Čistiace prostriedky 2 (80)

Zoradiť podľa
1×2 ks, WC guľôčky
Tuhé WC guľôčky v závesnom plastovom puzdre. Príjemne voňajú a udržujú WC hygienicky čisté. Vôňa exotických kvetov.
1×1000 ml, čistiaci prostriedok
Môžete si zaobstarať veľmi kvalitný čistiaci a zároveň dezinfikujúci prostriedok, ktorý je určený pre podlahy i ďalšie umývateľné povrchy v domácnosti.
1×2 ks, WC guľôčky
Tuhé WC guľôčky v závesnom plastovom puzdre. Príjemne vonia a udržujú WC hygienicky čisté. Vôňa čerstvá búrka.
1×3 ks, WC blok
Rozvoňajte vašu toaletu dlhotrvajúcou sviežou vôňou limetky vďaka tuhému WC bloku značky Domestos, ktorá je tým pravým odborníkom na udržanie čistoty v domácnosti už niekoľko rokov.
1×500 ml, čistiaci prostriedok
Vysávate koberce, a napriek tomu sa vám zdajú vyblednuté a máte pocit, že sú zatuchnuté? Využite na ich údržbu šampón na ručné čistenie kobercov značky Vanish. Pomôže vám koberec vyčistiť, prevoňať a celkovo osvieži jeho vzhľad.
1×500 ml, 5× dlhší lesk
Čistič CLIN na okná Blue s objemom 500 ml je špeciálny čistiaci prostriedok s neutrálnou vôňou určený na čistenie a leštenie sklenených a hladkých umývateľných plôch, ako sú okná, zrkadlá či sklenené stoly.
1×1000 ml, vôňa Citrón a olivové lístky
5.0
(1)
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy, ktorý čistí, odmasťuje a dezinfikuje všetky materály a plochy, kde ničí 99,9% baktérií, vírusov a plesní.
1×250 ml, sprej
Čistiaci prostriedok – dokonale odstraňuje prach, šmuhy a akékoľvek odtlačky
1×1 ks, WC blok
5.0
(2)
Závesný blok Domestos Power 5 Lime predstavuje revolúciu v starostlivosti o čistotu vašej toalety. Vďaka svojmu inovovanému zloženiu bráni vzniku vodného kameňa, vytvára bohatú čistiacu penu, leští, dezinfikuje a poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť.
1×750 ml, čistiaci prostriedok
Čistiaci prostriedok – do kúpeľne, odstraňuje vodný kameň, škvrny od kvapiek a špiny, zaistí žiarivý lesk
1×500 ml, čistiaci prostriedok
Čistiaci prostriedok na drevené povrchy
1×500 ml, dezinfekcia toalety
Čistí ťažko dosiahnuteľné miesta, rozpúšťa močový a vodný kameň, dezinfikuje. Odstraňuje baktérie, spóry a vodný kameň. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.
Veľmi účinný prírodný prípravok na umývanie riadu. S výnimočnou vôňou zeleného jablka a bazalky. Skvele funguje na riad celej rodiny, dokáže odstrániť aj mastnotu a pripáleniny. Veľmi šetrný aj k vašej pokožke, ktorá zostane hebká.
1×360 ml, WC gél
WC gél pre dokonale čistú a sviežu toaletu
Možno použiť na prírodné aj syntetické materiály. Je vhodný ako pre bielu, tak pre farebnú bielizeň. S výnimočnou sviežou vôňou lúčnych kvetov. Vyrobený z prírodných zdrojov, ekologický, hypoalergénny.
1×500 ml, čistiaci prostriedok
Čistiaci prostriedok - do kúpeľne
1×750 ml, čistiaci prostriedok
Základnou zložkou je kyselina citrónová, ktorá je účinná na špinu, ale šetrná k povrchom. Pri čistení jej pomáha kombinácia aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov. Neobsahuje chlór.
1×1 set, 1 x rúčka + 2 x náhradné násady
Prachovka Pronto predstavuje pohodlný a účinný spôsob utierania prachu z nábytku a ťažko dostupných miest.
1×500 ml, čistiaci prostriedok
Čistí rýchlo a dôkladne aj ťažko odstrániteľné nečistoty a zaschnuté vrstvy mastnoty v kuchyni aj na všetkých umývateľných plochách v domácnosti.
1×500 ml, 5× dlhší llesk
Clin – expert na umývanie okien. Vďaka obsahu alkoholu pôsobí Clin extra rýchlo, čím znemožňuje vznik škvŕn a šmúh a leštenie sa stáva úplne zbytočným.
Prírodný a veľmi účinný čistiaci prostriedok na sklá, zrkadlá a iné sklenené a lesklé povrchy. So sviežou vôňou citrónovej kôry. Vyrobený z prírodných zdrojov, ekologický a hypoalergénny.
Sanytol dezinfekcia odmasťujúci čistič kuchyne citrusové plody 500 ml.
1×750 ml, čistiaci prostriedok
Ekologický čistiaci prostriedok – do kúpeľne
1×450 ml, dokonalé čistenie
Oceníte ho pri každodennom upratovaní všetkých nesavých povrchov, vrátane okenných rámov a záhradného nábytku. Poradí si s každou mastnotou. Jednoduché a rýchle bezoplachové čistenie.
1×750 ml, WC čistič
Dezinfekčný prostriedok na WC misu
1×360 ml, WC gél
WC gél pre dokonale čistú a sviežu toaletu
1×3 ks, WC blok
Rozvoňajte vašu toaletu dlhotrvajúcou sviežou vôňou oceánu vďaka tuhému WC bloku značky Domestos, ktorá je tým pravým odborníkom na udržanie čistoty v domácnosti už niekoľko rokov.
Čistiace prostriedky 2

Čistiace prostriedky 2