GYNIMUN RAPID

1×10 ks, vaginálne čapíky

Značka: GYNIMUN
5.0

Gynimun rapid vaginálne čapíky je zdravotnícka pomôcka, ktorá pomáha udržovať prirodzenú obranyschopnosť sliznice pošvy a podporuje zotavenie normálnej pošvovej mikroflóry.

12,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GYNIMUN RAPID 1×10 ks, vaginálne čapíky

X45920 ADC

Hlavný popis produktu

Zdravotnícka pomôcka, vaginálne čapíky. Používa sa v prevencii a liečbe pošvovej suchosti, vrátane problémov mykotického charakteru. Pomáha pri podráždení, pálení a svrbení. 

  • Pomáha udržovať prirodzenú obranyschopnosť sliznice pošvy a podporuje zotavenie normálnej pošvovej mikroflóry. 
  • Odstraňuje nepríjemné príznaky spôsobené porušenou hydratáciou a/alebo narušeným pH pošvy. 
  • Hydratuje a lubrikuje, čím pôsobí proti pošvovej suchosti a pomáha obnoviť prirodzené a komfortné pošvové prostredie. 
  • Pomáha upraviť pH  v pošvovom prostredí..

Spôsob použitia

Zavedie sa 1 čapík denne do pošvy - ideálne večer pred spaním - po dobu 5-7 dní po skončení menštruácie alebo podľa odporúčania lekára.
Spôsob používania:
1) Umyje sa pošvová oblasť (najlepšie zvonka aj zvnútra).
2) Čistými rukami sa vyberie jeden čapík z blistra.
3) Jemne sa zavedie čapík hlboko do pošvy, najlepšie v polohe poležiačky na chrbte, aby sa zabránilo riziku jeho vykĺznutia.

Upozornenie:
Počas tehotenstva, dojčenia a u detí je použitie produktu odôvodnené len v jasne indikovaných prípadoch a pod priamou kontrolou lekára. Pri neporušenej panenskej blane sa poraďte s vaším lekárom  o spôsobe zavedenia. Pomôcka na jednorazové použitie.
V prípade náhodného vypadnutia čapíka z pošvy ho opätovne nezavádzajte.
Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Neprehĺtajte. Nepoužívajte, ak sa k vám balenie dostalo otvorené alebo poškodené. Nepoužívajte produkt po uplynutí doby exspirácie. Doba exspirácie platí pre neotvorené a správne skladované balenie. Nepoužívajte produkt pri poranení pošvy. Nepoužívajte počas menštruácie. Neprekračujte dobu používania, ak takýto postup neschválil váš lekár. Používanie – obzvlášť dlhodobé  – môže viesť k prejavom precitlivenosti. V takom prípade prerušte liečbu a poraďte sa so svojím lekárom o ďalšom postupe. Je dôležité, aby ste informovali lekára alebo lekárnika o akýchkoľvek nežiaducich účinkoch, ktoré nie sú uvedené  v príbalovom letáku. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.