SKINEXPERT BY DR. MAX® Hyaluronic acid, Kyselina Hyalurónová 100 ml/kvapky

1×100 ml, výživový doplnok

Produktový rad: Hyaluronic acid
4.8

Náš prémiový produkt Skinexpert by Dr. Max Hyaluronic acid pre vnútorné užívanie obsahuje kombináciu hyaluronátu sodného a niacínu vo vysoko vstrebateľnej tekutej forme. Je postavený na kvalitných surovinách s dôrazom na ich čistotu a profesionálne spracovanie.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
36,99
Doprava zadarmo

O produkte: SKINEXPERT BY DR. MAX® Hyaluronic acid, Kyselina Hyalurónová 100 ml/kvapky 1×100 ml, výživový doplnok

X95193 ADC

Funkcia: extra starostlivosť o vašu krásu zvnútra

Prínos: pre podporu komfortu vašej pokožky

Hlavné zložky: hyaluronát sodný, niacín

Určené pre: ženy a mužov, nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy

Forma: tekutá/kvapky pre vnútorné užívanie 


Keď starostlivosť o vás začína vo vnútri

Unikátne zloženie založené na kyseline hyalurónovej s nízkou molekulárnou hmotnosťou a niacíne, je ideálnou cestou, ako vašej pleti a kĺbom dopriať zaslúženú pozornosť. Kyselina hyalurónová je prírodná hydratačná látka, ktorá sa nachádza v medzibunkovej hmote. Je významne zastúpená v koži, vlasoch, očiach a synoviálnej (kĺbovej) tekutine. Viaže na seba vodu až do 400-násobku svojej vlastnej hmotnosti a vďaka tomu zaisťuje pevnosť, pružnosť a hydratáciu tkanív. Niacín je vitamín skupiny B, rozpustný vo vode. Je známy tým, že prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky.

Produkt sa vyznačuje vysokou mierou vstrebateľnosti. Užívateľský komfort zaisťuje pohodlné dávkovanie pomocou pipety. V jednej dennej dávke, 30 kvapiek, získate 60mg hyaluronátu sodného a 25,9ml Niacínu, teda viac ako 160% odporúčanej dennej dávky.


Spoznajte hlavné benefity produktu

Vysoko vstrebateľná

Nízkomolekulárna kyselina hyaluronová

Dávkovanie pipetouNajčastejšie dotazy

Prečo je dobré dopĺňať kyselinu hyalurónovú?

Kyselina hyalurónová je prirodzenou zložkou Ľudského organizmu. Starnutím v tele kyselina hyalurónová ubúda, čo sa môže prejavovať zníženou pružnosťou kĺbov, chrupaviek a šliach, zníženou elasticitou pokožky a ďalšími prejavmi s tým spojenými. Z týchto dôvodov je vhodné kyselinu hyalurónovú do tela dopĺňať.  
 
Aký je rozdiel medzi nízko a vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou?

Účinky kyseliny hyalurónovej sa líšia v závislosti od jej molekulárnej hmotnosti. Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová je biologicky aktívna v hlbších vrstvách pokožky, kde ju stimuluje, hydratuje a zabraňuje tak tvorbe hlbších vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová pôsobí na povrchu pokožky, regeneruje a obnovuje jej elasticitu a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi.  
 
Je možné použiť produkt aj ako sérum na pleť?

Produkt je určený výhradne pre vnútorné užívanie. Pokiaľ hľadáte starostlivosť o pleť s kyselinou hyalurónovou, vyskúšajte napr. rad Hyaluron Active by Nuance, ktorý obsahuje 5 typov kyseliny hyalurónovej.   
 
Je produkt vhodný pre tehotné a dojčiace ženy?

Prípravok nie je vhodné užívať počas tehotenstva a dojčenia.  


Vedeli ste, že kyselina hyaluronová...


Dávkovanie

30 kvapiek (2 ml) denne. Rozmiešajte v pohári čistej vody alebo iného nealkoholického nápoja. Užívajte najlepšie s raňajkami alebo hlavným jedlom. Na miešanie nápoja nepoužívajte priloženú pipetu.

Zloženie

Voda, hyaluronát sodný, nikotínamid, konzervačná látka (sorban draselný), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervačná látka (benzoan sodný).

Upozornenie

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržiavajte vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí! Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote od 15 °C do 25 °C. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.