Mlieko a výživa (588)

Optimálne množstvo a kvalita stravy sú dôležité pre správny vývoj dieťaťa. Materské mlieko je najlepšou a najprirodzenejšou výživou v prvých mesiacoch života. Ak však dojčenie nie je úspešné, hodí sa náhradné materské mlieko. Od 4. do 6. mesiaca je čas začať postupne pridávať ďalšie potraviny - zeleninu, ovocie, mäso a rôzne kaše. Špeciálne sušienky a tyčinky sú vhodné aj pre našich najmenších ako rýchle občerstvenie na cestách. Od 6. mesiaca sa odporúča podávať deťom rôzne nápoje a čaje, ale nesladiť ich cukrom.

 

Zoradiť podľa
1×800 g, dojčenská mliečna výživa
Následná dojčenská mliečna výživa v prášku.
1×40 g, čaj
5.0
(1)
Čaj na podporu dojčenia, podporuje tvorbu materského mlieka, porcovaný bylinný čaj v 100% BIO kvalite.
1×225 g, detská kaša, od ukonč. 4 mesiaca
Skvelé obohatenie jedálnička dojčaťa.Dôležité pri zavádzaní cereálií a lepku do jedálnička dieťaťa.Vitamíny a minerálne látky potrebné pre fungovanie organizmu.
1×225 g, želé
5.0
(7)
Želé s vitamínmi, zinkom a rutínom.
1×30 ml, kvapky
Výživový doplnok s obsahom vitamínu C v kvapkách. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
1×600 g, mliečna výživa, od 12. mesiaca
Unikátna receptúra batoľacieho mlieka Sunar Complex 3 je podľa vzoru materského mlieka prispôsobená špeciálnym potrebám batoliat, preto obsahuje viac dôležitých živín ako kravské mlieko.
1×600 g, mliečna výživa, od 6. mesiaca
Pokračovacie mlieko Sunar Complex 2 obsahuje unikátnu kombináciu živín podľa vzoru materského mlieka s mliečnym tukom a bez palmového oleja. Je vhodné ako súčasť zmiešanej stravy pre deti od ukončeného 6. mesiaca.
2×100 cps, výživový doplnok
Hliva ustricovitá s najvyšším deklarovaným obsahom betaglukánov, ktorá pochádza z certifikovaných pestiarní v ČR. Jedná sa o sušenú pomletú celú hlivu ustricovitú so všetkými aktívnymi látkami, ktoré obsahuje čerstvá huba.
1×700 g, dojčenské mlieko, od 12. mesiaca
5.0
(2)
Sunar Premium 3 je sušená mliečna výživa. Je určený na výživu malých detí od 12 mesiacov veku počas obdobia odstavovania alebo v prípade, že nemôžu byť dojčené.
1×700 g, dojčenské mlieko, od 6. mesiaca
Sunar Premium 2 pokračovacie mlieko je vhodné ako súčasť zmiešanej stravy pre deti od ukončeného 6. mesiaca.
1×600 g, mliečna výživa, od narodenia
Dojčenie je pre bábätko najlepším spôsobom výživy. Pokiaľ dojčenie nie je možné, Sunar Complex 1 ponúka prvý náhradný dojčenské mlieko, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka a spĺňa všetky požiadavky na výživu dojčaťa od narodenia do narodenia
1×700 g, dojčenské mlieko, od narodenia
Počiatočné mlieko Sunar Premium 1 má unikátne zloženie s mliečnym tukom, látkami a vitamínmi vyskytujúcimi sa v materskom mlieku, a preto je skvelou voľbou pre vaše dieťa už od narodenia.
20 šumivých tabliet
Šumivé tablety s príchuťou malín na rýchle doplnenie vitamínov.
600 g (2 vrecká á 300 g)
Počiatočná mliečna výživa v prášku určená pre dojčatá od 0 do 6 mesiacov.
1×40 ks, želé
Želé pre deti s obsahom omega 3 kyselín DHA a EPA a vitamínu D.
600 g (2 vrecká á 300 g)
Následná dojčenská mliečna výživa v prášku pre deti vo veku 6 – 12 mesiacov.
1×800 g, dojčenská mliečna výživa
Mliečna výživa pre malé deti, v prášku.
6×800 g, mliečna výživa, od 12. mesiaca
Mliečna výživa v prášku vhodná pre batoľatá vo veku od 12-24 mesiacov.
600 g (2 vrecká á 300 g)
Mliečna výživa pre malé deti v prášku vo veku 12 – 36 mesiacov.
1×800 g, dojčenské mlieko, od 12. mesiaca
Mliečna výživa pre malé deti v prášku, vhodná od ukončeného 12. mesiaca do 36 mesiacov veku dieťaťa, zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.
1×5 ampl, výživový doplnok
Baktérie mliečneho kvasenia + betaglukán + kolostrum + vitamín D3 + zinok + selén. Vitamín D3, zinok a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. S jahodovou príchuťou.
1×60 cps, výživový doplnok
Prípravok s obsahom čistého vitamínu D3 v mäkkých želatínových kapsulách. Dôležitý doplnok pre správne fungovanie imunitného systému, udržanie zdravých kosti a zubov, udržanie správneho fungovania svalov.
1×800 g, dojčenské mlieko, od 6. mesiaca
Následná mliečna dojčenská výživa v prášku, vhodná od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov veku dieťaťa, zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.
1×100 tbl, VITAMÍN D3 pre deti
Doplnok výživy s obsahom vitamínu D v cmúľacej tablete s jahodovou príchuťou. Vitamín D je potrebný pre správne vstrebávanie vápnika o fosforu.
1×11,7 ml, výživový doplnok
Výživový doplnok. Kvapky s obsahom vitamínu D, ktorý je potrebný pre správne vstrebávanie vápnika o fosforu. Udržiava zdravé zuby, kosti a správnu činnosť svalov.
1×800 g, dojčenské mlieko, od narodenia
5.0
(2)
Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka. Vhodné pre výživu dojčiat od narodenia (deti od 0-6 mesiacov) ak nemôžu byť dojčené.
1×400 g, mliečna výživa, od 6. mesiaca
Dojčenské mlieko obsahujúce bielkoviny, vitamíny, minerály, jód, esenciálne mastné kyseliny, vápnik, vitamín D. Pre zdravý vývin a rast. Pre deti od 6 do 12 mesiacov.
Mlieko a výživa

Mlieko a výživa