Hryzátka pre deti

  (356)

Zdravotnícke pomôcky v podobe milých hračiek pre deti. Hryzadlá svojim tvarom a farbou pútajú detskú pozornosť, rozvíjajú jemnú motoriku, vnímanie vizuálnych vnemov a u mnohých modelov vďaka hrkálkam aj sluchových vnemov. Hryzátka pre deti sú vyrobené z mäkkých a zdravotne nezávadných materiálov. Tieto pomôcky sú vhodné pre detičky, ktorým sa práve prerezávajú prvé zúbky. Žuvanie hryzadla pomáha uľaviť od bolesti a posilňuje a masíruje ďasná. Hryzátka pre deti bývajú odstupňované na základe veku dieťaťa čo vám pomôže vybrať najvhodnejšiu pomôcku.

Zoradiť podľa
 • Tikiri hryzátka sú vyrobené z príjemne jemnej mäkkej prírodnej gumy z kaučukového stromu Hevea. Majú ideálnu veľkosť, otvor pre jednoduché uchopenie a rôzne vzory a výstupky na zadnej strane pre masáž ďasien, ktorá prináša úľavu pri prerezávajúcich sa zúbkoch. Deti obľubujú špecifickú príjemnú vôňu a chuť prírodnej gumy.
 • Oli&Carol Clementino the Orange

  1×1 ks, eko-hračka pre deti
  Senzorická eko-hračka, vyrobená z kaučuku, v tvare pomaranča, vhodná na žuvanie a posilnenie ďasien či ako hračka do vody.
 • Tento obľúbený kamarát z džungle ponúka aktivity na cesty, keď pôjdete kamkoľvek.
 • Bezpečné a utišujúce pre dieťatko. Ľahké uchopenie malými rúčkami. 100%-ný silikón. BPA free. Pevné a zábavné hryzadlo. Podporuje vyvíjanie čeľusti dieťaťa v období, keď dieťa začína hrýzť, žuť a rozprávať.
 • MATCHSTICK MONKEY Klipy - green / cool grey

  1×2 ks, klipy na upevnenie hryzátka / cumlíka
  Silikónové klipy, 2 ks
 • Dr.BROWN´S HRYZADLO FLEXEES FRIENDS

  1×1 ks, 3M+, červené, líška
  Zábavné hryzadlo pre deti od 3 mesiacov v tvare líšky. Bezpečné a pevné.
 • Dr.BROWN´S HRYZADLO FLEXEES FRIENDS

  1×1 ks, 3M+, modré, slon
  Zábavné hryzadlo pre deti od 3 mesiacov v tvare modrého sloníka. Bezpečné a pevné.
Hryzátka pre deti

Hryzátka pre deti