Hrnčeky pre deti

  (121)

Hrnčeky pre deti so špeciálnou konštrukciou prispôsobenou pre najmenšie detičky. Detské hrnčeky sú vybavené bezpečnostnými prvkami pre lepšie uchopenie a jednoduchšie pitie tekutiny z nádoby. Väčšina druhov disponuje tiež bezpečnostným viečkom, ktoré zabezpečí hrnček pred nechceným vyliatím tekutiny z hrnčeka napríklad počas hry. Rukoväte pomáhajú dieťaťu hrnček lepšie uchopiť a celkovo prispievajú k tomu, aby sa dieťa naučilo samo piť z pohára. Hrnčeky a poháre sú vyrobené v hravých farbách s rôznymi detskými motívmi.

Zoradiť podľa
 • AVENT HRNČEK so slamkou 300 ml (0% BPA)

  1×1 ks, od 12 mesiacov, pre chlapca
  Výhodné pre Vás a Vaše dieťa. Náustok odolný proti hryzeniu. Súčasťou je aj mäkká silikónova slamka, ktorá sa prispôsobí ústam vášho aktívneho batoľa. Špeciálna slamka zaistí, že pri jeho prevrátení nič nevytečie.
 • AVENT HRNČEK Klasik 200 ml s držadlami

  1x1ks, od 6 mesiacov, silikónový náustok, dievča
  Hrnček z plastu, 0%BPA s objemom 200ml, s mäkkým silikónovým náustkom a držadlami, vhodný pre deti od 6 mesiacov. Variant - farba pre dievča.
 • AVENT HRNČEK Klasik 200 ml s držadlami

  1x1ks, od 6 mesiacov, silikónový náustok, chlapec 1
  Hrnček z plastu, 0%BPA s objemom 200ml, s mäkkým silikónovým náustkom a držadlami, vhodný pre deti od 6 mesiacov. Variant - farba pre chlapca.
 • NUK hrnček Mini Magic Cup

  1×1 ks, detský hrnček 160 ml
  Detský hrnček Mini Magic NUK 360 ° s viečkom. Revolučný uzáver umožňuje piť bez náustku či slamky z každej strany, vďaka čomu sa dieťa učí samo piť ako z normálneho hrnčeka.
 • DR.BROWNS Hrnček cheers 360° JUNGLE 6M+ modrý

  1×200 ml, pitie bez kvapiek a rozlievania
  Dr.Brown´s Prechodný hrnček Cheers bez náustku na pitie bez kvapiek a rozlievania. Dieťatko môže piť zo svojho prvého hrnčeka bez náustku, po celom jeho obvode bez toho, aby sa z neho vylialo.
 • Koncentrovaná náhradná náplň NUK pre čistiaci prípravok ma fľaše a náustky NUK 500 ml, na umývanie fľašiek a náustkov, šetrný čistiaci prípravok na dojčenský riad, odstráni odolné zvyšky mlieka a detskej výživy, bez parfumov a farbív
 • AVENT HRNČEK so slamkou 300 ml (0% BPA)

  1×1 ks, od 12 mesiacov, pre dievča
  5.0
  (1)
  Výhodné pre Vás a Vaše dieťa. Náustok odolný proti hryzeniu. Súčasťou je aj mäkká silikónova slamka, ktorá sa prispôsobí ústam dieťaťa. Špeciálna slamka zaistí, že pri jeho prevrátení nič nevytečie.
 • Prechodný pohárik bez náustka.
 • Philips AVENT Hrnček s ohybnou slamkou o objeme 200 ml je ideálny hrnček pre aktívne batoľa, ktoré môže s hrnčekom zaobchádzať samostatne bez toho, aby vylialo jeho obsah. Má ergonomický tvar a špeciálnu slamku.
 • NUK Magic Cup

  1×1 ks, 230 ml, detský pohár
  NUK Magic Cup je vyrobený z vysokokvalitných a pevných materiálov, neobsahuje BPA a je vyzdobený roztomilými motívmi. Skladá sa z niekoľkých častí, ktoré sa dajú ľahko rozložiť a vyčistiť
 • DR.BROWNS hrnček CHEERS 360° JUNGLE 6M+ ružový

  1×200 ml, pitie bez kvapiek a rozlievania
  Podporte Vaše dieťatko v samostatnosti.
Hrnčeky pre deti

Hrnčeky pre deti