Vláknina

  (52)
Zoradiť podľa
 • OptiFibre

  1×250 g, vláknina v prášku
  OptiFibre je plne rozpustná vláknina vo forme prášku, určená na diétny režim pri zápche alebo hnačke, pomáha udržiavať správnu funkciu čriev.
 • OptiFibre

  1×125 g, vláknina v prášku
  Dietetická potravina na osobitné medicínske účely, výživovo nekompletná potravina, plne rozpustná vláknina. Určené pre diétny režim pacientov na podporu s poruchami činnosti čriev (motility - zápchy alebo hnačky).
 • CHLORELLA EXTRA BIO

  1×1200 tbl, chlorella
  Sladkovodná riasa Chlorella vulgaris s obsahom organicky viazaných vitamínov, minerálov, chlorofylu, vlákniny a aktívnych enzýmov.
 • YES.NATURAL Akáciová vláknina 310g

  1×310 g, akáciová vláknina
  Doplnok výživy obsahuje dva druhy vlákniny – Akáciu senegalskú, alebo „arabskú gumu“ a zároveň vlákninu z klastrovej fazule. Ide účinné prebiotikum, ktoré podporuje odolnosť a regeneráciu tráviaceho traktu.
 • PSYLLIUM HUSK (skorocel indický)

  1×300 g, 100% skorocel indický
  100 % vyčistené obaly semena skorocela indického, najvyššia kvalita.Vzhľadom na to, že vláknina absorbuje vodu, je dôležité aby sme pri používaní tohoto prípravku zabezpečili zvýšený príjem vody ! Skorocel drvený z indickej vlákniny psyllium, podporuje redukciu hmotnosti znižuje riziko vzniku rakoviny hrubého čreva.Miešané vodou vzniknutý gél vstrebáva toxické škodliviny, čím znižuje riziko vzniku rakoviny hrubého čreva a konečníka.
 • asp Psyllium

  1×300 g, prírodná rozpustná vláknina
  Výživový doplnok dodá vášmu telu dostatočný prísun vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách, zároveň však poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú veľmi dôležité pre udržiavanie zdravej rovnováhy v črevách.
 • topnatur VLÁKNINA PRE DETI

  1×100 g, výživový doplnok
  Doplnok výživy s obsahom nerozpustnej a rozpustnej vlákniny a probiotík. Udržuje zdravé črevá, napomáha tráveniu a podporuje imunitu.
 • LEPICOL BASIC

  1×180 g, výživový doplnok
  Doplnok výživy s obsahom rastlinnej vlákniny a probiotík. Napomáha správnemu fungovaniu čriev. Je bezlepkový, vhodný pre diabetikov. Prášková forma.
 • KOMPAVA BELLY FYTO DETOX

  1×400 g, doplnok výživy
  Kompava Belly Fyto Detox je prírodná rozpustná vláknina obohatená o rastlinné extrakty a vitamíny skupiny B, C, E. Je vhodná pre športovcov ale aj ľudí so sedavým zamestnaním, ktorí chcú doplniť denný príjem vlákniny a detoxikovať tráviaci trakt.
 • Nutrikaša probiotic - s čokoládou

  3×60 g, zmes na kašu, čokoláda
  Nutrikaše Probiotic je instantná kaša bez lepku a laktózy, je vhodnou súčasťou doplnkovej stravy pri neznášanlivosti lepku a pri intolerancii na laktózu, je vhodná na doplnenie vlákniny, vitamínov, minerálov a probiotických kultúr do organizmu.
 • NUTRIDRINK MULTIFIBRE VANILKA

  4×200 ml, vanilková príchuť
  Nutridrink Multi Fibre je nutrične kompletná tekutá výživa vysokým obsahom energie, s vlákninou. Určené pre diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Len na enterálne použitie. Bezgluténový. Obsahuje zmes šiestich druhov vlákniny. Vhodný ako jediný zdroj výživy.
 • Zlatenka ľanová vláknina s chia je revolučná kombinácia zlatej ľanovej vlákniny a chia semienok.
 • topnatur PSYLLIUM VLÁKNINA krabica

  1×300 g, výživový doplnok
  Doplnok výživy obsahujúci indickú vlákninu. Rozpustením vo vode niekoľkonásobne zväčší svoj objem a vznikne gél. Pomáha pri zápchach, po operáciach.
 • topnatur PSYLLIUM VLÁKNINA

  1×100 g, výživový doplnok
  Psyllium od spoločnosti TOPNATUR je jediné psyllium na trhu sterilizované parou. Táto šetrná metóda spracovania zaisťuje nielen zníženie množstva nežiadúcich mikroorganizmov, ktoré sa v psylliu prirodzene vyskytujú ale i rozsiahlu inaktiváciu enzýmov. Výsledkom je produkt vysokej hygienickej kvality. Psyllium nakupujeme priamo v Indii v spolupráci s firmou Probiotics International Ltd. z Veľkej Británie a vďaka tejto spolupráci máme záruku najlepšej ceny i najvyššej kvality.
 • DR. POPOV PSYLLIUM

  1×500 g, rozpustná vláknina
  Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, ktorá podporuje správny metabolizmus tukov a navodzuje pocit sýtosti. Vďaka ekonomickému baleniu môže Psyllium Dr. Popova vyskúšať celá rodina. Výrobok je doplnkom stravy.
 • topnatur PSYLLIUM vláknina

  1×100 cps, výživový doplnok
  Doplnok výživy s obsahom prírodnej rozpustnej vlákniny. Po zmiešaní s vodou napučí a vznikne gél. Pomáha pri zápchach, diétach. Vhodná na dlhodobé užívanie.
 • Bio-VLÁKNINA

  1×120 tabliet, výživový doplnok
  Doplnok výživy s obsahom prírodnej vlákniny z cukrovej repy a jabĺk. Udržuje zdravé črevá, napomáha zväčšovať objem stolice. Pre deti od 12 rokov.
 • Prebiolax (Pharma Vision)

  1x200 g, prášok na prípravu nápoja
  Prebiotický kokteil Prebiolax vyrobený z koncentrovanej rozpustnej rastlinnej vlákniny inulínu a pšeničnej vlákniny na báze dextrínov bez glutenu, so schváleným výživovým tvrdením "s vysokým obsahom vlákniny".
 • topnatur VLÁKNINA ROZPUSTNÁ

  1×100 g, výživový doplnok
  Doplnok výživy s obsahom prírodnej rastlinnej vlákniny. Rozpustením vo vode vznikne číra kvapalina s neutrálnou chuťou. Pomáha pri redukčných diétach, zápchach.
 • topnatur ZMES NA PEČENIE LOW CARB

  1×250 g, bezgluténová, s obsahom vlákniny
  Univerzální instantní směs na pečení s xylitolem. Bezlepková směs splňující podmínky LOW CARB stravování.
 • Nutrikaše Probiotic je instantná kaša bez lepku a laktózy, je vhodnou súčasťou doplnkovej stravy pri neznášanlivosti lepku a pri intolerancii na laktózu, je vhodná na doplnenie vlákniny, vitamínov, minerálov a probiotických kultúr do organizmu.
 • Nutrikaša probiotic - s jahodami a vanilkou

  3×60 g, s jahodami a vanilkou
  Nutrikaše Probiotic je instantná kaša bez lepku a laktózy, je vhodnou súčasťou doplnkovej stravy pri neznášanlivosti lepku a pri intolerancii na laktózu, je vhodná na doplnenie vlákniny, vitamínov, minerálov a probiotických kultúr do organizmu.
Vláknina

Vláknina