Dámske darčekové sady

  (49)
Zoradiť podľa
 • Chanel Chance Edt Napln 3x20ml 60ml

  1×1ks, darčeková sada
  Zakladateľka značky Chanel, prezývaná kráľovná módy, Gabrielle Bonheur Chanel sa narodila v roku 1883 v západofrancúzskom mestečku Saumur. Módny svet však dobyla až z Paríža, a to svojím progresívnym návrhom kostýmu s nohavicami a sukňou.
 • 5.0
  (1)
  Darčekové balenie kolagénu Vital Proteins Collagen Peptides a sprchového gélu Kneipp Vitality Booster.
 • Darčeková sada obsahujúca telový krém, krém na ruky a nechty, sprchový gél, perličky do kúpeľa a kúpeľovú hubku. Obsahuje telový krém 50ml, krém na ruky a nechty 50 ml, ,sprchový gél 50ml, perličky do kúpeľa 80g, kúpeľovou hubku.
 • Darčeková sada starostlivosti o ruky obsahuje tekuté mydlo 300ml a mlieko na ruky a telo 300ml s osviežujúcou vôňou mandarínky, grepfruitu a jazmínu.
 • Grace Cole Darčeková sada s prípravkami do kúpeľa - Ruže Geranium Darčeková sada Grace Cole obsahuje všetko, čo môžete potrebovať počas kúpeľa aj po nej. Telový krém, krém na ruky a nechty, sprchový gél, perličky do kúpeľa, to všetko s kvetinovou vôňou ruží a Gerania spojenou s ovocnou vôňou mandarínok a malín, zakončená sladkou vôňou vanilky. A k tomu ešte kúpeľovú hubku. Obsahuje telový krém 50ml, krém na ruky a nechty 50 ml, sprchový gél 50ml, perličky do kúpeľa 80g, kúpeľovou hubku.
 • Grace Cole Darčeková sada do kúpeľa v plechovke - Levanduľa, 5ks Darčeková sada v plechovke obsahuje všetko, čo môžete potrebovať počas kúpeľa aj po nej. Sprchový gél, telový krém, perličky do kúpeľa a soľ do kúpeľa, to všetko s vôňou s vôňou esenciálneho oleja z levandule na upokojenie a uvoľnenie mysle. ešte luxusnú flanelovú žinku. Obsahuje telový krém 75ml, sprchový gél 75ml, perličky do kúpeľa 80g, kúpeľová soľ 100g, flanelovou žinku.
 • Prémiový francúzsky kolagén z morských rýb, 5500 mg kolagénu v jednej dávke. Obsahuje komplex až 9 účinných zložiek pre krásu a zdravie vašej pokožky, vlasov a nechtov vrátane Koenzýmu Q10 a Kyseliny hyalurónovej.
 • Darčeková sada obsahuje päť produktov, ktoré využijete počas kúpeľa aj po ňom. Sprchový gél, krém na ruky a nechty, telový krém a perličky do kúpeľa, to všetko so sladkou a sviežou vôňou hrušiek a kvetov nektárinky, charizmaticky vyvážené tóny grapefruitu, pomaranča a ruží. A k tomu ešte kúpeľovú hubku. Obsahuje telový krém 50ml, sprchový gél 50ml, krém na ruky a nechty 50ml, perličky do kúpeľa 80g, kúpeľovou hubku.
 • Prémiové darčekové balenie starostlivosti o zuby značky SPLAT obsahuje inovatívnu bieliacu zubnú pastu SPLAT Special EXTREME WHITE s mikrogranulami karbamid peroxidu a exkluzívnu čiernu zubnú pastu SPLAT Special BLACKWOOD s aktívnym uhlím pre efektívne bielenie a dlhodobú sviežosť. 2x 75 ml
 • Burberry Hero set

  1×1 set, toaletná voda 100 ml + sprchový gél 75 ml + toaletná voda 10 ml
  Vôňa do auta od Mr&Mrs.
 • Afnan Mirsaal With Love Edp 90ml

  1×90 ml, darčeková sada
  Objavte kúzlo luxusných orientálnych vôní vyrobených z tých najčistejších prírodných silíc. Zažite tajomnú a žiadúcu orientálnu vôňu. Zmyselné a osviežujúci kúzlo.
Dámske darčekové sady

Dámske darčekové sady