Počiatočné mlieka

  (40)

Dojčenie je najlepší spôsob kŕmenia detí. Materské mlieko je z hľadiska zastúpenia živín a kvality najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou pre výživu novorodencov a dojčiat. Ak však z akýchkoľvek dôvodov dojčenie nie je možné, na rad prichádzajú náhrady materského mlieka. Deťom od narodenia do konca šiesteho mesiaca sa podáva tzv. dojčenská výživa, ktorá má na obale veľké číslo 1. Dojčenske mlieka sú svojím zložením, výživovou hodnotou a stráviteľnosťou čo najviac podobné materskému mlieku. Pre správny vývoj imunitného systému a mozgu obsahujú aj ďalšie dôležité látky, ktoré sa nachádzajú aj v materskom mlieku, ako sú omega-3 mastné kyseliny (DHA; LCP mastné kyseliny), probiotiká a nukleotidy.

 

Zoradiť podľa
 • Sunar Premium 1 pre deti od 0m+

  1×700 g, dojčenské mlieko, od narodenia
  5.0
  (1)
  Počiatočné mlieko Sunar Premium 1 má unikátne zloženie s mliečnym tukom, látkami a vitamínmi vyskytujúcimi sa v materskom mlieku, a preto je skvelou voľbou pre vaše dieťa už od narodenia.
 • Nutrilon Advanced 1

  1×800 g, dojčenská mliečna výživa
  Počiatočná dojčenská mliečna výživa v prášku.
 • Sunar Complex 1

  1×600 g, mliečna výživa, od narodenia
  5.0
  (8)
  Dojčenie je pre bábätko najlepším spôsobom výživy. Pokiaľ dojčenie nie je možné, Sunar Complex 1 ponúka prvé náhradné dojčenské mlieko, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka a spĺňa všetky požiadavky na výživu dojčaťa od narodenia.
 • BEBELO MILK 1

  1× 600 g (2 vrecká 300 g), dojčenské mlieko
  Počiatočná mliečna výživa v prášku určená pre dojčatá od 0 do 6 mesiacov.
 • Nutrilon Advanced 1

  1×350 g, dojčenská mliečna výživa
  Počiatočná dojčenská mliečna výživa v prášku. Výrobok je určený na osobitnú výživu dojčiat od narodenia pokiaľ nemôžu byť dojčené.
 • Sunar Complex 1

  6×600 g, dojčenské mlieko, od narodenia
  Dojčenie je pre bábätko najlepším spôsobom výživy. Pokiaľ dojčenie nie je možné, Sunar Complex 1 ponúka prvý náhradný dojčenské mlieko, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka a spĺňa všetky požiadavky na výživu dojčaťa od narodenia do ukončeného 6. mesiaca života.
 • 5.0
  (1)
  Počiatočná dojčenská mliečna výživa od narodenia do 6 mesiacov veku dieťaťa. Obsahuje 13 vitamínov a 12 minerálov. Pomer bielkovín kazeín/srvátka je rovnaký ako pri materskom mlieku: 40/60.
 • 5.0
  (1)
  HiPP BIO Combiotik® je najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám vášho dieťaťa so starostlivo vybranými BIO surovinami a s unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom.
 • Nutrilon LACTOSE FREE

  1×400 g, mliečna výživa, od narodenia
  Špeciálne zloženie s obsahom DHA, Pronutra®, bez laktózy.
 • BEBA COMFORT HM-O

  1x70 ml, počiatočná dojčenská výživa (od narodenia)
  Tekutá počiatočná dojčenská mliečna výživa, na priame použitie. Pre dojčatá od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené.
 • BEBA COMFORT 1 HM-O

  1×500 ml, mliečna výživa, od narodenia
  Hotová mliečna výživa pre malé deti, obohatená vitamínmi a minerálnymi látkami. Dojčenská výživa určená pre bábätká od narodenia. Určené pre bábätká, ktoré nie sú dojčené.
 • Nutrilon 1 ALLERGY CARE SYNEO

  1×450 g, mliečna výživa v prášku, 0m+
  Potravina na osobitné lekárske účely v prášku, od narodenia, pri alergii na bielkovinu kravského mlieka.
 • Nutrilon 1 NUTRITON

  1×135 g, dietetická potravina, od narodenia
  Prípravok vhodný do materského mlieka. Obsahuje karubín-prírodný produkt na zahustenie mlieka. Pomáha znižovať grckanie. Pre deti od narodenia.
 • BEBA COMFORT 1 HM-O

  1×800 ml, mliečna výživa, od narodenia
  Instantná počiatočná mliečna výživa vhodná pre dojčatá od narodenia. Obsahuje aj baktérie mliečneho kvasenia L. reuteri, bielkovinu OPTIPRO®, DHA (Kyselina dokozahexaénová).
 • Nutrilon 1 AR

  1×800 g, mliečna výživa, od narodenia
  Nutrilon 1 AR je určený pre diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú. Tento problém môže vznikať v dôsledku nedostatočne vyvinutého tráviaceho ústrojenstva a mal by vymiznúť s vyšším vekom dieťaťa. Vhodné pre deti od narodenia. Nutrilon AR obsahuje špeciálnu prírodnú zložku, karubín (múku zo svätojánskeho chleba), ktorý zahusťuje obsah žalúdka a tak znižuje výskyt grckania.
 • HiPP BIO Combiotik® je najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám vášho dieťaťa so starostlivo vybranými BIO surovinami a s unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom.
 • Sunar Expert ALLERGY CARE+ 1

  1×700 g, dojčenská výživa, od narodenia
  Alergia na bielkovinu kravského mlieka (ABKM) je u detí do 3 rokov najčastejšou formou potravinovej alergie spôsobujúcej najrôznejšie kožné prejavy, svrbenie, žihľavku, niekedy aj vracanie či hnačku.
 • Počiatočná dojčenská mliečna výživa s obsahom výlučne mliečnych zložiek – odtučneného mlieka, srvátkových bielkovín mliečneho tuku a Colostra.
 • Nutrilon 0 NENATAL NUTRIPEM

  1×400 g, špeciálna mliečna výživa v prášku (od narodenia)
  Špeciálna výživa určená k diétnemu postupu pre nedonosené deti a deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Užíva sa do dosiahnutia štandardnej pôrodnej hmotnosti (2,5 kg) a pokiaľ nie je rastová rýchlosť dieťaťa normálna.
 • BEBA SUPREME pro 1

  32x70 ml (2240 ml), tekutá mliečna výživa (od narodenia)
  Potravina na osobitné lekárske účely. Tekutá dojčenská mliečna výživa s enzymaticky hydrolyzovanou bielkovinou, určená na diétny režim pri znížení rizika alergie na mliečne bielkoviny. Pre dojčatá od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené, 70 ml
 • Nutrilon 1 Pronutra Good Sleep

  1×800 g, detská výživa, od narodenia
  Mliečna výživa v prášku na dobrú noc od narodenia bábätka.
 • PreBEBA 1 DISCHARGE

  1×90 ml, dojčenská výživa, od narodenia
  Mliečna dojčenská výživa pre diétny režim pre nedonosených novorodencov a dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou do 1800 g, pokiaľ nemôžu byť dojčené.
 • Počiatočná dojčenská mliečna výživa s obsahom mliečnych zložiek – odtučneného mlieka, srvátkových bielkovín mliečneho tuku, Colostra a kokosového tuku.
 • HiPP BIO Combiotik® je najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám vášho dieťaťa so starostlivo vybranými BIO surovinami a s unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom
 • BEBA OPTIPRO 1

  1×500 g, počiatočná mliečna výživa (od narodenia)
  Instantná počiatočná dojčenská mliečna výživa, pre dojčatá od narodenia, ak nie sú dojčené. Receptúra obsahuje baktérie B.lactis a optimalizovanú bielkovinu.
Počiatočné mlieka

Počiatočné mlieka