Sunar Complex 1

1×600 g, mliečna výživa, od narodenia

Značka: SUNAR
5.0

Dojčenie je pre bábätko najlepším spôsobom výživy. Pokiaľ dojčenie nie je možné, Sunar Complex 1 ponúka prvé náhradné dojčenské mlieko, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka a spĺňa všetky požiadavky na výživu dojčaťa od narodenia.

12,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Sunar Complex 1 1×600 g, mliečna výživa, od narodenia

X43452 ADC

Sunar Complex 1 počiatočné dojčenské mlieko 600 g

Sunar Complex 1 je dojčenská výživa vyrobená z plnotučného mlieka bez palmového oleja. Vyvinutá podľa vzoru materského mlieka. Je určená pre deti od narodenia.

Dojčenská výživa pre spokojné bruško.

Dojčenie je najlepším spôsobom výživy vášho dieťaťa počas prvých mesiacov života. Ak však dojčenie nie je možné, Sunar Complex 1 ponúka prvú náhradnú dojčenskú výživu, ktorá je inšpirovaná zložením materského mlieka a spĺňa všetky výživové požiadavky dojčaťa od narodenia do konca 6. mesiaca života. Obsahuje jedinečnú kombináciu látok, ktoré sa prirodzene nachádzajú v materskom mlieku.

Prečo si vybrať Sunar Complex:

  • Vyrobené z plnotučného kravského mlieka
  • Neobsahuje palmový olej
  • Obsahuje DHA*
  • Obsahuje len laktózu**

Plnotučné mlieko

z ktorého je Sunar Complex vyrobený, dodáva mlieku lahodnú chuť, a preto ho bábätká dobre prijímajú a udržujú si spokojné bruško.

Dôležitá je kvalita

vyrábajú udržateľným a ekologickým spôsobom z čerstvého kravského mlieka a smotany. Pri výrobe sa používajú moderné technológie a samozrejmosťou je prísna kontrola kvality.

Návod na prípravu

1. Vysterilizujte fľašu

Dôkladne si umyte a osušte ruky. Vysterilizujte cumlík, fľašku a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút.

2. Prevarenú vodu vychlaďte na 40 °C

V inej nádobe prevarte pitnú vodu vhodnú pre dojčatá a nechajte ju vychladnúť napr. vo vodnom kúpeli na 40° C. Vlejte požadované množstvo do vysterilizovanej fľaše (pozri dávkovaciu tabuľku). Nespotrebovanú prevarenú vodu už pre ďalšiu prípravu mlieka.

3. Zmiešajte so Sunarom

Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri dávkovacie tabuľku). Dobre zatvorte a dôkladne pretrepte, až sa prášok rozpustí. Používajte vždy len priloženú odmerku.

4. Pretrepte a skontrolujte teplotu

Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte na vnútornej strane zápästia, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37-40° C. Pripravenú porciu ihneď podávajte.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

PRÍPRAVA JEDNEJ PORCIE

Vek dojčaťaPočet mliečnych porcií na deň (24 hodín)Odporúčaná celková potreba mlieka na deň (v ml)Voda (ml)Počet zarovnaných odmeriekMnožstvo obnoveného mlieka (ml)
1-2 týždne6600903100
3-4 týždne56751204135
2 mesiace58251505165
3-4 mesiace510001806200
5-6 mesiacov511652107233

Zloženie

Plnotučné mlieko, laktóza (z mlieka), slnečnicový olej, smotana (obsahuje mliečny tuk), koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), galaktooligosacharidy GOS (z laktózy), repkový olej, kokosový olej, draselné soli kyseliny citrónovej, rybí olej,  vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chlorid horečnatý, chlorid sodný, chlorid cholínu, emulgátor (sójový lecitín), L-askorban sodný, citran sodný, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, taurín, L-askorbyl-6-palmitát, inozitol, síran železnatý, L-karnitín, síran zinočnatý, nikotínamid,  kyselina cytidín-5´monofosforečná, zmes tokoferolov, D-pantothenát vápenatý,  kyselina uridín-5´-fosforečná, síran meďnatý, kyselina adenosín-5´-fosforečná, retinylpalmitát, kyselina guanozín-5´-fosforečná, kyselina inozín-5´-fosforečná, thiamínhydrochlorid, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), seleničitan sodný, síran mangánatý, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín.

Regulovaný názov: Sunar Complex 1, POČIATOČNÁ DOJČENSKÁ MLIEČNA VÝŽIVA V PRÁŠKU 600 g

* DHA sa pridáva do všetkých dojčenských výživ v súlade s legislatívnymi požiadavkami

** Jediným zdrojom cukru je laktóza

Hero je medzinárodná rodinná firma s viac ako 130 ročnou skúsenosťou so spracovaním ovocia, vývojom a výrobou detskej výživy. Všetky produkty vyrábame v súlade s prírodou, s ohľadom na čerstvosť a v tom najčistejšom prostredí.

Sunar Complex 1 je počiatočná dojčenská mliečna výživa v prášku. Je určený iba pre výživu dojčiat od narodenia v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť dojčení. Dojčenie je pre novorodencov a  dojčatá najlepší spôsob výživy. Skôr, než sa rozhodnete používať náhradnú mliečnu výživu, poraďte sa s detským lekárom. Sunar Complex 1 ako náhradu za dojčenie používajte iba na radu nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii, alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité správne dodržiavanie návodu na prípravu. Pri príprave používajte iba priloženú odmerku. Nemeňte pomer prášku a vody.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.