Imunita celej rodiny

  (702)

Naša imunita dostáva zabrať počas celého roka. Útočia na ňu nielen školské a škôlkárske bacily, ktoré deti prinesú domov, ale aj zvýšený stres, sedavé zamestnanie v málo vetraných priestoroch, nedostatok pohybu na čerstvom vzduchu, nezdravá strava či premenlivé počasie. To všetko oslabuje imunitu a prichádza nádcha, kašeľ a chrípka. Práve u nás nájdete účinné prípravky pre posilnenie imunity celej rodiny. Deti určite neodolajú vitamínom v podobe gumených macíkov či sirupu. Dospelí môžu svoj deň naštartovať s vitamínovým nápojom pred odchodom do práce a pre seniorov sú skvelékomplexné prípravky s obsahom všetkých vitamínov, ktoré ich telo potrebuje na správne fungovanie. 

 Chrípka je respiračné ochorenie, ktoré je spôsobené vírusom. Ročne sa chrípkou nakazí 20% obyvateľstva a to hlavne rizikové skupiny ako seniori, tehotné ženy či deti. Príznaky chrípky sú: vysoká horúčka, bolesť hlavy a svalov, únava, bolesť v krku a kašeľ, sople či zimnica. Ak už sa nakazíte vírusom chrípky, je dôležité zmierňovať príznaky. 
Imunita detí s nástupom do školy a škôlky dostáva poriadne zabrať, preto ju začnite posilňovať už teraz a spravte si zásobu kvalitných výživových doplnkov pre deti. Jedným z najdôležitejších vitamínov, ktorý s ubúdajúcim slnkom musíme dodávať vo forme výživových doplnkov je vitamín D. Akú dôležitú úlohu pri budovaní imunity vitamín D zohráva sa dozviete v našom článku.

Pri deťoch je obzvlášť dôležitá chuť "vitamínu" a aj jeho hravá forma. Protestovať určite nebudú ak im ponúknete obľúbené želé vitamíny alebo probiotiká s veselou pandou.

Prírodné stimulároti detskej imunity sú aj beta glukány ako fungujú v detskom organizme sa dočítate aj v našom článku.

 
Chrípka a prechladnutie na nás útočí so železnou pravidelnosťou každý rok v jesennom a zimnom období. Preto je nevyhnutné začať posilňovať našu imunitu. Silná imunita chráni organizmus pred mnohými parazitmi, vírusmi a baktériami, ktoré spôsobujú nielen chrípku ale aj rôzne iné ochorenia. Kľúčom silnej imunity je dostatočný pohyb na čerstvom vzduchu, otužovanie, zdravá vyvážená strava, kvalitný spánok a celkovo aktívny život. Imunitu podporíme aj užívaním tých správnych výživových doplnkov.

A ktoré to sú?
Imunitný systém ľudí vo vyššom veku reaguje inak ako v produktívnom období života. Reakcie imunitného systému sú spomalené, čo zvyšuje riziko rozvinutia závažných chorôb, komplikovaný priebeh inak bežných infekcií alebo aj pomalšie hojenie rán. Preto je zvlášť vhodné posilňovať imunitu seniorov, okrem pravidelnej zdravej stravy, dostatočného spánku a pohybu na čerstvom vzduchu, aj úžívaním výživových doplnkov. V našej ponuke nájdete výživové doplnky navrhnuté špeciálne pre ľudí vo vyššom veku. 

 
Duševná vyrovnanosť je klúč k úspešnému a zdravému životu. Bez nej sa môžeme ľahko dostať do stavu preťaženia, ktorý môže mať vážne následky na naše zdravie. Keď nie sme ľudovo povedané "v pohode" sme viac náchylní ochorieť. Vystresovaný organizmus sa nemôže účinne brániť vírusom a baktériám. Preto nepodceňujte duševné zdravie a doprajte si relax mysle vždy keď je to možné. Na zníženie vyčerpania a únavy a k správnemu fugovaniu psychiky odporúčame dopĺnať horčík. Ideálne vo forme paktických vreciek - obsah vrecka sa iba vsype do úst a nechá sa voľne rozpustiť alebo ako šumivé tablety


Zoradiť podľa
 • Celaskon long effect

  1×60 cps, vitamín C
  Liek s obsahom vitamínu C v kapsuliach s postupným uvoľňovaním . Vitamín C pomáha posilňovať organizmus pri chrípke a prechladnutí, znižuje únavu a vyčerpanie.
 • Dr. Max Vitamin D 2000 IU

  1×60 cps, výživový doplnok
  Prípravok s obsahom čistého vitamínu D. Dôležitý doplnok pre správne fungovanie imunitného systému, udržanie zdravých kosti a zubov, udržanie správneho fungovania svalov.
 • 5.0
  (2)
  Výživový doplnok v jednorazových vreckách na priame použitie bez nutnosti zapíjania.
 • Dr. Max Vitamin C 500 mg

  1×90 tbl, žuvacie tablety
  4.9
  (27)
  Výživový doplnok s obsahom vitamínu C pre správnu funkciu imunitného systému.
 • Výživový doplnok s obsahom vitamínu C.
 • Dr. Max Vitamin C Long Effect 500 mg

  1×60 cps, výživový doplnok
  5.0
  (9)
  Vitamín C s postupným uvoľňovaním pre správnu funkciu imunitného systému.
 • Dr. Max Vitamín C 1000 mg

  1×20 tbl, šumové tablety
  Výživový doplnok s obsahom vitamínu C pre správnu funkciu imunitného systému.
 • Dr. Max Vitamin C Long Effect 500 mg

  1×30 cps, výživový doplnok
  Vitamín C s postupným uvoľňovaním pre správnu funkciu imunitného systému.
 • Wobenzym

  1×800 tbl, liek obsahujúci enzýmy
  Liek obsahujúci enzýmy. Napomáha pri pooperačných a poúrazových stavoch. Znižuje opuchy, zápaly. Je nápomocný pri rekonvalescencii.
 • Výživový doplnok. Prípravok obsahuje betakarotén, ktorý je jedným zo zdrojov vitamínu A.
 • Dr. Max Magnesium Relax

  1×30 cps, výživový doplnok
  Obsahuje horčík, vitamín B6 a rastlinné extrakty pre relaxáciu a odolnosť voči stresu.
 • Dr. Max Vitamin C 100 mg

  1×90 tbl, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom vitamínu C pre správnu funkciu imunitného systému.
 • Výživový doplnok. Prípravok obsahuje kombináciu vitamínu C, zinku a extraktu z echinacey s postupným uvoľňovaním.
 • Dr. Max Hliva Kids

  1×60 tbl, pre detskú imunitu
  Žuvacie tablety pre deti na podporu obranyschopnosti organizmu.
 • Dr. Max Multivit 10

  1×60 tbl, multivitamín na imunitu, nervový systém a vyčerpanie
  Výživový doplnok obsahuje kombináciu 10 základných vitamínov a je určený najmä na pravidelné a dlhodobé zaistenie ich optimálneho príjmu.
 • Carnosine komplex 900 mg Salutem

  1×120 tbl, výživový doplnok
  Výživový doplnok na obnovu buniek s obsahom bioaktívneho peptidu L-Karnozín (v dennej dávke 500 mg) a ďalšími 6 aktívnymi látkami.
 • Dr. Max Vitalolly Cherry

  1×6 ks lízaniek
  Prípravok s obsahom vitamínu C, výťažkov z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.) a pľuzgierky islandskej (Cetraria islandica).
 • Dr. Max Selén

  1×100 tbl, výživový doplnok
  Výživový doplnok obsahujúci selén.
 • Výživový doplnok obsahujúci vitamíny, minerály a štandardizovaný výťažok ženšena.
 • Dr. Max Multivitamin Energy

  1×100 tbl, multivitamín
  Prípravok Dr.Max Multivitamín Energy obsahuje kombináciu 13 vitamínov a 10 minerálov doplnených o rutín a luteín. Komplexný doplnok stravy pre dospelých.
 • Dr. Max Multivitamin Generation 50+

  1×100 tbl, multivitamín
  5.0
  (1)
  Multivitamínove tabletky.
 • Dr. Max Premium GoldAktiv

  1×120 cps, na kĺby a kosti
  Premium GoldAktiv je určený na kĺby a kosti. Výživový doplnok obsahuje ženšen pravý s vitamínmi a stopovými prvkami.
 • ProfiZYM Plus

  1×180 cps, výživový doplnok
  ProfiZYM® PLUS je výživový doplnok obsahujúci vyvážený komplex synergicky pôsobiacich neživočíšnych enzýmov, vitamínov a minerálov.
Imunita celej rodiny

Imunita celej rodiny