Maxi balenia (81)

Zoradiť podľa
1×125 ks, do umývačky
5.0
(29)
Jar Platinum All In One Tablety do umývačky riadu, Lemon, 125 Tabliet. Jar Platinum odstraňuje mastnotu a najodolnejšie nečistoty už pri prvom umývaní, chráni sklo a striebro a zanecháva sviežu vôňu v umývačke. Pomáhajú predchádzať hromadeniu mastných usadenín v umývačke riadu a čistia aj mastný filter.
2×750 ml, leštidlo do umývačky
5.0
(1)
Vynikajúce a efektívne leštidlo do umývačky riadu SOMAT je špeciálne vyvinuté na ochranu skleneného riadu. Umytý riad vďaka leštidlu rýchlejšie uschne a zostane bez usadenín, ktoré pri bežnom schnutí môžu vznikať.
1×3850 ml, prací gél
5.0
(2)
Je ideálny na biele a stálo farebné prádlo, ktoré chcete prať v ruke alebo pri nízkych teplotách. Vaša bielizeň bude dokonale čistá a dlho si udrží skvelý vzhľad.
2×150 g, osviežovač vzduchu
Osviežovač vzduchu – gélový, prevonia váš interiér na niekoľko hodín
Osviežovač vzduchu – náhradná náplň, prevonia váš interiér na niekoľko hodín.
5.0
(2)
Sada 3 ks opakovane použiteľných fliaš na prípravu perlivej vody v špeciálnej edícii Pepsi.
5.0
(3)
Finish Classic – tablety do umývačky riadu 140 ks zabezpečia, že váš riad bude dokonale čistý. Tablety odmočia, zmäkčia a účinne odstránia zaschnuté zvyšky jedla na riad všetkého druhu. Umývanie riadu nikdy nebolo jednoduchšie!
5.0
(4)
Dokonale čistý riad je pri tabletách do umývačky už samozrejmosť. Ale súčasne s nimi tiež starostlivosť o umývačku? Tak to vie Finish Quantum. Umývačku chráni proti vodnému kameňu a súčasne ošetruje jej filter.
5.0
(5)
Dokonale čistý riad je pri tabletách do umývačky už samozrejmosť. Ale súčasne s nimi tiež starostlivosť o umývačku? Tak to vie Finish Quantum. Umývačku chráni proti vodnému kameňu a súčasne ošetruje jej filter.
4.8
(4)
Finish Classic Lemon – tablety do umývačky riadu 90 ks zabezpečia, že váš riad bude dokonale čistý. Tablety odmočia, zmäkčia a účinne odstránia zaschnuté zvyšky jedla na riad všetkého druhu. Umývanie riadu nikdy nebolo jednoduchšie!
4.8
(4)
Finish Classic – tablety do umývačky riadu 90 ks zabezpečia, že váš riad bude dokonale čistý. Tablety odmočia, zmäkčia a účinne odstránia zaschnuté zvyšky jedla na riad všetkého druhu. Umývanie riadu nikdy nebolo jednoduchšie!
Hygienicky čistá umývačka si hravo poradí aj s naozaj silne mastným riadom. O jej čistotu ale musíme starať. V skrytých častiach vašej umývačky, ako sú rúry, trysky a filter, sa totiž môžu usadzovať nečistoty a vodný kameň, ktoré vytvárajú nehygienické prostredie a často sú zdrojom nepríjemného zápachu.
Doprajte si príjemný pocit z každej látky vďaka výnimočnej sviežosti od Lenoru a hebkosti rastlinného pôvodu aviváž Zmäkčovač látok s hebkosťou rastlinného pôvodu Očarujúca a odvážna. Odpútajte svoje zmysly v nemravnej zmesi šumivých bobúľ acai, čerstvého červeného ovocia a hrejivej zmyselnej čiernej vanilky Dermatologicky testovaná aviváž Zmäkčovač látok s 0 % podielom farbív Používajte v kombinácii s pracím prostriedkom Lenor na hĺbkové čistenie a s korešpondujúcou vôňou
Doprajte si príjemný pocit z každej látky vďaka výnimočnej sviežosti od Lenoru a hebkosti rastlinného pôvodu aviváž Zmäkčovač látok s hebkosťou rastlinného pôvodu Vyžaruje nákazlivú lásku k životu. Tóny broskyňových kvetov sa snúbia s jemnými kvetinovými akordmi očarujúcej ruže stolistej a frézie Dermatologicky testovaná aviváž Zmäkčovač látok s 0 % podielom farbív Používajte v kombinácii s pracím prostriedkom Lenor na hĺbkové čistenie a s korešpondujúcou vôňou
Na upratovanie využíva horúcu paru. Bez potreby použitia chemikálií, postačí čistá voda.
1×1 ks, umývací návlek
Umývací návlek z mikrovlákna. Náhrada k 100 °C mop a Steam mop.
1×3,9 kg, prášok na pranie
Vyskúšajte prací prášok Lenor Spring Awakening s ultra čistiacou silou na hygienické hĺbkové čistenie a sviežu posteľnú bielizeň.
1×3,25 kg, prací prášok
Ariel DACH Universal+ Prášok Na Pranie vďaka technológii proti zvyškom poskytuje brilantné čistenie od Arielu v chladnejších cykloch.
1×3,25 kg, prací prášok
5.0
(1)
Ariel Extra Clean Power Prášok Na Pranie vďaka technológii proti zvyškom sa pranie v chladnejších cykloch dostáva na vyššiu úroveň: jeho zloženie obsahuje mimoriadnu silu na odstraňovanie škvŕn a poskytuje najintenzívnejšiu čistiacu silu od Arielu pre zvýšenú hygienu.
1×5200 g, 80 pracích dávok
ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN: prášok na pranie Ariel výborne odstraňuje škvrny už počas prvého prania aj pri nižšej teplote BRILANTNÉ ČISTENIE V CHLADNEJŠÍCH CYKLOCH, ktoré umožňuje úsporu energie HYGIENA A OCHRANA FARIEB: hĺbkové čistenie pre zabezpečenie hygieny a zároveň ochrana farieb TECHNOLÓGIA PROTI ZVYŠKOM: s unikátnou technológiou AquaPuder, ktorá prášok rýchlo rozpustí a chráni bielizeň pred jeho zvyškami SVIEŽOSŤ: Dodá vášmu oblečeniu nádherný vzhľad a vôňu čistoty RECYKLOVATEĽNÉ BALENIE: prášok na pranie Ariel má recyklovateľný obal
Sodastream Fľaša Tripack 1l Fuse Black & White. Možno použiť s modelmi výrobníka perlivej vody SodaStream: Source, Play, Spirit, Power.
vonné sviečky od Bolsius Aromatic vám prinesú pohodu do domácnosti.
S vonnými sviečkami od Bolsius budete mať doma vždy svoju obľúbenú vôňu.
Bolsius True Scents Vonné sviečky z granátového jablka.
Vytvorte si sviežu vôňu vo svojom domove s týmito vonnými svetlami z kolekcie True Scents od Bolsius. Vonné sviečky dodajú vášmu domovu lahodnú vôňu a navyše sú atmosférické.
S vonnými sviečkami od Bolsius budete mať doma vždy svoju obľúbenú vôňu.
Vytvorte si doma teplo a pohodu s vonnou sviečkou Levanduľa od Bolsius. Vonné sviečky vydávajú jemnú vôňu, ktorá sa prirodzene šíri.
Maxi balenia

Maxi balenia