 ml, odpudzovač hmyzu
Odpudzovač hmyzu – sprej proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu
1×400 ml, prípravok na hubenie ôs
Insekticídny aerosólový prípravok, špecialista na hubenie ôs a ich hniezd. Vďaka unikátnemu rozprašovaču možno zasiahnuť osie hniezdo z bezpečnej vzdialenosti.
1×1 ks, odparovač + náhradná náplň
Odpudzovač hmyzu proti muchám a komárom, chráni až 30 nocí
1×10 ml, olej
Silica na vonkajšie použitie.
Odpudzovače hmyzu

Odpudzovače hmyzu