NUK Magic Cup

1×1 ks, 230 ml, detský pohár

Značka: NUK

NUK Magic Cup je vyrobený z vysokokvalitných a pevných materiálov, neobsahuje BPA a je vyzdobený roztomilými motívmi. Skladá sa z niekoľkých častí, ktoré sa dajú ľahko rozložiť a vyčistiť

9,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NUK Magic Cup 1×1 ks, 230 ml, detský pohár

X38079

Hlavný popis produktu

Magic Cup NUK 230 ml, 360° pitný okraj, tesniaci silikónový disk, od 8 mesiacov, neobsahuje BPA

  • Pojme 230 ml tekutiny, vhodné pre deti od 8 mesiacov.
  • 360° pitný okraj, vďaka ktorému možno piť zo všetkých strán.
  • S ochranným viečkom na cesty, bezpečné proti vytečeniu vďaka tesniacemu silikónovému disku.
  • Vyrobené z vysokokvalitného polypropylénu (PP), neobsahuje BPA.
  • Kúzelné motívy zvieratiek v rôznych farbách.

Magic Cup NUK: Naučiť sa piť je kúzlo

Naučiť sa samostatne piť je jedným z najdôležitejších krokov vo vývoji bábätka. NUK Magic Cup umožňuje deťom piť ako dospelí - ako z normálneho hrnčeka a zo všetkých strán. „Kúzelným“ rozdielom je to, že hrnček je bezpečný proti vytečeniu. Silikónový disk utesňuje násadec zvnútra. Pitie bude hrou: stačí jednoducho nasávať z hrany hrnčeka a tenký okraj sa otvorí - učiť sa piť je kúzlo!

Magic Cup NUK - piť zo všetkých strán rovnako ako dospelí

NUK Magic Cup je vyrobený z vysokokvalitných a pevných materiálov, neobsahuje BPA a je vyzdobený roztomilými motívmi. Skladá sa z niekoľkých častí, ktoré sa dajú ľahko rozložiť a vyčistiť: jednoducho sa vložia do umývačky na riad. A aby bol kúzelný hrnček NUK  čistý aj na cestách a nepoškodil sa, obsahuje ďalšie ochranné viečko.

Tento hrnček na pitie NUK je kompatibilný so všetkými produktmi z radu Evolučný hrnček NUK.

Magic Cup NUK: Učiť sa piť je jednoduché - trikrát

Naučiť sa samostatne piť je jedným z najdôležitejších krokov vo vývoji bábätka a je skutočnou výzvou pre trpezlivosť a zručnosť. Práve preto sme vyvinuli Evolučné hrnčeky NUK: tri nové hrnčeky na pitie, ktoré sa dajú kombinovať s rôznym príslušenstvom, aby tak mohli rásť spolu s dieťaťom. Každý nadstavec je navrhnutý tak, aby vyhovoval jednotlivým učiacim fázam a s rastúcimi schopnosťami bábätka sa dal ľahko vymeniť. Použitie je veľmi individuálne a prispôsobí sa rýchlosti učenia našich najmenších. Všetky tri nadstavce sú bezpečné proti vytečeniu. Všetky nadstavce sú súčasťou praktickej sady na učenie pitia Evolučných hrnčekov NUK. Objavte hrnček, ktorý porastie spolu s vami!

 

 

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.