Doplnky pre mačky (13)

Už ste pre svoju mačičku zaobstarali krmivo, chutné maškrty, krásny obojok, interaktívne hračky adokonca aj kvalitnú kozmetiku čo ďalej? My myslíme aj za vás. Vtejto kategórii nájdete široký výber štýlových afunkčných produktov, ktoré pri správnej starostlivosti ovášho štvornohého spoločníka nesmú chýbať. 

Zoradiť podľa
 • Dvierka pre veľké mačky a malých psov.
 • Hnedé plastové dvierka, ktoré Vám pomocou blokovacieho programu pomôžu postarať sa o denný režim Vášho maznáčika.
 • 1×1 ks, dvierka pre psy a mačky
  Plastové dvierka pre psy a mačky, ktoré Vám pomôžu vďaka zaisťovaciemu systému strážiť denný režim Vašich maznáčikov
 • Mačacie feromóny: FELIWAY CLASSIC difuzér pomáha mačkám v stresových situáciách. Predstavuje rýchle a účinné riešenie, ako odnaučiť mačky značkovať močom, škriabať nábytok alebo si rýchlejšie zvyknúť na nový domov pri sťahovaní. Ponúka skvelú možnosť, ako mačkám doma zaistiť spokojnosť a zabrániť nežiaducemu značkovanie močom, škrabaniu nábytku alebo ukrývaniu.
 • Náhradná náplň do difuzéra FELIWAY FRIENDS. Mačacie feromóny: FELIWAY FRIENDS difuzér napomáha spokojnému spolužitiu viacerých mačiek v jednej domácnosti. Obmedzuje konflikty a bitky medzi mačkami v jednej domácnosti.
 • Mačacie feromóny: FELIWAY FRIENDS difuzér napomáha spokojnému spolužitiu viacerých mačiek v jednej domácnosti. Obmedzuje konflikty a bitky medzi mačkami v jednej domácnosti.
 • Mačacie feromóny: FELIWAY CLASSIC sprej pomáha mačkám v stresových situáciách. Rýchle a účinné riešenie, ako odnaučiť mačky značkovať močom, škriabať nábytok alebo zvládať cestovania. FELIWAY CLASSIC sprej ponúka rýchle upokojenie na cestách a dodatočnú podporu doma.
 • Mačacie feromóny: FELIWAY CLASSIC cestovný sprej pomáha mačkám v stresových situáciách. Rýchle a účinné riešenie, ako odnaučiť mačky značkovať močom, škriabať nábytok alebo zvládať cestovania. FELIWAY CLASSIC cestovný sprej ponúka rýchle upokojenie na cestách a dodatočnú podporu doma.
 • Náhradná náplň do FELIWAY CLASSIC difuzéra. Mačacie feromóny: FELIWAY CLASSIC difuzér pomáha mačkám v stresových situáciách. Predstavuje rýchle a účinné riešenie, ako odnaučiť mačky značkovať močom, škriabať nábytok alebo si rýchlejšie zvyknúť na nový domov pri sťahovaní. Ponúka skvelú možnosť, ako mačkám doma zaistiť spokojnosť a zabrániť nežiaducemu značkovanie močom, škrabaniu nábytku alebo ukrývaniu.
 • Urine Off Odstraňovač zápachu moču 118ml cestovné balenie, mačka a mačiatko
Doplnky pre mačky

Doplnky pre mačky