Vitamín C,D,B (42)

Slovo vitamín vzniklo zo slovného spojenia „Vital a amine“ = životne dôležité amíny. Ide o látky, ktoré sú súčasťou veľkého množstva biochemických procesov v našom tele. Patrí medzi ne aj vitamín C, ktorý poznáme v spojení s imunitou a tvorbou kolagénu a ako antioxidant. Ľudský organizmus si vitamín C nedokáže tvoriť sám. Preto ho musíme prijímať v potrave, alebo pomocou výživových doplnkov.

Zoradiť podľa
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom 400 I.U. vitamínu D v 1 kapsule.
1×10 ml, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom vitamínu D vhodný pre deti od 14 dní veku.
1×100 tbl, VITAMÍN D3 pre deti
Doplnok výživy s obsahom vitamínu D v cmúľacej tablete s jahodovou príchuťou. Vitamín D je potrebný pre správne vstrebávanie vápnika o fosforu.
1×11,7 ml, výživový doplnok
Výživový doplnok. Kvapky s obsahom vitamínu D, ktorý je potrebný pre správne vstrebávanie vápnika o fosforu. Udržiava zdravé zuby, kosti a správnu činnosť svalov.
1×10 ml, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom vitamínu D3 v olivovom oleji pre deti od dovŕšeného 1. mesiaca.
1×100 tbl, VITAMÍN D3, pomaranč
Doplnok výživy s obsahom vitamínu D v cmúľacej tablete s pomarančovou príchuťou. Vitamín D je potrebný pre správne vstrebávanie vápnika o fosforu.
1×80+40 tbl, vitamín C s rakytníkom
Posilňujte imunitu neustálym príjmom vitamínu C, ktorý vám zaistia špeciálne tablety s postupným uvoľňovaním. Obsahujú zvýšenú dávku vitamínu C a prírodný extrakt z rakytníka.
1×30 ml, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom vitamínu C. Vitamín C je dôležitý antioxidant, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, tvorbe kolagénu, znižuje únavu, vyčerpanie a pomáha udržiavať psychiku a nervový systém v dobrej kondícii.
1×100 tbl, VITAMÍN D3, čokoláda
Výživový doplnok so sladidlom. Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek
1×10 ml, kvapky (400 IU)
Vitamín D3 vhodný pre deti od 1. mesiaca veku. Napomáha vstrebávaniu a využitiu vápnika v organizme. Potrebný pre tvorbu a mineralizáciu kostí a zubov hlavne u batoliat. Vhodný tiež pre seniorov a ženy v menopauze.
1×45 ks, výživový doplnok
Medvedia sila pre Vaše deti v chutných cmúľacích tabletách s ProteQuine®, inulínom a s vitamínom C pre imunitu.
1×45 tbl, s príchuťou čiernych ríbezlí
5.0
(1)
Výživový doplnok.
1×100 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok so sladidlom.
1×90 tbl, výživový doplnok
Obsahuje zmes biologicky aktívnych látok ProteQuine® a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy. So sladidlami zo stévie.
Výživový doplnok pre deti, mäkké pastilky bez cukru s príchuťou KOLA. Vitamín D pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému, prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a normálnych svalových funkcií.
Kapsuly s postupným uvoľňovaním s obsahom vitamínu C 500 mg a rakytníka rešetliakového.
Výživový doplnok bez cukru vo forme pastiliek s pomarančovou príchuťou. Vitamín D pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému, prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a normálnych svalových funkcií.
1×58 ml, sprej
Výživový doplnok vo forme spreja na orálne použitie obsahuje vitamín D3 (cholekalciferol).
1×45 tbl, s príchuťou mandarínky
Výživový doplnok.
1×40 tbl, vitamín C
VITAMÍN C + RAKYTNÍK Výživový doplnok so sladidlom
Výživový doplnok obsahuje vitamín C a Acerolu (extrakt z plodov).
1×30 ml, prírodný vitamín
Prírodný Vitamín D pre deti
1×30 ml, prírodný vitamín
Prírodný Vitamín D3+K2MK7+A+E pre deti
Vitamín C,D,B

Vitamín C,D,B