Sex a zdravie

  (600)

Či už potrebujete okoreniť svoj rutinný sexuálny život novou erotickou pomôckou, prekvapiť partnera  šteklivým darčekom, alebo naopak podporiť jeho sexuálnu túžbu a výdrž z našej širokej ponuky afrodiziák si ľahko vyberiete. Skrátka neobídu ani nezadané dámy, ktoré môžu vyberať zo širokej škály naozaj dizajnových vibrátorov a stimulátorov v jemných aj výrazných farbách. Nezabudli sme ani na ochranu zdravia a bezpečný sex, preto u nás nájdete nespočetné množstvo kondómov všetkých veľkostí, druhov a materiálov, ale aj napríklad čistiacich prostriedkov na starostlivosť o vaše sexuálne pomôcky.Intímne pomôcky predstavujú dnes bežný spôsob, ako ľudia môžu obohatiť svoj sexuálny život a lepšie spoznať vlastné telo. Prispievajú k zvýšeniu pohodlia, rozkoše a intímnej blízkosti v partnerstvách. Dôležité je vybrať si kvalitné produkty a rešpektovať svoje vlastné hranice a pohodlie. 
 
 
 

Afrodiziaká a feromóny sú látky, ktoré odpradávna fascinujú ľudí svojou schopnosťou ovplyvňovať sexuálnu príťažlivosť a túžbu. Majú za úlohu zvýšiť sexuálnu vzrušivosť alebo libido. Mnoho ľudí považuje tieto látky za príjemný doplnok k intímnej atmosfére a pestrosti a radosti v sexuálnom živote.

 

Masážne oleje a gély môžu prispieť k hlbšiemu pripojeniu sa s partnerom, k relaxácii a k vybudovaniu intímnejších vzťahov. Ich používanie môže byť súčasťou romantických chvíľ alebo prostriedkom na zníženie stresu a zvýšenie pohody. Masážne oleje často obsahujúprírodné oleje, ako je mandľový olej, jojobový olej alebo olej z hrozna, ktoré majú hydratačné a vyživujúce vlastnosti. Niektoré obsahujú aj esenciálne oleje s relaxačným účinkom, ako napríklad levanduľa alebo ylang-ylang.

 

Kondómy sú jedným z najefektívnejších a dostupných prostriedkov antikoncepcie. Vyrobené z latexu alebo polyuretánu, chránia nielen pred nežiaducim tehotenstvom, ale aj pred sexuálne prenosnými chorobami. Ich správne používanie je jednoduché a môže vytvárať bezpečné sexuálne prostredie pre obe strany. Po neplánovanom nechránenom sexuálnom styku je účinná núdzová antikoncepcia tzv. "tabletka po". 

 

Vibrátory sa stali bežným a akceptovaným prvkom v sexuálnom živote a potešení. Ich účelom je poskytnúť intenzívne sexuálne stimulácie a prispieť k rozkoši pri samostatnej hre alebo vo vzťahu. Okrem zvyšovania potešenia môžu vibrátory pomôcť pri sexuálnych dysfunkciách alebo slúžiť ako nástroj pre páry, ktorí chcú experimentovať so svojím sexuálnym životom.

 

Bez ohľadu na to, aký typ lubrikantu si vyberiete, ich prítomnosť môže prispieť k zvýšeniu pohodlia, minimalizácii podráždenia a vytvoreniu uvoľnenejšieho sexuálneho prostredia. Existuje viacero druhov lubrikantov, vrátane vodných, silikónových a na báze oleja.

Čistiace prostriedky na intímne pomôcky sú neodmysliteľnou súčasťou starostlivosti o osobné hygienické potreby. Bezpečné a správne používanie čistiaceho prostriedku na intímne pomôcky prispieva k zachovaniu zdravia, hygieny a pohodlia v intímnej sfére.

 Zoradiť podľa

Stimulátor klitorisu - Lelo Sona 2 purple

1×1 ks, sonický stimulátor klitorisu
Zoznámte sa so sonickým masážnym strojčekom SONA, ktorý stimuluje klitoris unikátnym spôsobom a orgazmy prichádzajú jeden po druhom. SONA totálne zmení váš život.
 • Proerecta KLASIK

  1×12 tbl, liek
  3.0
  (3)
  Prírodný prípravok vyvinutý špeciálne pre mužov pre akútnu a okamžitú potrebu.
 • Aphrodisia V pre mužov

  1×60 cps, výživový doplnok
  3.0
  (5)
  Aphrodisia „V“ pre mužov - výživový doplnok obsahuje špeciálnu formulu, ktorá pomáha mužom dlhodobo skvalitniť erekciu¹²³⁵ a tiež zvýšiť sexuálnu túžbu a výkon¹²³⁴⁵. Aphrodisia „V“ pre mužov je produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu.
 • Dr. Max LUBRICANT GEL NA VODNEJ BAZE

  1×100 ml, lubrikačný gél
  5.0
  (3)
  Lubrikačný gél na vodnej báze s pantenolom na dokonalé zvlhčenie vaginálnej sliznice, zmiernenie príznakov vaginálnej suchosti a zintenzívnenie intímnych zážitkov.
 • Dr. Max 3BULLUS

  1×90 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom kombinácie rastlinných extraktov a zinku.
 • Dr. Max Menoa

  1×60 cps
  Výživový doplnok je určený pre ženy v období menopauzy. Obsahuje prírodné izoflavóny, resveratrol, vitamíny, extrakty z chmeľových šištíc a ľanových semienok.
 • Dr. Max Pregnafolin I

  1×30 tbl, výživový doplnok pre tehotné ženy
  Výživový doplnok určený pre ženy plánujúce tehotenstvo a tehotné ženy do konca 12. týždňa tehotenstva.
 • Proerecta LONG

  1×60 tbl, výživový doplnok
  4.5
  (2)
  Proerecta Long je prípravok určený na dlhodobé užívanie. 2 toboľky denne.
 • Popôrodné nohavičky BEBELO Mama Postnatal Pants sú navrhnuté pre dni po pôrode a obdobie šestonedelia, kedy viac ako inokedy oceníte spoľahlivosť a pohodlie.
 • Dr. Max Femtime Vaginal Ovules

  10 vaginálnych kapsúl
  Vaginálne kapsuly na báze kyseliny hyalurónovej, polykarbofilu, kyseliny mliečnej.
 • Výživový doplnok so sladidlom, bylinné kvapky.
 • Dr. Max Femtime Vaginal Gel

  1×50 ml, vaginálny gél
  Dr. Max Femtime Vaginal Gél je vaginálny lubrikačný gél s hyaluronátom sodným a kyselinou mliečnou. Používa sa na liečbu vaginálnej suchosti.
 • Apreg 1,5 mg tablety

  1×1 tbl, tabletka po
  Prípravok obsahuje liečivo nazývané levonorgestrel a patrí medzi tzv. postkoitálne (núdzové) antikoncepcie, ktoré použiť po nechránenom pohlavnom styku alebo vtedy, ak zlyhala zvyčajná antikoncepčná metóda. Tableta môže zabrániť otehotneniu, ak sa užije v priebehu 72 hodín (najlepšie však do 12 hodín) po nechránenom pohlavnom styku.
 • Liek obsahuje výťažok z plodov serenoy plazivej (Serenoae repens), je to rastlinný liek na prostatu.
 • 5.0
  (7)
  Jemný a šetrný gél na intímnu hygienu ochraňuje pokožku pred pocitom diskomfortu.
 • ARGINMAX FORTE pre mužov

  1×90 cps, kapsuly
  4.0
  (4)
  Arginmax je výživový doplnok, ktorý svojím originálnym zložením a špeciálne upravovanými látkami dlhodobo zlepšuje erekciu a sexuálnu výkonnosť.
 • Doplnok výživy obsahujúci L-arginín, L-citrulín, crocus a extrakt z kotvičníka zemného. Pomáha podporovať prekrvenie penisu, predĺžiť erekciu, zvýšiť sexuálne libido.
 • GYNOPHILUS CONTROL

  1×6 ks, vaginálne tablety
  Zdravotnícka pomôcka. Prvé vaginálne probiotikum s riadeným uvoľňovaním.
 • Sérélys ONE

  1×30 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom výťažkov z peľového zrna a vitamínu E. Rastlinné kapsule sú vhodné pre vegetariánov.
 • Lipozomálny vitamín D3+K2

  1×200 ml, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom vitamínu D3-K2 vo vysokovstrebateľnej lipozomálnej forme.
 • 3.5
  (2)
  Vagisan HydroKrém je krém na zmiernenie ťažkostí pri suchosti pošvy (pocit suchosti, pálenie, svrbenie, ľahké poranenia a bolesti pri pohlavnom styku). Je určený k aplikácii do pošvy a oblasti vonkajších rodidiel. Súčasťou balenia je aplikátor.
 • GYNIMUN RAPID

  1×10 ks, vaginálne čapíky
  5.0
  (3)
  Gynimun rapid vaginálne čapíky je zdravotnícka pomôcka, ktorá pomáha udržovať prirodzenú obranyschopnosť sliznice pošvy a podporuje zotavenie normálnej pošvovej mikroflóry.
 • Primulus

  1×60 tbl, výživový doplnok
  PRIMULUS - Český multivitamín pre mužov. Primulus pomáha v boji s negatívnymi vplyvmi nízke hladiny testosterónu.
 • 3.7
  (3)
  Clavin® Original je prípravok s priaznivým vplyvom na prekrvenie penisu a erekciu.
Sex a zdravie

Sex a zdravie