Darčekové balenia pre mužov (62)

Zoradiť podľa
1×1 set, strojček na holenie + hlavice + gél na holenie + kožená taška
5.0
(1)
Strojček + 2NH + Mach3 Extra comfort gel 200ml + kozmetická taška
1×1 set, darčeková sada od Axe pre mužov
Obdarujte svojich blízkych vianočnou kazetou od Axe. Darčeková sada obsahuje Axe sprchový gél Wild Green Mojito & Cedarwood 250 ml, Axe dezodorant sprej Wild Green Mojito & Cedarwood 150 ml, Axe vodu po holení Africa 100 ml a kozmetickú taštičku.
1×1 set, sprchovací gél + hydratačný krém
Pre každého muža. Darčekový set obsahuje Pánsky sprchovací gél 200 ml a Hydratačný krém pre mužov 30 ml.
1×1 set, kozmetické darčekové balenie
Balenie obsahuje: Sprchovací gél 250 ml, deodorant a vodu po holení.
1×1 set, darčekové balenie
Balenie obsahuje: Gentleman touch sprchovací gél 250 ml a deodorant 150 ml
1×1 set, kozmetické darčekové balenie
Balenie obsahuje: Hair Ritual šampón proti lupinám 250 ml a sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml
1×2 ks, pánske prípravky na starostlivosť o telo
Obsahuje umývací gél a šampón 300 ml a sprchový gél 200 ml. Táto štýlová darčeková sada predstavuje úplne ideálnu kombináciu pre jemnú a osviežujúcu očistu pokožky.
1×3 ks, pánske prípravky na starostlivosť o telo
Obsahuje umývací gél a šampón 300 ml, balzam po holení 200 ml a sprchový gél 200 ml. Túto perfektne vyváženú sadu budete mať stále po ruke, nech už vás cesty zavedú kamkoľvek.
1×1 set, pánska sada so starostlivosťou o fúzy
Obsahuje šampón na fúzy 100 ml, vosk na fúzy 50 g, balzam na fúzy 30 ml, mydlo 25 g a plechovú krabičku. Táto sada zaistí perfektnú starostlivosť vašim fúzom.
1×3 ks, pánske prípravky na starostlivosť o telo
Obsahuje umývací gél a šampón 300 ml, šampón 200 ml a sprchový gél 200 ml. Klasická pánska darčeková sada.
1×1 ks, pánska sada na holenie
Holiaci strojček s dokonalým oholením, 5 čepieľok Gillette za prijateľnú cenu. K tomu 4 náhradné hlavice, gél na holenie pre citlivú pokožku a kozmetická taštička. Dokonalý darček pre mužov.
1×1 ks, pánska sada na holenie
Darujte skvelý darček vďaka súprave Gillette ProGlide. Holiaci strojček Gillette ProGlide pre mužov s technológiou FlexBall sa prispôsobuje kontúram tváre pre nekompromisnú dôkladnosť a pohodlie.
1×1 ks, pánska sada na holenie
Darujte skvelý darček vďaka súprave Gillette Mach3. Holiaci strojček pre mužov je navrhnutý s oceľovou čepieľkou na precízne holenie, až na 15 holení pomocou jednej holiacej hlavice.
1×1 ks, pánska darčeková sada na holenie
Darujte skvelý darček vďaka darčekovej súprave Gillette Fusion. Holiaci strojček Gillette Fusion5 pre mužov má 5 ľahko sa kĺzajúcich čepieľok pre dôkladné a dlhotrvajúce oholenie. Jemné mikrolamely jemne naťahujú a vyhladzujú pokožku.
1×1 ks, pánska sada na holenie
Darujte hladké a dôkladné oholenie s darčekovou súpravou Gillette Mach3 Start pre mužov. Obsahuje holiaci strojček Mach3 Start, náhradnú hlavicu a gél na holenie Series Sensitive 100 ml.
1×1 ks, pánska sada na holenie
Darujte hladké a dôkladné oholenie s darčekovou súpravou Gillette Blue3 pre mužov. Obsahuje holiaci strojček Blue3, 5 náhradných holiacich hlavíc a gél na holenie Series Sensitive 75 ml.
1×1ks, darčeková sada na holenie
Darujte hladké a dôkladné oholenie s darčekovou súpravou Gillette Series pre mužov. Obsahuje gél na holenie Gillette Sensitive Skin 200 ml a hydratačný balzam po holení Gillette Sensitive Skin 50 ml.
1×1 ks, pánska kozmetická sada
Bombový darček, ktorý zaujme moderného muža, pretože s neodolateľnými vôňami od Old Spice jednoducho nemôžete nič pokaziť. Darčeková súprava zabalená v truhlici pokladov obsahuje tuhý dezodorant a sprchový gél Deep Sea a vodu po holení Captain.
1×1 ks, pánska kozmetická sada
Old Spice Whitewater XMASS, , Kozmetické sady pre mužov, Prípravok Old Spice Whitewater XMASS je nevyhnutným pomocníkom pre každý deň v boji proti poteniu.
1×1 ks, pánska kozmetická sada
Bombový darček, ktorý zaujme moderného muža, pretože s neodolateľnými vôňami od Old Spice jednoducho nemôžete nič pokaziť. Obsahuje tuhý dezodorant, sprchový gél a vodu po holení zabalené v charakteristickej kozmetickej taške Old Spice.
1×1 ks, pánska kozmetická sada
Bombový darček, ktorý zaujme moderného muža, pretože s neodolateľnými vôňami od Old Spice jednoducho nemôžete nič pokaziť. Darčeková súprava v kozmetickej taške obsahuje tuhý dezodorant, sprchový gél a vodu po holení.
1×1 ks, pánska kozmetická sada
Darčeková súprava pre futbalistov v kozmetickej taške obsahuje tuhý dezodorant, dezodorant v spreji a sprchový gél zabalené v charakteristickej kozmetickej taške Old Spice.
1×1 ks, pánska kozmetická sada
5.0
(1)
Old Spice Red Knight, darčeková súprava v prémiovej kozmetickej taške obsahuje tuhý dezodorant, dezodorant v spreji a hracie karty Old Spice zabalené v prémiovej kozmetickej taške Old Spice s vreckom na zips, ktorá sa hodí pri cestovaní, športe a gavalierskych gestách.
1×1 ks, pánska darčeková sada na holenie
Darčeková súprava v prémiovej kozmetickej taške s trezorom na drahé kamene obsahuje tuhý dezodorant, dezodorant v spreji a súpravu hracích kariet Old Spice.
Darčekové balenia pre mužov

Darčekové balenia pre mužov