Močové cesty (95)

Močové cesty predstavujú systém orgánov, ktoré produkujú a prepravujú moč v tele a z tela von. Zabezpečujú reguláciu množstva vody v organizme, udržiavajú rovnováhu vnútorného prostredia, zabezpečujú stálu hladinu dôležitých látok v krvnej plazme a starajú sa o mnoho ďalších procesov. Medzi najčastejšie ochorenia patria infekcie močových ciest, inkontinencia či u mužov zväčšená prostata. Starostlivosť o močové cesty vhodnými liekmi a výživovými doplnkami môže predstavovať účinnú prevenciu a riešenie problémov.

 

Zoradiť podľa
1×60 cps, na prostatu
Liek rastlinného pôvodu obsahujúci extrakt zo saw palmetta. Pomáha pri zápaloch prostaty a bráni jej zväčšovaniu. Vhodný pri ťažkostiach s močením.
1×120 cps, na močový systém
Liek rastlinného pôvodu obsahujúci extrakt zo saw palmetta a žihľavy. Podporuje správne fungovanie močového ústrojenstva a prostaty.
1×120 ml, výživový doplnok
Tekutý doplnok stravy, podporuje imunitu a prospieva slizniciam. Príchuť brusnice.
1×90 cps, výživový doplnok
5.0
(1)
Prípravok obsahuje extrakty z plodu Saw palmetto (serenoa plazivá) a koreňa žihlavy, zinok, lykopén, meď, selén a vitamín D.
10 tabliet
Výživový doplnok obsahuje extrakt z plodov severoamerických brusníc
1×30 ks, výživový doplnok
Výživový doplnok pre normálnu funkciu močových ciest.
1×10 cps, výživový doplnok
Urinal Akut® FORTE obsahuje výťažok z kanadských brusníc - kľukvy veľkoplodej a zlatobyle obyčajnej, ktorý podporuje zdravie močových ciest a pomáha vyplavovať baktérie z močového mechúra.
1×100 cps, výživový doplnok
Doplnok výživy obsahujúci kapucínku. Prírodné antibiotikum, ktoré pomáha pri zápaloch močových ciest, dýchacích ciest-zrieďuje hlieny. Má antiseptické účinky.
1×60 cps, výživový doplnok
Urinal® obsahuje unikátnu kombináciu extraktov NutriCran® koncentrovaný extrakt zo sušenej šťavy kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon - kľukva veľkoplodá), CystiCran® vysoko koncentrovaný extrakt z kanadských brusníc, extrakt zo zlatobyle obyčajnej (Solidago virgaurea) a vitamín D.
1×60 cps, výživový doplnok
Doplnok výživy obsahujúci saw palmetto. Pomáha podporovať správne fungovanie močového ústrojenstva a prostaty. Priaznivo vplýva na mužské zdravie.
1×20 cps, liek
Urinal Akut® FORTE obsahuje výťažok z kanadských brusníc - kľukvy veľkoplodej a zlatobyle obyčajnej, ktorý podporuje zdravie močových ciest a pomáha vyplavovať baktérie z močového mechúra.
3×20 ks, liek
Canephron je tradičný rastlinný liek.
1×14 ks, granulát vo vrecúškach
Zdravotnícky prostriedok určený k prevencii a podpornej liečbe cystitídy a ďalších bakteriálnych infekcií močových ciest. D-manóza dokáže zmierniť najčastejšie príznaky infekcií močových ciest spôsobených baktériami rodu Escherichia coli.
1×20 tbl, výživový doplnok
Doplnok stravy s obsahom brusnicového extraktu, so sladidlom. Vo forme šumivých tabliet.
1×56 tbl
Výživový doplnok FeminHelp URO pomáha ženám obnoviť kontrolu nad nechceným únikom moču. Spája účinok bylinných extraktov a vitamínov.
1×50 cps, zvyšuje sekréciu moču
Rowatinex zvyšuje sekréciu moču, uvoľňuje kŕče močových ciest a tým podporuje vylučovanie kameňov. Liek sa používa na liečbu ochorení močových ciest a zápalov obličiek a močových ciest.
1×60 tbl, posilnenie panvového dna
Výživový doplnok INCOVENAL comfort prispieva k posilneniu svalov panvového dna, ktorých oslabenie je častou príčinou nedobrovoľného úniku moču.
10×25 ml, liečivo
Prípravok je výnimočný vysokým obsahom brusníc a D-Manózy spolu s vitamínom D3 a extraktom zo Zlatobyle, ktorá podporuje zdravie močových ciest. Silné zloženie v tekutej forme na akútnu potrebu.
1×30 ks, vrecúška 120 g
Doplnok stravy obsahujúci D-manózu, ktorá je vhodná k starostlivosti o močové ústrojenstvo (aj u tehotných žien).
1×150 ml, sirup
Urinal® Sirup obsahuje aktívnu zložku NutriCran®, koncentrát sušenej šťavy z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon – kľukva veľkoplodá). Brusnice sú bohatým zdrojom bioflavonoidov, fenolických zlúčenín a iných prírodných látok.
1×60 cps, výživový doplnok
Doplnok výživy obsahujúci brusnicový koncentrát a D-manózu. Pomáha znižovať priľnavosť baktérii na močové cesty, podporuje vylučovanie moču.
1×30 cps, na prostatu
Liek rastlinného pôvodu obsahujúci extrakt zo saw palmetta. Pomáha pri zápaloch prostaty a bráni jej zväčšovaniu. Vhodný pri ťažkostiach s močením.
1×60 tbl, výživový doplnok
ADVANCE obsahuje 100 % čistú spirulinu prémiovej BIO kvality.
1×100 ml, roztok
Výživový doplnok, extrakt rastliny Kapucínka väčšia 10:1 (Tropaeolum majus - použitá časť rastliny vňať).
Močové cesty

Močové cesty