Podpora imunity (71)

Obranyschopnosť detského organizmu je ovplyvnená viacerými faktormi. V prvom rade je to genetika, strava, dostatočný pohyb na čerstvom vzduchu a mnohé iné. Treba brať do úvahy, že imunita sa časom vyvíja, silnie. Aby zvládla výzvy, ktoré predstavuje najmä jesenné obdobie, ale aj príchod do kolektívu (škola, škôlka), vieme ju podporiť. Predovšetkým zvýšenou dávku vitamínu C, či inými podpornými prípravkami určenými pre deti. Aj v prípade, že dieťa ochorie, malo by s dobre posilnenou imunitou zvládnuť infekciu rýchlejšie a jednoduchšie. 

Zoradiť podľa
4.9
(14)
Želé s vitamínmi, zinkom a rutínom.
1×30 ml, kvapky
Výživový doplnok s obsahom vitamínu C v kvapkách. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
1×250 ml, výživový doplnok
Doplnok výživy vo forme sirupu, ktorý obsahuje prírodný imunoglukán a vitamín C. Napomáha posilňovať imunitný systém. Vhodný na dlhodobé užívanie.
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom 400 I.U. vitamínu D v 1 kapsule.
1×10 ml, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom vitamínu D vhodný pre deti od 14 dní veku.
20 šumivých tabliet
Šumivé tablety s príchuťou malín na rýchle doplnenie vitamínov.
Prípravok s obsahom vitamínu C, výťažkov z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.) a pľuzgierky islandskej (Cetraria islandica).
1×5 ampl, výživový doplnok
Baktérie mliečneho kvasenia + betaglukán + kolostrum + vitamín D3 + zinok + selén. Vitamín D3, zinok a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. S jahodovou príchuťou.
1×11,7 ml, výživový doplnok
Výživový doplnok. Kvapky s obsahom vitamínu D, ktorý je potrebný pre správne vstrebávanie vápnika o fosforu. Udržiava zdravé zuby, kosti a správnu činnosť svalov.
1×8 ml, kvapky
Probiotické kvapky s obsahom baktérií mliečneho kvasenia Lactobacillus rhamnosus (GG, LGG) a Bifidobacterium animalis, ssp. Lactis (BB-12)
1×250 ml, výživový doplnok
Prípravok obsahuje tekutý rybí olej z pečene nórskych tresiek. Príjemná ovocná chuť pre deti.
1×60 ks, multivitamín
Výživový doplnok - multivitamínový komplex s obsahom vitamínu D. Vitamín D podporuje správny rast a vývoj detského organizmu, najmä vývoj kostí a zúbkov.
20×1,5 g (30 g), detský čaj
Detský čaj obsahujúci mätu, medovku, nechtík, rakytník a zlatobyľ. Pomáha posilňovať imunitu, podporuje trávenie. Od 9 mesiacov.
1×50 ks, želé s ovocnou príchuťou
Komplex multivitamínov pre deti. Želé v tvare Farma zvieratiek, s ovocnou príchuťou.
1×140 ks, morský svet, príchuť rakytník
Želatínky RAKYTNÍČEK MORSKÝ SVET – príchuť rakytník obsahujú účinnú látku rakytník a zmes ovocných koncentrátov a vitamíny.
Ovocný sirup s hlivou ústricovou a rakytníkom pre podporu imunity detí už od 1 roku. Neobsahuje žiadne konzervanty, farbivá ani umelé sladidlá. Je tvorený len prírodnými surovinami. Vhodný pre celiatikov, tehotné a kojace ženy. Obsah: 100 ml.
1×120 ml, výživový doplnok
Doplnok výživy vo forme sirupu, ktorý obsahuje prírodný imunoglukán a vitamín C. Napomáha posilňovať imunitný systém. Vhodný na dlhodobé užívanie.
1×90 tbl, cmúľacie tablety
Cmúľacie tablety pre deti s obsahom vitamínov a minerálov s imunactivom, čo je zmes betaglukánu, vitamínu C, zinku a bioflavonoidov na podporu imunity.
1×50 ks, multivitamín
Komplex multivitamínov pre deti. Želé v tvare písmeniek abecedy, s ovocnou príchuťou.
1×120 ml, výživový doplnok
Obsahuje Epicor a imunoaktívny zinok, vitamíny C a D3 prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
1×50 ks, príchuť jahoda a čerešňa
Výživový doplnok, želatínové (gummi) tablety s ovocnou príchuťou - dve príchute: jahoda a čerešňa. Len prírodné farbivá. Obsahujú extrakt z tradične používanej byliny Echinacey (Echinacea purpurea sušená rastlina -extrakt z rastliny min. 6:1 - 40 mg) .
1×150 ml, výživoý doplnok
Výživový doplnok s obsahom vápnika, vitamínu D3 a vitamínu C.
1×50 ks, želé s príchuťou bazy čiernej
Komplex multivitamínov pre deti. Želé s príchuťou bazy čiernej.
1x60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom vitamínov C a D3 a zinku, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému.
Podpora imunity

Podpora imunity