Vileda Steam XXL Parný Mop Plochý

1×1 ks, parný mop

Značka: VILEDA

Na upratovanie využíva horúcu paru. Bez potreby použitia chemikálií, postačí čistá voda.

90,89
Doprava zadarmo

O produkte: Vileda Steam XXL Parný Mop Plochý 1×1 ks, parný mop

X58228

Hlavný popis produktu

Parný mop Na upratovanie využíva horúcu paru. Bez potreby použitia chemikálií, postačí čistá voda. Voda sa naleje do nádržky s objemom 400 ml. Po zapnutí je prístroj nahriaty a pripravený upratovať už za 15 sekúnd, navyše pri zmene miestnosti a zásuvky už nemusíte znovu nahrievať, prístroj je potom pripravený pracovať okamžite.

Množstvo pary sa nastavuje v troch možných variantách (parkety, dlažba, koberce) podľa potreby. Podľa nastavenia množstva pary je nutné vodu doplniť po 17-28 minútach. Kábel musí byť zapojený v zdroji el. energie počas celého upratovania.

Obsahuje vysoko absorpčný umývací návlek z mikrovlákna. Balenie obsahuje 2 ks umývacích návlekov. Obsahuje aj špeciálny nástavec na koberce. Metóda upratovania horúcou parou zabíja až 99,9% baktérií a vírusov. Nové okno pre možnosť sledovania množstva vody v nádržke vo vnútri s integrovaným LED svetlom. Umývací návlek je možné zakúpiť samostatne.

Vhodný na všetky typy tvrdých podláh (v prípade špeciálnych alebo delikátnych podláh radšej najskôr konzultujte s výrobcom podlahy) Tyč je možné bez problémov demontovať pre možnosť efektívneho využitia skladovacieho priestoru

Rozmery: výška 126 cm, váha iba 2,5 kg.

Vyrobené v Číne. Informácie podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 (REACH) §33(1): Produkty radu Steam (parné mopy) obsahujú súčiastky, ktoré obsahujú látku zo zoznamu SVHC (olovo, číslo CAS: 7439-92-1) v koncentrácii vyššej ako 0,1 % hmotnosti tohto výrobku. Prítomnosť tejto látky nevyžaduje žiadne špeciálne bezpečné zaobchádzanie, používanie alebo likvidáciu produktu. SCIP-No.: a74c586c-f9c5-4966-a647-e41a1c850b22"


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.