Odsávačky hlienov (20)

Zoradiť podľa
1×1 ks, odsávačka hlienu
Bezpečná odsávačka nosových hlienov s mäkkou hlavicou, ktorú možno pripojiť na domáci vysávač. Dá sa rozobrať na viac častí a preto sa veľmi jednoducho čistí a sterilizuje.
1×1 set, odsávačka
Bezpečná odsávačka nosových hlienov, ktorú možno pripojiť na domáci vysávač. Dá sa rozobrať na viac častí a preto sa veľmi jednoducho čistí a sterilizuje.
1×1 ks, nosová odsávačka
Nosová odsávačka pripojiteľná na vysávač. Pomáha odstraňovať nadmerné množstvo hlienov u detí, ktoré nevedia smrkať. Uľahčuje dýchanie. Sklo.
1×1 ks, pre bábätká
Odsávačka pripojiteľná na vysávač.
1×1 ks, na vysávač s čistiacou kefkou
5.0
(1)
Účinná, hygienická, ľahko čistiteľná, testovaná a certifikovaná odsávačka hlienov na vysávač.
1×1 ks, odsávačka hlienov
5.0
(1)
Najpredávanejšia a najobľúbenejšia elektrická odsávačka hlienov BRAUN BNA 100 pomáha zlepšiť dýchanie vášho dieťatka, Odsávačky hlienov sú veľmi dôležité najmä pre novorodencov. Umožňujú odstránenie sekrétov z nosa, čo sa prejavuje v pokojnom a bezproblémovom dýchaní nášho dieťaťa. Elektrické odsávačky hlienov sú najlepší spôsob, ako vyprázdniť sekrét z nosa dieťaťa, nedráždiť sliznicu a dieťaťu nespôsobiť problémy pri pohľade na samotné zariadenie.Kompaktná a ľahká.
1×1 ks, bezpečná sacia sila
Efektívna nosná odsávačka vhodná aj na cestovanie.
1×1 ks, nosová odsávačka
Nosová odsávačka pripojiteľná na vysávač. Pomáha odstraňovať nadmerné množstvo hlienov u detí, ktoré nevedia smrkať. Uľahčuje dýchanie. Plast.
1×1 ks, nosová odsávačka
Nosová odsávačka.
1×1 ks, odsávačka hlienov
Lekársky prístroj *, ktorý sa používa na odsávanie sekrétov z nosových priechodov dieťaťa pomocou sacej sily. Zariadenie sa skladá z náustku, trubice a zásobníka sekrétu.
1×20 ks, náhradné filtre
Špeciálne navrhnuté jednorazové filtre pre nosovú odsávačku Braun. Filter by mal byť vymenený pri každom použití, aby sa zaistilo hygienické použitie a aby sa zabránilo krížovej kontaminácii. Nepoužívajte filtre opakovane.
1×1 ks
NOVAMA WHITE K Nosová odsávačka Odsávačka Novama White K s jednoduchou obsluhou. 2 úrovne výkonu skryté pod dvoma tlačidlami. Čistenie nosa je jednoduché a rýchle.
1×1 ks, odsávanie zadných hlienov
Účinná, hygienická, ľahko čistiteľná, testovaná a certifikovaná odsávačka hlienov na vysávač.
1×1 ks, elektrická
Elektrická odsávačka nosových hlienov pre deti na domáce použitie.
1×1 ks, praktická pomôcka
Beurer NA 20 je veľmi praktickou pomôckou pre odsávanie hlienov malým deťom. Odsávačka sa postará o jednoduché, presné a bezpečné odstránenie nosných sekrétov.
1×1 ks, vek 0-12 rokov
Pingo elektrická odsávačka hlienov, ktorá vďaka jej výhodám bude potrebná v každej domácnosti, kde je dieťa.
1×1 ks, od 0-6 rokov
Inovatívna odsávačka hlienov na vysávač s novým ergonomickým tvarom a čistiacou kefkou. Odporúča sa pre deti od 0 do 6 rokov.
1×1 ks, elektrická od odsávačka hlienov
Elektrická tichá odsávačka hlienov Vitammy Colibri určená pre deti a dojčatá. Odsávačka extrahuje nepríjemný hlien jemným a efektívnym spôsobom. Aspirátor má vysoký sací výkon, avšak záleží aj na tom, aká je hustota hlienu. Aspirátor pracuje ticho, takže ho možno používať aj vtedy, keď dieťa spí, bez toho, aby to narušilo spánok dieťaťa.
1×1 ks, elektrická odsávačka hlienov
Elektrická odsávačka hlienov Vitammy Tucano s LED displejom. Odsávačka sa vyznačuje zvýšeným sacím výkonom s 3-stupňovou reguláciou, LED displejom. Bola vyrobená s ohľadom na bezpečnosť dieťaťa a v súlade s platnými európskymi normami. VITAMMY TUCANO ponúka zvýšený výkon a rýchlosť odsávania je nastaviteľná.
1×1 ks, nosná odsávačka
Canpol babies Nosná odsávačka na odsávanie pomocou úst určená pre deti do 3 rokov.
Odsávačky hlienov

Odsávačky hlienov