HiPP 1 BIO Combiotik® Počiatočná mliečna dojčenská výživa

1×800 g, dojčenská výživa (od narodenia)

Značka: HIPP

HiPP BIO Combiotik® je najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám vášho dieťaťa so starostlivo vybranými BIO surovinami a s unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom.

22,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: HiPP 1 BIO Combiotik® Počiatočná mliečna dojčenská výživa 1×800 g, dojčenská výživa (od narodenia)

X022980

Hlavný popis produktu

Jej zloženie je založené na posledných výsledkoch výživových expertov. Už viac ako 50 rokov venujeme všetko úsilie a skúsenosti na výrobu mliečnej výživy pripravovanej tak, aby vaše dieťa dostávalo presne to, čo potrebuje na zdravý vývoj. Prísne kontroly kvality – od prvých surovín až po konečný výrobok – zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre vás a vaše dieťa.

Mliečna dojčenská výživa HiPP BIO spĺňa požiadavky podľa nariadenia pre ekologické poľnohospodárstvo. Pečať BIO kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EÚ na BIO produkty.

Použitie:

Mliečna dojčenská výživa HiPP BIO Combiotik® je určená na výživu dojčiat od narodenia (počas prvých mesiacov života až do zavedenia vhodných príkrmov), ktoré sú prikrmované alebo nemôžu byť dojčené. Môže sa podávať podľa potreby rovnako ako materské mlieko – tak často, ako to bude vaše dieťa požadovať. Pri prechode na HiPP 1 BIO Combiotik® sa môže zmeniť konzistencia stolice vďaka vláknine GOS – stolica môže byť mäkšia rovnako, ako u dojčených detí.

Zloženie:
Odtučnené MLIEKO*, produkt MLIEČNEJ SRVÁTKY*, rastlinné oleje* (palmový*❤, repkový*, slnečnicový*), LAKTÓZA* (z MLIEKA*), galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (z MLIEKA*), RYBÍ olej1, chlorid draselný, Mortierella alpina olej, cholín, citrónan sodný, L-fenylalanín, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, seleničitan sodný, síran zinočnatý, uhličitan vápenatý, síran horečnatý, L- tryptofán, L-histidín, síran železnatý, jodičnan draselný, stabilizátor kyselina mliečna, L-askorbát sodíka + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), mliečne kultúry (L. fermentum hereditum®2), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), nikotínamid, D-pantotenát vápnika, síran mangánatý, síran meďnatý, retinyl acetát (vitamín A), tiamín hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxínu (vitamín B6), L-methylfolát vápenatý (Metafolin®3), fytomenadión (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotín, kyanokobalamín (vitamín B12).

*Obsahuje cca 62 porcií á 100 ml.

Dôležité upozornenie:

Dojčenie je to najlepšie pre vaše dieťa. Počiatočné mlieko HiPP 1 BIO Combiotik® sa má používať len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Tak, ako materské mlieko, aj dojčenské výživy obsahujú sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy vášho dieťaťa. Častý alebo trvalý kontakt zubov so sacharidmi môže spôsobiť vznik zubného kazu. Preto nenechávajte vaše dieťa dlho piť z fľaše a naučte ho čo najskôr piť z pohára. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života vášho dieťaťa.

 

 

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.