Tablety

  (6)
Zoradiť podľa
 • Jar Platinum All in One

  1×125 ks, kapsule do umývačky
  4.7
  (15)
  Kapsuly do umývačky riadu Jar Platinum Plus All in One Lemon účinne bojujú s odolnými zvyškami jedla a mastnotou na vašom riade. Po vybratí z umývačky bude váš riad čistý a lesklý ako nový.
 • FeelEco Tablety do umývačky All in One 40 ks

  1×40 ks, Tablety do umývačky
  Neobsahujú konzervačné látky, fosfonáty ani parfumy. Nezanechávajú na riade nepríjemný zápach. Tablety sú balené vo vode rozpustnej fólii a pred použitím ich nie je potrebné rozbaliť. Obal je plne recyklovateľný.
 • 4.7
  (3)
  Komplexné tablety do umývačky riadu obsahujú obzvlášť účinné látky a sú mimoriadne efektívne v mäkkej, stredne tvrdej i tvrdej vode Sú obohatené o zložky, ktoré dodávajú riadu oslnivý lesk (leštiaca schopnosť) a zároveň sklo ochraňujú
 • Finish Powerball Allin1 Mega Value Pack

  1×110 ks, tablety do umývačky riadu
  Finish Power All in 1 na každodenné použitie odmočí a zmäkčí zaschnuté škvrny od jedla. Čistý riad hneď na prvýkrát.
 • Somat MEGA All in 1 Lemon & Lime

  1×80 ks, kapsule do umývačky
  4.0
  (1)
  Zaručia dokonalú čistotu vášho riadu vďaka účinnej sile kyseliny citrónovej. Tablety v rozpustnej fólii sa rýchlo rozpúšťajú a pôsobia už pri teplote 40° C. Hravo si poradia s mastnotou, škvrnami od čaju či kávy a zanechajú váš riad lesklý a čistý.
 • Jar Tablety Platinum Yellow

  1×34 ks, tablety do umývačky riadu
  Kapsule do umývačky All-in-One majú čistiace účinky hneď pri prvom umývaní, vďaka svojmu zloženiu si poradí aj s tými najodolnejšími nečistotami.
  Tablety

  Tablety