Vitamínové balíčky (14)

Vhodnou a tiež výhodnou voľbou pre komplexné doplnenie širokého spektra vitamínov a minerálov pre telo sú vitamínové balíčky. Obsahujú veľké množstvo mikroelementov a makroelementov potrebných pre podporu imunity, srdce, nervový systém a metabolizmus. Najmä v určitých obdobiach života, ako je tehotenstvo, dojčenie, detský alebo vyšší vek, sa prejavujú zvýšené nároky na príjem vitamínov a minerálov. Ich pravidelným užívaním je možné predchádzať zdravotným komplikáciám a častým návštevám lekára.

 

Zoradiť podľa
1×50 ks, príchuť marakuja, malina, jahoda, pomaranč
Chutné želatínové tablety s príchuťou marakuje, malín, jahôd a pomaranča na podporu zdravie, imunity a vitality s echinaceou, vitamínom C a zinkom, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému.
1×180, výžvový doplnok
Obsahuje kombináciu 3 základných stavebných zložiek kĺbovej chrupavky a ďalších spojivových tkanív, ktoré sú ľudskému telu vlastné: kolagén typu II, glukozamínsulfát a chondroitínsulfát.
1×200 cps, doplnok výživy
Výživový doplnok. Obsahuje esenciálne mastné kyseliny získané zo sardiniek, makrel a sardel, v ľahko prehĺtateľných mäkkých mini kapsulách.
1×100 tbl, doplnok výživy
Marťankovia s Imunactivom sú komplexom vitamínov a minerálov pre deti v odporúčaných denných dávkach. Obsahujú komplex aktívnych látok Imunactiv®, ktorý tvorí betaglukán, vitamín C a zinok na podporu imunity.
1×130 cps, výživový doplnok
Lecitín je telu vlastná látka, ktorú produkuje naša pečeň a je dôležitou súčasťou každej bunky ľudského tela. Lecitín je považovaný za dôležitý zdroj acetylcholínu, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu mozgovej činnosti a pamäti. GS Megalecitín 1325 obsahuje zvýšenú dávku 1325 mg lecitínu, vyrobeného z geneticky nemodifikovanej sóje, vo forme mäkkých želatínových kapsúl, ktoré zaisťujú vysokú vstrebateľnosť.
1×180 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok je kombináciou 3 rôznych typov kolagénov, 3-Collagen je tvorený extra čistými kolagénmi typu I, II a IX s garanciou najvyššej kvality H-Pure.
1×120 tbl
Doplnok stravy iba pre dospelých s obsahom luteínu, zeaxantínu, zinku, selénu a vitamínov C a E.
1×1 set, výživové doplnky
Exkluzívne darčekové balenie výživových doplnkov v ekologicky šetrných obaloch. Eko taška na každý deň ZADARMO! Pre budúcnosť nás i prírody.
1×67 cps, doplnok výživy
Prípravok obsahuje Borák lekársky 205 mg (z toho kys. gama-linoleová 43 mg a kys.linoleová 80 mg) a Pupalku (Oenothera biennis) 205mg v 1 kapsule.
1x60 tbl, výživový doplnok
Kvalitný produkt na báze melatonínu na zníženie času potrebného na zaspanie a zmiernenie subjektívnych pocitov tzv. jet lag (pásmovej choroby).
1×130 tbl, vápnik + horčík + zinok
Vyvážený a zosilnený komplex minerálov a vitamínov, ktoré sú dôležité pre ľudské zdravie, zdravé kosti, vlasy a nechty.
1×90 cps, výživový doplnok
Darčekové balenie GS Eladen Premium pre krásne vlasy, nechty a pleť.
1×90 cps, výživový doplnok
Prípravok dodá organizmu optimálnu dávku koenzýmu Q10. K dispozícii sú 2 varianty – s obsahom 30 mg alebo 60 mg koenzýmu Q10. Navyše je obohatený o biotín, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a činnosti nervovej sústavy.
1×150 cps, výživový doplnok
Rybí olej s vysokou vstrebateľnosťou a citrónovou príchuťou. Prípravok GS Omega 3 CITRUS obsahuje vyvážené množstvo najdôležitejších nenasýtených mastných kyselín – EPA a DHA – v kapsule. GS Omega 3 CITRUS tak dodá Vášmu telu ich optimálne, potrebné množstvo a to navyše v prirodzenej forme tzv. triglyceridov, ktorá je až o 50 % lepšie vstrebateľná a pre organizmus využiteľná než často používané polosyntetické ethylestery.
Vitamínové balíčky

Vitamínové balíčky