Detské nemliečne kaše

  (23)

Detské nemliečne kaše sú jednou z možností pri prechode na pevnú stravu, poslúžia teda ako príkrmy, ale aj ako obed či sýta večera. Sú vhodné najmä pre deti trpiace alergiou na laktózu (bielkovina kravského mlieka). Sú pripravované z ovsa, kukurice, ryže a iných obilnín a obsahujú hodnotné živiny.

Zoradiť podľa
 • Sunar Prvá KAŠA ryžová NEMLIEČNA

  1×220 g, od ukončeného 4. mesiaca
  5.0
  (2)
  Sunar Prvá kaša ryžová nemliečna kaša obsahuje 0% pridaného cukru a je ideálna pre zavádzanie príkrmov do jedálnička dieťaťa. Vhodná ako prvá kaša pre prípravu a zahustenie ďalších pokrmov, pre deti s rizikom vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka alebo na bezlepkovú diétu. Môžete použiť aj ako prvý príkrm pri zavádzaní zmiešanej stravy.
 • HiPP BIO Prvá obilná KAŠA 100% ovsená

  1×200 g, nemliečna kaša, 4m+
  5.0
  (1)
  HiPP BIO Prvá obilná kaša - 100% ovsená 200 g, od ukončeného 4. mesiaca HiPP BIO ovsená kaša bez obsahu pridaného cukru a mlieka predstavuje ideálnu prvú lyžičku pri zavádzaní lepku do jedálnička vášho bábätka.
 • HiPP BIO BABY CEREAL Obilná KAŠA kukuričná

  1×200 g, nemliečna kaša, 4m+
  5.0
  (1)
  Kukurica je bezlepková a má veľmi jemnú chuť, a preto je ideálna ako „prvá lyžička“. Kukuričná kaša je vhodná aj pre dojčatá, ktoré majú intoleranciu na glutén. Kukurica obsahuje mnoho zdravých zložiek, vrátane beta-karoténu, ten sa v tele premení na vitamín A, ktorý je dôležitý pre zrak. Okrem toho je kukurica bohatá na vitamíny B a minerály, ako sú horčík, draslík a zinok.
 • HiPP BIO Obilná KAŠA 100% ryžová

  1×200 g, nemliečna kaša, 4m+
  Potravina na osobitné výživové účely dojčiat a malých detí. Kaša je určená pre deti od ukončeného 4. mesiaca.
 • Sunar Ovocná KAŠA s 8 cereáliami NEMLIEČNA

  1×225 g, od ukončeného 6. mesiaca
  5.0
  (1)
  Sunar Ovocná kaša s 8 cereáliami nemliečna, od ukončeného 6. mesiaca. Nemliečna ovocná kaša s 8 cereáliami je ideálna pri zavádzaní cereálií a lepku do jedálnička dieťaťa. Navyše obsahuje 0% pridaného cukru.
 • HAMI Nemliečna kaša krupicová

  1×170 g, nemliečna krupicová kaša, 5m+
  Nemliečna kaša krupicová, kontrolované obilniny, prirodzený zdroj energie, zdroj vitamínu B1.
 • Nutrikaša probiotic - s banánom

  3×60 g, bez gluténu a laktózy
  Instantná zmes na prípravu ryžovej kaše s mrazom sušeným banánom. Balené po jednotlivých porciách. Obsahuje vlákninu, 10 vitamínov, minerály a 5mld Bacillus coagulans v jednej porcii.
 • Kukurično-pšenová kaša Najtelo Bejby je bezlepková kaša so sušeným jablkom, slivkou, tekvicou a vitamínom B1.
 • Nestlé Nemliečna kaša SINLAC allergy

  1×500 g, od ukončeného 4. mesiaca
  Ide o špeciálnu kašu vhodnú pre deti i dospelých, ktorí trpia alergiou na bielkovinu kravského mlieka, sójové bielkoviny či celiakiu. Je výborným riešením tak pri zvýšenom riziku alergií, ako aj pre osoby s alergiou preukázanou.
 • Od 6. mesiaca, 190 g V prvých 3 rokoch života záleží na kvalite každej lyžičky.
 • Od 6. mesiaca, 190 g V prvých 3 rokoch života záleží na kvalite každej lyžičky.
 • Kendamil BIO Nemliečna ryžová kaša

  1×150 g, nemliečna kaša
  Kendamil BIO Nemliečna ryžová kaša (150 g) Obilninová ryžová kaša pre deti od ukončeného 4. – 6. mesiaca (120 g instantnej kaše v prášku). Jemná ryžová kaša je pre malých drobcov tým, čo práve potrebujú – chutným zdrojom energie.
 • V prvom roku života urobilo vaše bábätko veľké pokroky vo vývoji, k tomu je potrebné prihliadnu aj pri zostavovaní jedálnička. Detské HiPP menu obsahujú väčšie kúsky a ľahko stráviteľné bio mäso.
 • Do detských výživ Bubko nepridávame žiaden cukor, farbivá ani konzervanty, na zahustenie a sladenie používame len jabĺčko. Obsahujú tak ovocné pyré zo 100 % ovocia v BIO kvalite bez umelých prísad.
 • Kendamil BIO Nemliečna kaša so slivkami a banánom (150 g) Obilninová kaša pre dojčatá a malé deti od ukončeného 7. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku).
 • BABYBIO Nemliečná ovocná kaša (3 druhy ovocia)

  1×220 g, nemliečná ovocná kaša
  Dojčenská nemliečna bio kaša od 6. mesiaca. Kombinuje quinú, pomaranč, banán a jablko. Použité ingrediencie pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.
 • Kendamil BIO Nemliečna viaczrnná kaša (150 g) Obilninová kaša pre dojčatá a malé deti od ukončeného 7. mesiaca (150 g instantnej kaše v prášku) Pre ich skvelú výživovú hodnotu zaraďovali obilniny do jedálnička už naše babičky.
 • Gerber Organic Nemliečna KAŠA

  1x200 g, pšenično-ovsené BIO (od ukonč. 6.mesiaca)
  GERBER Organic nemléčná kaše s příchutí sušenky je příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte. Kaše kombinují vysoké nároky malých gurmánů na přirozeně nasládlou chuť, která vzniká díky speciálnímu procesu zpracování obilovin. Rodiče ocení snadnou a rychlou přípravu v kterékoli části dne, ať už chystají snídani nebo večeři.
 • Gerber Organic Nemliečna KAŠA

  1x200 g, pšenično-ovsená BIO (od ukonč. 6.mesiaca)
  GERBER Organic nemléčná kaše s příchutí vanilky je příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte. kaše kombinují vysoké nároky malých gurmánů na přirozeně nasládlou chuť, která vzniká díky speciálnímu procesu zpracování obilovin. Rodiče ocení snadnou a rychlou přípravu v kterékoli části dne, ať už chystají snídani nebo večeři.
Detské nemliečne kaše

Detské nemliečne kaše