PSYLLIUM HUSK (skorocel indický)

1×300 g, 100% skorocel indický

Značka: NAJTELO

100 % vyčistené obaly semena skorocela indického, najvyššia kvalita.Vzhľadom na to, že vláknina absorbuje vodu, je dôležité aby sme pri používaní tohoto prípravku zabezpečili zvýšený príjem vody ! Skorocel drvený z indickej vlákniny psyllium, podporuje redukciu hmotnosti znižuje riziko vzniku rakoviny hrubého čreva.Miešané vodou vzniknutý gél vstrebáva toxické škodliviny, čím znižuje riziko vzniku rakoviny hrubého čreva a konečníka.

6,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PSYLLIUM HUSK (skorocel indický) 1×300 g, 100% skorocel indický

X34377

Hlavný popis produktu

100 %  vyčistené obaly semena skorocela indického, najvyššia kvalita.Vzhľadom na to, že vláknina absorbuje vodu, je dôležité aby sme pri používaní tohoto prípravku zabezpečili zvýšený príjem vody !

Skorocel drvený z indickej vlákniny psyllium, podporuje redukciu hmotnosti znižuje riziko vzniku rakoviny hrubého čreva.Miešané vodou vzniknutý gél vstrebáva toxické škodliviny, čím znižuje riziko vzniku rakoviny hrubého čreva a konečníka.

Psyllium priaznivo ovplyvňuje hladinu cukru a cholesterolu.
Znižuje riziko vzniku cukrovky obmedzuje chuť do jedla a pocit hladu, a tým prispieva k znižovaniu telesnej hmotnosti.
Je vhodná pre dlho i krátkodobé užívanie.
Neobsahuje fytáty, lepok ani zložky mliečneho či obilného pôvodu.
Psyllium je vláknina úplne prírodná a bezpečná, užívaná miliónmi ľudí na svete.
Nie je vstrebávaná našim telom a nie je návyková

V tráviacom trakte až 14-krát zväčšuje svoj objem a pohlcuje nadbytočnú tekutinu za vzniku gélu. Gél na seba viaže jedovaté splodiny a očisťuje tráviaci trakt, priaznivo ovplyvňuje stolicu (významná pomoc pri prevencii proti rakovine).

Pripravuje sa tak, že 1PL Psyllia sa rozmieša v studenej (izbovej teplote) vode (cca 0,25 l) !!!nevarí sa!!! a rýchlo sa vypije; ďalej je možné namiešať si Psyllium do jogurtu. Ak necháte riedenú zmes odstáť, Psyllium absorbuje vodu a zrôsolovatie – nedá sa vypiť. Počas tejto kúry je rozumné dodržovať pitný režim.

Odporúčame:
•pri zápche sa užíva 2 až 3 krát denne na lačno (mieša sa v neperlivej vode alebo čaji);
•pri hnačke sa užíva 1 až 2 krát denne na lačno (môžete primiešať aj do jogurtu).

Psyllium je prírodná rozpustná vláknina s najvyššiou dostupnou čistotou – až 98%.

Je vhodná aj pre vegánov.

Ideálny zdroj vlákniny pre ľudí s problémami so znášanlivosťou obilnej vlákniny. Zjemňujúci účinok na citlivé črevá, nie je vstrebávaná telom a nie je návyková, čiže vhodná pre dlhodobé používanie.

Zloženie: 100% vyčistené obaly semena skorocela indického, najvyššia kvalita.   Informácia pre alergikov: Môže obsahovať stopy arašíd a orechov ! Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah priameho slnečného žiarenia, starostlivo uzavreté!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.