Lieky na bolesť (9)

Zoradiť podľa
Dr.Max Paracetamol 500 mg

1×20 tbl, liek

Liek obsahuje účinnú látku paracetamol, ktorá pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu.
1,39
Na sklade v eshope
 
Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety

1×48 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčku

Dr.Max Ibuprofen zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva, taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napr. choroby z prechladnutia.
4,29
Na sklade v eshope
 
Parapyrex

1×20 tbl, liek

Liek sa používa na liečbu miernej až stredne silnej bolesti, ako sú bolesti hlavy, bolesti zubov, bolesti chrbta, bolesti pri menštruácii, bolesti svalov a kĺbov súvisiace s chrípkou, a/alebo horúčky.
  • Zľava 7%
1,29 1,39 €
Na sklade v eshope
 
Parapyrex Combi 500 mg/65 mg

1×20 tbl, liek

Obsahuje paracetamol a kofeín, prináša úľavu proti bolesti a horúčke.
  • Zľava 8%
2,29 2,49 €
Na sklade v eshope
 
Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety

1×24 tbl, tlmí bolesť, zápal a znižuje horúčku

Liek na zmiernenie bolesti a zníženie horúčky. Obsahuje ibuprofén. Je určený pre dospelých a deti od 12 rokov
2,99
Na sklade v eshope
 
Dr.Max Diclofenac 10 mg/g gél

1×100 g, gél

Na liečbu bolesti, zápalu pri poraneniach šliach a mnoho ďalších problémov.
5,69
Na sklade v eshope
 
Algirin 500 mg

1×10 tbl, liek

Liek určený na potlačenie miernych až stredne silných bolestí.
  • Zľava 8%
1,19 1,29 €
Na sklade v eshope
 
Dr.Max Diclofenac 10 mg/g gél

1×100 g, gél v tube

Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktoré patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové liečivá (NSAIDs).
5,69
Na sklade v eshope
 
Lieky na bolesť

Lieky na bolesť