CEBION

1×30 ml, kvapky

Značka: CEBION

Výživový doplnok s obsahom vitamínu C v kvapkách. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

5,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: CEBION 1×30 ml, kvapky

X02567 ADC

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok s obsahom vitamínu C v kvapkách.

Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, funkcii chrupaviek, kostí a zubov a k správnemu fungovaniu imunitného systému. Denná potreba vitamínu C sa zvyšuje napr. pri infekciách, hojení rán, rýchlom raste, telesnej a psychickej záťaži. Presné dávkovanie vďaka kvapkovej forme. Pre deti od 3 rokov. Výživový doplnok s obsahom vitamínu C v kvapkách. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, funkcii chrupaviek, kostí a zubov a k správnemu fungovaniu imunitného systému. Denná potreba vitamínu C sa zvyšuje napr. pri infekciách, hojení rán, rýchlom raste, telesnej a psychickej záťaži. Presné dávkovanie vďaka kvapkovej forme. Pre deti od 3 rokov. 

Dávkovanie:
Vek Denná dávka
3 - 6 15 kvapiek
od 6 rokov 20 kvapiek

V odôvodnených prípadoch je odporúčané dávkovanie pre deti od 1 do 3 rokov po konzultácii s lekárom možné upraviť.Deťom sa Cebion odporúča podávať v lyžičke čaju alebo ovocného nápoja.Zloženie:Objemové činidlo: glycerol; voda; kyselina askorbová (vitamín C).1 ml / 20 kvapiek obsahuje % RVH*Vitamín C 100 mg 125

*RVH = Referenčná výživová hodnotaUpozornenie:Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nevhodný pre deti do 3 rokov. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte v pôvodnom obale na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Chráňte pred svetlom. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Obsah:30 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.