Vianoce

  (7663)

Čas Vianoc je magický, výnimočný, prevoňaný perníčkami, sviatočnou atmosférou a plný najmä detského očakávania. Dôležitým posolstvom Vianoc je vzájomná láska a čas strávený v kruhu najbližších. Neodmysliteľne k Vianociam patria aj darčeky, ktoré dokážete kúpiť online, bez stresu a z pohodlia domova. Na našom e-shope nájdete darček pre každého! 


 

 

Nech už patríte medzi tých, ktorí nás navštevujú v lekárňach alebo tých, ktorí všetko vybavia online, prajeme vám na Vianoce maximum radostí a minimum starostí.


Adventný kalendár

Predvianočný čas nemusí znamenať iba bláznivé naháňanie sa za darčekmi. Objavte čaro nášho adventného kalendára a nájdite zaujímavú akciu alebo atraktívnu zľavu každý jeden deň počas adventu. S nami bude nakupovanie vianočných darčekov pohodlné, z domu v teplých ponožkách a výhodné vďaka okienkam nášho adventného kalendára. Najlepšie tipy na vianočné darčeky


Aby sme vám nakupovanie darčekov zjednodušili, pripravili sme si pre vás tipy na darčeky pre každého člena rodiny. 


 

Hľadáte darček pre manželku či priateľku? Pokojne sa nechajte inšpirovať našimi tipmi, medzi ktorými nájdete parfémy, kozmetické sady či praktické vychytávky do domácnosti.


 

Neviete vybrať a nakombinovať kozmetický balíček? Nevadí, pripravili sme si pre vás darčekové balenia, ktoré potešia všetkých. V ponuke máme darčekové balenia pre mužov aj ženy, pre deti aj pre starých rodičov. Kupovanie darčekov bude s výhodnými darčekovými baleniami radosť. 


 

Starí rodičia určite ocenia praktické darčeky a to nielen do domácnosti. Pre babku vám odporúčame pozrieť sekciu kozmetika - telové mlieka, sprchové gély s typickou vianočnou vôňou, ktoré navodia atmosféru počas celej zimy. Pleťové krémy budú bonus, ktorý nájdete vo výhodných darčekových baleniach. 


 

Čím potešiť muža na Vianoce? Táto otázka nemá vždy jednoduché riešenie, ale u nás to zvládnete ľavou zadnou. Kvalitná elektronika, spoľahlivé a dizajnové holiace strojčeky či balíček voňavej kozmetiky – čím potešíte vášho manžela, brata, či kamaráta práve vy?


 

Pre dedkov by sme odporučili produkty, ktoré im pomôžu ostať dlhšie vitálnymi a pri sile. Potom si s radosťou užijú vnúčatá a obľúbené prechádzky. Výhodné balenia výživových produktov vo vianočnom šate sú klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy.


 

Detská radosť a nedočkavosť, ktorá sa spája s Vianocami je jednoducho čarovná.

Ak máte doma slečnu, ktorú by ste chceli potešiť, siahnite po Legu, z našej širokej ponuky si určite vyberiete. Okrem hračiek ocení dievčatko aj doplnenie svojej kozmetickej výbavičky vo forme kefy na vlasy, čelenky alebo sponiek a gumičiek.


Lego pre dievčatá


 

Chlapci tiež veľmi dobre vedia, čo si majú priať pod stromček. Lego sa určite objaví na prvých priečkach v ich želaniach. Ak na ich zozname prianí prevláda elektronika, pozrite si našu ponuku pre všetky vekové kategórie. Prenosný a šikovný reproduktor, slúchadlá, smart hodinky či kolobežku? Klikajte a vyberajte.


Lego pre chlapcov


 

Voňavá radosť pod stromček? Vyberte niektorý z ikonických parfémov, ktorý bude sprevádzať vášho blízkeho na každom kroku. Bude tak nielen pripomienkou na výnimočný čas Vianoc, ale aj na vás.

Najobľúbenejšie dámske vône


Najobľúbenejšie pánske vône