Manikúry a pedikúry (11)

Zoradiť podľa
1×1 ks, obojstraný, hrúbka 2 mm
Sklenený pilník obojstranný v rôznych farbách.
1×1 set
Luxusná sada na manikúru a pedikúru od nemeckej firmy GGS Solingen obsahuje 6 dielov vyrobených z kvalitnej ušľachtilej ocele.
1×1 ks, 5 nástavcov
1.0
(1)
Sada na manikúru a pedikúru, 5 nástavcov, dve nastaviteľné rýchlosti, výkonný motor, úložné puzdro, 2× AAA batérie, ergonomický dizajn a nízka váha.
1×1 ks, 6 nástavcov
Sada na manikúru a pedikúru, 6 nástavcov, plynule nastaviteľná rýchlosť, obojsmerná 360° rotácia, výkonný motor s až 12 000 ot./min. Magnetické puzdro na príslušenstvo, 800 mAh batéria, USB-C kábel
1×1 ks
MEDEL EXPERT Zariadenie na manikúru a pedikúru Moderné zariadenie pre komplexnú starostlivosť o nechty a pokožku rúk a nôh.
1×1 ks
MEDEL SOFT ROLL elektrický pilník na nohy Elektrický set od firmy MEDEL, ktorý je vybavený dvoma otočnými valcami na obrusovanie kože, jeden s hrubým zrnom, druhý s jemnejším zrnom.
1×1 set, set na manikúru
Sada obsahuje klieštikov na nechty, nožnice na nechty, pinzetu, pilník a zatlačovač nechtovej kožičky. Sada je 6dielna a je vyrobená z umelej kože a z nerezovej ocele.
1×1 set, cestovná sada na manikúru
Manikúrne sada vhodná k úprave nechtov na rukách i nohách. Sada obsahuje nožničky na nechty, klieštikov na nechty, pinzetu, pilník na nechty a zatlačovač nechtovej kožičky. Produkty sú uložené v praktickom puzdre. Ide o mix farieb.
1×1 set, set na manikúru
Manikúrna sada v praktickom čiernom puzdre. Obsahuje nožnice na nechty, klieštikov na nechty, pilník, klieštiky na nechty a 3 zatlačovač nechtovej kožičky. Sada je 7dielna a je vyrobená z umelej kože a z nerezovej ocele.
1×1 set, set na manikúru
Manikúrne sada je ideálna do každej dámskej kabelky. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je ideálna na cesty a nechty tak budete mať upravené kdekoľvek a kedykoľvek.
1×1 set, cestovná sada na manikúra
Sada manikúry ideálne na cestovanie.
Manikúry a pedikúry

Manikúry a pedikúry