Hrnčeky pre deti

  (172)

Hrnčeky pre deti so špeciálnou konštrukciou prispôsobenou pre najmenšie detičky. Detské hrnčeky sú vybavené bezpečnostnými prvkami pre lepšie uchopenie a jednoduchšie pitie tekutiny z nádoby. Väčšina druhov disponuje tiež bezpečnostným viečkom, ktoré zabezpečí hrnček pred nechceným vyliatím tekutiny z hrnčeka napríklad počas hry. Rukoväte pomáhajú dieťaťu hrnček lepšie uchopiť a celkovo prispievajú k tomu, aby sa dieťa naučilo samo piť z pohára. Hrnčeky a poháre sú vyrobené v hravých farbách s rôznymi detskými motívmi.

Zoradiť podľa
 • NUK hrnček Mini Magic Cup

  1×1 ks, detský hrnček 160 ml
  Detský hrnček Mini Magic NUK 360 ° s viečkom. Revolučný uzáver umožňuje piť bez náustku či slamky z každej strany, vďaka čomu sa dieťa učí samo piť ako z normálneho hrnčeka.
 • AVENT HRNČEK Klasik 200 ml s držadlami

  1x1ks, od 6 mesiacov, silikónový náustok, chlapec 1
  Hrnček z plastu, 0%BPA s objemom 200ml, s mäkkým silikónovým náustkom a držadlami, vhodný pre deti od 6 mesiacov. Variant - farba pre chlapca.
 • NUK Magic Cup

  1×1 ks, 230 ml, detský pohár
  NUK Magic Cup je vyrobený z vysokokvalitných a pevných materiálov, neobsahuje BPA a je vyzdobený roztomilými motívmi. Skladá sa z niekoľkých častí, ktoré sa dajú ľahko rozložiť a vyčistiť
Hrnčeky pre deti

Hrnčeky pre deti