Vitalita, nedostatok energie (142)

Pocit únavy, vyčerpanosť a nedostatok energie sa väčšinou dostavujú po dlhšom fyzicky alebo psychicky náročnom období, v stresových situáciách či vo vyššom veku. Môže úzko súvisieť s nedostatkom niektorých vitamínov, minerálnych látok a ďalších živín, ktoré dodávajú telu potrebnú vitalitu. Jedným z účinných krokov je bohatá a pestrá strava, ktorá obsahuje dostatok látok s podpornými a priaznivými účinkami na organizmus. Takýto komplex látok je možné rýchlo a efektívne dodať telu aj v podobe výživových doplnkov, ktoré podporujú fyzickú a psychickú výkonnosť organizmu.

Zoradiť podľa
1×90 cps
Kvasinky sa môžu usadzovať za nechty na nohách i na rukách, tvoria biele až žltkasté škvrny. Niektoré formy akné môžu mať taktiež súvislosť s premnožením kvasiniek v organizme. Premnožené kvasinky v črevách vytvárajúce plyny môžu mať na svedomí nadúvanie po sladkých jedlách. Nedostatok minerálov a vitamínov spôsobený kvasinkami môžu mať priamu súvislosť s vypadávaním vlasov, lámavosťou nechtov, tvorbou aftov. Opakované zápaly maternice, vaginálne zápaly, zápaly močového mechúra a vaječníkov, možnosť porúch menštruácie a menštruačné kŕče môžu taktiež súvisieť s premnoženými kvasinkami. U mužov potom môže mať premnoženie kvasiniek na svedomí svrbenie pohlavného orgánu. CandiFlora vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Prevenciu - Prevenciu a podporu pri kvasinkovej infekcii - Prevenciu a podporu pri bakteriálnych problémoch
1×90 cps
Cordyceps je tradičná čínska huba s výraznými účinkami. Ako všetky adaptogény ho pozná každý, kto sa zaujíma o prírodnú stimuláciu, predovšetkým je ale dôležitý pre športovcov a pre všetkých, ktorí hľadajú, ako prírodnou cestou ovplyvniť výkon a vytrvalosť. Cordyceps vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Obsah Manitolu 10% - Hladinu testosterónu - Imunitu - Na výkon, vytrvalosť a regeneráciu
1×60 cps
Berberin je alkaloid získavaný ako výťažok z rôznych druhov rastlín. Náš Berberin je získavaný z liečivej rastliny, ktorá je veľmi významnou v tradičnej čínskej medicíne - extrakt z koreňa Dráču obyčajného. Berberin ovplyvňuje mimo iné i metabolizmus aktiváciou enzýmu AMPK (AMP-aktivovaná proteín kináza), ktorému sa hovorí "hlavný spínač metabolizmu”. Berberine vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Podporu imunity a detoxikáciu - Podporu pri zažívacích problémoch - Hladinu cukru v krvi - Podporu pri premnožení nežiaducich organizmov
1×90 cps
Od pradávna oceňujú kozinec blanitý (astragalus) v tradičnej čínskej medicíne pre jeho tonizačné a adaptogénne vlastnosti. Je tu zároveň používaný pre svoju schopnosť obnovovať vitálnu silu ľudského tela známu ako Qi. Astragalus vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Obnovu tzv. ”vitálnej sily” tela známej ako Qi - Podporu tonizácie a adaptogénnych vlastností
1×60 cps
Vynikajúci komplexný doplnok stravy, ktorý obsahuje nielen dôležité vitamíny a minerály pre všetky osoby vo veku 60+, ale aj množstvo veľmi potrebných látok pre každodennú vitalitu starších ľudí. SeniorVit 60 vyhľadávajú seniori orientovaní na: - Podporu imunity - Stav kostí, zubov - Podporu nervového systému - Podporu energetického metabolizmu - Podporu pooperačných stavov - Zlepšenie mentálnych funkcií, ako je napr. pamäť. - Mentálna kondícia - pamäť, sústredenie, výkon
1×90 cps
Ashwagandha pôsobí ako silný prírodný adaptogén. Naša Ashwagandha obsahuje silný extrakt z koreňa ashwagandhy (5:1) s obsahom 5% withanolidov. Znamená to teda, že z 5 kilogramov koreňa Ashwagandhy bol vyrobený 1 kilogram koncentrovaného extraktu, ktorý je použitý na našich kapsulách. Ashwagandhu vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Silný antioxidant - Podporu energie a vitality - Podporu duševného zdravia - Odolnosť proti stresu a dobrý spánok - Podporu koncentrácie a zníženie miery únavy a vyčerpania
1×1set
GreenFood Nutrition sú potraviny a doplnky stravy z prvotriednych a plnohodnotných surovín. To všetko pri zachovaní skvelej chuti bez kompromisov.
1×100 tbl, výživový doplnok
Liek s obsahom vitamínu C, ktorý pomáha posilňovať organizmus pri chrípke a prechladnutí, znižuje únavu a vyčerpanie, chráni bunky pred oxidačným stresom.
1×30 ml, kvapky
Výživový doplnok s obsahom vitamínu C v kvapkách. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
1×90 tbl, žuvacie tablety
4.9
(9)
Výživový doplnok s obsahom vitamínu C pre správnu funkciu imunitného systému.
60 kapsúl
Výživový doplnok s obsahom vitamínu D3 pre zdravé kosti, svaly a zuby.
1×30 ks, vrecká
Výživový doplnok v jednorazových vreckách na priame použitie bez nutnosti zapíjania.
1×120 cps, výživový doplnok
Karnozín je všestranný antioxidant, ktorý sa vyskytuje v ľudskom organizme od narodenia, no postupne jeho vytváranie klesá. Nachádza v kostrovom svalstve, v mozgu a myokarde. Chráni bunky pred starnutím, redukuje ich poškodenia.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom vitamínu E.
1×180 tbl, výživový doplnok
Základom prípravku Carnosine komplex je bioaktívny peptid L-Karnozín, a to v extra vysokej dennej dávke 500 mg. Prípravok navyše obsahuje 6 ďalších overených aktívnych látok so silným antioxidačným účinkom, ktoré podporujú vitalitu, činnosť mozgu a regeneráciu buniek. Tieto látky s postupujúcim vekom v tele ubúdajú a je potrebné ich dopĺňať.
1×30 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok Magnesium B6 Gold obsahuje vysoko vstrebateľnú chelátovú formu horčíka a vitamín B6.
120 tabliet
Obsahuje extrakty z hlivy ustricovej, rakytníka rešetliakového, echinacey purpurovej a selén a zinok.
1×107 tbl, výživový doplnok
Doplnok výživy s obsahom 1000 mg vitamínu C v jednej tablete s postupným uvoľňovaním.
1×107 tbl, s postupným uvoľňovaním
Doplnok výživy s obsahom 500 mg vitamínu C v jednej tablete s postupným uvoľňovaním.
1×120 tbl, výživový doplnok
Doplnok výživy s vysokým obsahom vitamínu C s postupným uvoľňovaním. Vitamín C pomáha posilňovať organizmus pri chrípke a prechladnutí, znižuje únavu.
1×67 tbl, s postupným uvoľňovaním
Doplnok výživy s obsahom 500 mg vitamínu C v jednej tablete s postupným uvoľňovaním.
1×90 tabliet, výživový doplnok
Produkt obsahuje najvýznamnejšie faktory pre posilnenie imunity obohatené o citrusové bioflavonoidy a extrakt zo šípok. Vitamín C, zinok a vitamín D3 prispievajú k podpore imunitného systému.
1×120 tbl, výživový doplnok
Mega dávka Vitamínu C v každej tablete s postupným uvoľňovaním. Vďaka postupnému uvoľňovaniu sa Vitamín C vstrebáva do tela až 12 hodín, čím zaisťuje jeho dlhšie pôsobenie a poskytuje telu čas na jeho spracovanie.
1×30 cps, výživový doplnok
Liek s obsahom vitamínu C v kapsuliach s postupným uvoľňovaním . Vitamín C pomáha posilňovať organizmus pri chrípke a prechladnutí, znižuje únavu a vyčerpanie.
Vitalita, nedostatok energie

Vitalita, nedostatok energie