Športová výživa (1313)

Kategória šport ponúka desiatky rôznych druhov výživových doplnkov pre športovcov a taktiež športové príslušenstvo. V ponuke Dr.Max nájdete moho kvalitných proteínov, sacharidov, kreatínov a taktiež rôzne športové príslušenstvo a nápoje.

Zoradiť podľa
6×125 ml, mix príchutí
5.0
(1)
Potravina na osobitné lekárske účely. Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením.
1×120 tbl
5.0
(3)
Tribulus Terrestris je silný extrakt z bylinky Kotvičník zemný, ktorá obsahuje až 90% Saponínov - účinná zložka. Produkt je ideálnym stimulantom pre zvýšenie telesného výkonu, sily, vytrvalosti, regenerácie svalstva, avšak napomáha tiež pri sexuálnej aktivite.
1×500 ml, výživový doplnok s višňovou príchuťou
Vysoká dávka tekutého l-karnitínu s extraktom zo zeleného čaju a vitamínmi.
1×60 cps, výživový doplnok
Spaľovač tukov.
1×60 cps, liečenie kĺbov
Liek je určený na dlhodobú liečbu degeneratívnych (osteoartróza) a zápalových ochorení kĺbov. Jeho použitie je vhodné pri osteoartróze postihujúcej bedrové, kolenné aj drobné kĺby. Výskyt ochorenia v populácii má stúpajúci trend, pričom často býva postihnutých viacero kĺbov naraz.
1×700 g, kĺbová výživa
Ide o dobre známy Alavis Triple Blend Extra silný ktorý bol určený pre kone, no táto verzia MAXIMA je určená pre ľudí na kĺby, šľachy a väzivá.
1×700 g, vererinárny prípravok
5.0
(1)
Komplexná kĺbová výživa pre kone. Pre výživu, ochranu a regeneráciu kĺbových chrupaviek a tkanív. Vhodné aj na preventívne podávanie.
1×90 tbl, výživový doplnok
Unikátne a komplexné zloženie 5 výživových látok a vitamínu C, pre správnu tvorbu tvorbu kolagénu a správnu funkciu chrupaviek a kostí.
1×10 ks, výživový doplnok
Pre ľudský organizmus maximálne vstrebateľná forma horčíka s výbornou višňovou príchuťou. Horčík podporuje správnu činnosť svalov a spolu s vitamínom B6 prispieva k riadnemu fungovaniu nervového systému a znižuje únavu a vyčerpanie.
1×14 ks, príchuť lesné plody
5.0
(6)
Hroznový cukor multivitamín s príchuťou lesných plodov.
14 ks
5.0
(1)
Hroznový cukor s horčíkom a vitamínom B6 s príchuťou bieleho hrozna.
1×14 ks, pomarančová príchuť
5.0
(4)
Hroznový cukor s vitamínom C s príchuťou pomarančov.
1×14 ks, citrónová príchuť
Hroznový cukor s vitamínom C s príchuťou citrónov.
1×14 ks, jahodová príchuť
5.0
(4)
Hroznový cukor s vitamínom C s príchuťou jahôd.
1×14 ks, jablková príchuť
5.0
(1)
Hroznový cukor s vitamínom C s príchuťou jabĺk.
1 kus
Animal Flex obsahuje potrebné zložky pre výživu Vašich kĺbov, šliach, väzov a ďalších spojív. Animal Flex bol naprojektovaný tak aby ochránil väzy pred ich opotrebením a deformácií, ktoré môžu spôsobovať intenzívne tréningy.
1×120 ks, kocky
Doplnok výživy, ktorý obsahuje lyofilizovaný kolagén. Vhodný ako výživa pre chrupavky, väzivá, kĺbové púzdra, zuby nechty, kožu.
1×30 ks, bioaktívny morský kolagén, 30 vrecúšok
Bioaktívny morský kolagén na pitie prémiovej kvality overený zákazníkmi. Inca Collagen 30x vrecúško s práškom. Objednajte pohodlne online.
30×3,3 g
Bioaktívny morsky kolagén collalloc je jedinečný výrobok koncentrujúci v sebe silu a čistotu prírody. Ľahko rozpustný vo vode alebo obľúbenom nápoji ráno aj pred spaním.
1×700 g, výživový doplnok
Kombinovaný živočíšny a vitamínový výživový doplnok obsahujúci 2 typy kolagénu, glukozamín a chondroitín sulfát, MSM - methylsulfonylmethan a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí. Vylepšená receptúra s arómou a sladidlom.
1×120 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok pre správnu funkciu kostí a chrupaviek a pre lepšiu pohyblivosť. V balení sa nachádzajú 2 balenia po 60 kusov.
1×90 tbl, synefrín
3.0
(1)
Synefrín je najpredávanejší spaľovac tuku, vysoko účinný pri redukcii hmotnosti. Stimuluje termogenézu (tvorbu tepla v organizme), čím zvyšuje energetický výdaj aj bez fyzickej záťaže.
1×30 ks, pomarančová príchuť
Ochutený rozpustný kolagén na udržanie mladistvého vzhľadu pleti.
1×120 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok obsahujúci komplex výťažkov zo 7 bylín pre správnu funkciu pečene.
1×100 tbl, výživový doplnok
L-Karnitín je jeden z najpopulárnejších prírodných spaľovačov tuku na svete. Je efektívnou pomocou pri spaľovaní a odbúravaní tuku, a napomáha tiež kardiovaskulárnemu systému, zvyšuje výkonnosť a regeneráciu organizmu.
1×1 ks, bielkovinová tyčinka
Podmanivá chuť bielkovinovej tyčinky so slaným karamelom v mliečnej čokoláde preberie k životu každého.
1×60 g, s citrónovou príchuťou
Proteínová tyčinka, obsahuje 221 kalórií.
1×1000 g, srvátkový proteín, čokoláda
5.0
(3)
Proteín TrueWhey je srvátkový proteín vyrobený zo 100% srvátky metódou Cross Filtration Method (CFM)- jedna z nakvalitnejších metód spracovania. Má vysoký podiel bielkovín, BCAA, nízku penivosť, výbornú rozpustnosť, vstrebateľnosť a chuť.
Športová výživa

Športová výživa