Imunita celej rodiny

  (751)


Naša imunita dostáva zabrať počas celého roka. Útočia na ňu nielen školské a škôlkárske bacily, ktoré deti prinesú domov, ale aj zvýšený stres, sedavé zamestnanie v málo vetraných priestoroch, nedostatok pohybu na čerstvom vzduchu, nezdravá strava či premenlivé počasie. To všetko oslabuje imunitu a prichádza nádcha, kašeľ a chrípka. Práve u nás nájdete účinné prípravky pre posilnenie imunity celej rodiny. Deti určite neodolajú vitamínom v podobe gumených macíkov či sirupu. Dospelí môžu svoj deň naštartovať s vitamínovým nápojom pred odchodom do práce a pre seniorov sú skvelékomplexné prípravky s obsahom všetkých vitamínov, ktoré ich telo potrebuje na správne fungovanie. 

 

Chrípka je respiračné ochorenie, ktoré je spôsobené vírusom. Ročne sa chrípkou nakazí 20% obyvateľstva a to hlavne rizikové skupiny ako seniori, tehotné ženy či deti. Príznaky chrípky sú: vysoká horúčka, bolesť hlavy a svalov, únava, bolesť v krku a kašeľ, sople či zimnica. Ak už sa nakazíte vírusom chrípky, je dôležité zmierňovať príznaky. Imunita detí s nástupom do školy a škôlky dostáva poriadne zabrať, preto ju začnite posilňovať už teraz a spravte si zásobu kvalitných výživových doplnkov pre deti. Jedným z najdôležitejších vitamínov, ktorý s ubúdajúcim slnkom musíme dodávať vo forme výživových doplnkov je vitamín D. Akú dôležitú úlohu pri budovaní imunity vitamín D zohráva sa dozviete v našom článku.

Pri deťoch je obzvlášť dôležitá chuť "vitamínu" a aj jeho hravá forma. Protestovať určite nebudú ak im ponúknete obľúbené želé vitamíny alebo probiotiká s veselou pandou.

Prírodné stimulároti detskej imunity sú aj beta glukány ako fungujú v detskom organizme sa dočítate aj v našom článku.

 Chrípka a prechladnutie na nás útočí so železnou pravidelnosťou každý rok v jesennom a zimnom období. Preto je nevyhnutné začať posilňovať našu imunitu. Silná imunita chráni organizmus pred mnohými parazitmi, vírusmi a baktériami, ktoré spôsobujú nielen chrípku ale aj rôzne iné ochorenia. Kľúčom silnej imunity je dostatočný pohyb na čerstvom vzduchu, otužovanie, zdravá vyvážená strava, kvalitný spánok a celkovo aktívny život. Imunitu podporíme aj užívaním tých správnych výživových doplnkov.

A ktoré to sú?Imunitný systém ľudí vo vyššom veku reaguje inak ako v produktívnom období života. Reakcie imunitného systému sú spomalené, čo zvyšuje riziko rozvinutia závažných chorôb, komplikovaný priebeh inak bežných infekcií alebo aj pomalšie hojenie rán. Preto je zvlášť vhodné posilňovať imunitu seniorov, okrem pravidelnej zdravej stravy, dostatočného spánku a pohybu na čerstvom vzduchu, aj úžívaním výživových doplnkov. V našej ponuke nájdete výživové doplnky navrhnuté špeciálne pre ľudí vo vyššom veku. 

 Duševná vyrovnanosť je klúč k úspešnému a zdravému životu. Bez nej sa môžeme ľahko dostať do stavu preťaženia, ktorý môže mať vážne následky na naše zdravie. Keď nie sme ľudovo povedané "v pohode" sme viac náchylní ochorieť. Vystresovaný organizmus sa nemôže účinne brániť vírusom a baktériám. Preto nepodceňujte duševné zdravie a doprajte si relax mysle vždy keď je to možné. Na zníženie vyčerpania a únavy a k správnemu fugovaniu psychiky odporúčame dopĺnať horčík. Ideálne vo forme paktických vreciek - obsah vrecka sa iba vsype do úst a nechá sa voľne rozpustiť alebo ako šumivé tabletyZoradiť podľa
 • Celaskon long effect

  1×60 cps, vitamín C
  Liek s obsahom vitamínu C v kapsuliach s postupným uvoľňovaním . Vitamín C pomáha posilňovať organizmus pri chrípke a prechladnutí, znižuje únavu a vyčerpanie.
 • Dr.Max Vitamin D 2000 IU

  1×60 cps, výživový doplnok
  Prípravok s obsahom čistého vitamínu D. Dôležitý doplnok pre správne fungovanie imunitného systému, udržanie zdravých kosti a zubov, udržanie správneho fungovania svalov.
 • Výživový doplnok v jednorazových vreckách na priame použitie bez nutnosti zapíjania.
 • 4.9
  (16)
  Želé s vitamínmi, zinkom a rutínom.
 • Dr.Max Vitamin C Long Effect 500 mg

  1×30 cps, výživový doplnok
  Vitamín C s postupným uvoľňovaním pre správnu funkciu imunitného systému.
 • CEBION

  1×30 ml, kvapky
  Výživový doplnok s obsahom vitamínu C v kvapkách. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
 • Dr.Max Vitamin C Long Effect 500 mg

  1×60 cps, výživový doplnok
  5.0
  (9)
  Vitamín C s postupným uvoľňovaním pre správnu funkciu imunitného systému.
 • Výživový doplnok s obsahom vitamínu C.
 • Dr.Max Vitamin C High Effect 1000 mg

  1×30 tbl, podpora imunity
  Unikátna kombinácia zložiek pre podporu imunity.
 • Dr.Max Vitamin C 500 mg

  1×90 tbl, žuvacie tablety
  4.9
  (27)
  Výživový doplnok s obsahom vitamínu C pre správnu funkciu imunitného systému.
 • Dr.Max Vitamín D 1000 I.U.

  1×60 kapsúl, vitamín D
  Výživový doplnok s obsahom vitamínu D3 pre zdravé kosti, svaly a zuby.
 • Celaskon tablety 250 mg

  1×100 tbl, vitamín C
  Liek s obsahom vitamínu C, ktorý pomáha posilňovať organizmus pri chrípke a prechladnutí, znižuje únavu a vyčerpanie, chráni bunky pred oxidačným stresom.
 • Imunoglukan P4H 100 mg

  1×60 cps, výživový doplnok
  Doplnok výživy obsahujúci imunoglukan-prírodnú látku a vitamiín C. Pomáha pri tvorbe kolagénu, chráni pred oxidačným stresom, priaznivo pôsobí na imunitný systém.
 • Imunoglukan P4H

  1×250 ml, výživový doplnok
  Doplnok výživy vo forme sirupu, ktorý obsahuje prírodný imunoglukán a vitamín C. Napomáha posilňovať imunitný systém. Vhodný na dlhodobé užívanie.
 • Dr.Max Multivitamin + Minerals

  1×20 tbl, šumivé tablety
  Multivitamin + Minerals dopĺňa množstvo vitamínov a minerálov. Príchuť pomaranča.
 • Energy GYNEX bylinný extrakt

  1×30 ml, výživový doplnok
  Alternatívny prípravok vyvinutý podľa princípov starej čínskej medicíny. Ovplyvňuje najmä dráhu počatia a dráhu troch žiaričov.
 • Výživový doplnok. Prípravok obsahuje kombináciu vitamínu C, zinku a extraktu z echinacey s postupným uvoľňovaním.
 • Dr.Max Vitamin D Baby

  1×10 ml, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom vitamínu D vhodný pre deti od 14 dní veku.
 • Dr.Max Vitamin C 500 mg

  1×20 tbl, šumivé tablety
  20 šumivých tabliet v tube obsahujúce vitamín C.
 • Dr.Max Vitamin C 100 mg

  1×90 tbl, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom vitamínu C pre správnu funkciu imunitného systému.
 • Dr.Max Multivitamin KIDS

  1×20 šumivých tabliet
  Šumivé tablety s príchuťou malín na rýchle doplnenie vitamínov.
 • Dr.Max Vitamin D3 Kids 400 I.U.

  1×30 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom 400 I.U. vitamínu D v 1 kapsule.
 • Dr.Max Vitamín C 1000 mg

  1×20 tbl, šumové tablety
  Výživový doplnok s obsahom vitamínu C pre správnu funkciu imunitného systému.
 • Wobenzym

  1×800 tbl, liek
  Liek obsahujúci enzýmy. Napomáha pri pooperačných a poúrazových stavoch. Znižuje opuchy, zápaly. Je nápomocný pri rekonvalescencii.
 • fytofontana VIROSTOP ústny sprej

  1×30 ml, ústny sprej proti chrípke
  4.6
  (7)
  Efektívna ochrana pred COVID-19, chrípkou a prechladnutím. V prípade choroby účinne zmierňuje prejavy COVID-19, chrípky a ďalších ochorení horných dýchacích ciest.
 • Dr.Max Multivitamin Energy

  1×100 tbl, výživový doplnok
  Prípravok Dr.Max Multivitamín Energy obsahuje kombináciu 13 vitamínov a 10 minerálov doplnených o rutín a luteín. Komplexný doplnok stravy pre dospelých.
 • Dr.Max Multivitamin Generation 50+

  1×100 tbl, výživový doplnok
  5.0
  (1)
  Multivitamínove tabletky.
Imunita celej rodiny

Imunita celej rodiny