Liečivá (187)

rúška, vitamíny, dezinfekcia  - rôzne typy rúšok (jednorázové, bavlnené, so strieborným vláknom) , vitamíny C, D a zinok, dezinfekčné gély a roztoky
kašeľ - erdosteín, ambroxol, bromhexin, N-acetylcysteín, dropropizín, butamirát, dextrometorfan, skorocel, islandský lišajník, materina dúška, brečtan
horúčka – paracetamol. ibuprofén, kyselina acetylsalicylová
zápal hrdla:
a) antiseptiká  - dichlórbenzylalkohol, amylmetakrezol, chlórhexidín, cetylpyridíniumchlorid, jódovaný povidón, benzalkóniumchlorid – buď samostatne alebo v kombinácii s lokálnymi anestetikami

b) antiflogistiká  -  benzydamin a flurbiprofen

c) chemoterapeutiká  - hexetidín, tyrotricín

d) fytofarmaká – šalvia, rumanček, skorocel a materina dúška, islandský lišajník, zázvor a med, homeopatia

upchatý nos a dýchanie  - oxymetazolín, xylometazolín, nafazolín, tramazolín, fenylefrín, azelastín, beklometazón, flutikazón, levokabastín, mometazón
horúce nápoje – paracetamol, fenylefrín, feniramín, guajfenzín, kys. Askorbová
prevencia – dezinfekčné gély
homeopatia  - Oscillococcinum, Paragrippe, Lymphomyosot, Coryzalia, Homeovox, Homeogene, z monokomponentných: Gelsemium, Bryonia, Ferrum phosphoricum, Rhus toxicodendron, Arsenicum album, Belladonna, Aconitum napellus, Pulsatilla

Zoradiť podľa
Celaskon LONG EFFECT

1×60 cps, výživový doplnok

Liek s obsahom vitamínu C v kapsuliach s postupným uvoľňovaním . Vitamín C pomáha posilňovať organizmus pri chrípke a prechladnutí, znižuje únavu a vyčerpanie.
  • Zľava 50%
4,75 9,49 €
Na sklade v eshope
 
COLDREX TABLETY

1×24 tbl, proti chrípke a prechladnutiu

Liek určený na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia. Je účinný proti bolesti hlavy, hrdla, svalov a kĺbov. Navyše uvoľňuje upchatý nos a dopĺňa vit. C.
7,79
Na sklade v eshope
 
Luffeel

1×20 ml, liek (fľ.skl.hnedá)

Viaczložkový homeopatický liek. Nosová aerodisperzia sa používa na stimuláciu vlastných liečivých mechanizmov organizmu pri sennej nádche.
7,79
Na sklade v eshope
 
PARALEN 500

1×24 tbl, liek

Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Pomáha tlmiť bolesť a znižovať teplotu. Vhodný pri chrípkovych stavoch. Nedráždi žalúdok.
1,59
Na sklade v eshope
 
MUCONASAL PLUS

1×10 ml, liečivo

Liek, ktorý znižuje opuch sliznice nosa pri prechladnutí a sennej nádche, uľahčuje dýchanie.
4,69
Na sklade v eshope
 
Theraflu prechladnutie a chrípka

1×14 ks, horúci nápoj

Liek vo forme prášku. Obsahuje paracetamol, fenylefrín, vitamín C. Pomáha znižovať teplotu, tlmiť bolesť hlavy, uvoľniť upchatý nos, posilniť imunitu. Príchuť citrónu.
  • Zľava 24%
10,29 13,49 €
Vypredané
 
Orinox 1 mg/ml

1×10 ml, na upchatý nos

Orinox 1 mg/ml je určený na liečbu upchatého nosa, vhodný pre dospelých a deti staršie ako 12 rokov.
3,69
Na sklade v eshope
 
Parapyrex

1×20 tbl, liek

Liek sa používa na liečbu miernej až stredne silnej bolesti, ako sú bolesti hlavy, bolesti zubov, bolesti chrbta, bolesti pri menštruácii, bolesti svalov a kĺbov súvisiace s chrípkou, a/alebo horúčky.
  • Zľava 7%
1,29 1,39 €
Vypredané
 
Parapyrex Combi 500 mg/65 mg

1×20 tbl, liek

Obsahuje paracetamol a kofeín, prináša úľavu proti bolesti a horúčke.
  • Zľava 8%
2,29 2,49 €
Na sklade v eshope
 
Acetylcystein Dr.Max 600 mg

1×10 tbl, šumivé tablety

Acetylcystein Dr.Max obsahuje liečivo acetylcysteín, mukolyticky aktívnu látku, ktorá riedi hustý hlien v dýchacích cestách.
5,99
Na sklade v eshope
 
Algirin 500 mg

1×10 tbl, liek

Liek určený na potlačenie miernych až stredne silných bolestí.
  • Zľava 8%
1,19 1,29 €
Na sklade v eshope
 
Tussical

1×200 ml, sirup

Sirup na tlmenie kašľa.
8,39
Na sklade v eshope
 
Dr.Max Helisolv sirup

120 ml

Sirup na na liečbu produktívneho (hrudníkového) kašľa.
5,99
Na sklade v eshope
 
Otrivin Menthol 0,1% sprej

1×10 ml, sprej na upchatý nos

Liek, ktorý uvoľňuje upchatý nos, znižuje nadmerné prekrvenie nosovej sliznice, uľahčuje dýchanie.
  • Zľava 25%
5,29 7,09 €
Na sklade v eshope
 
Olynth 0,1 %

1×10 ml, liek, aerodisperzia

Liek, ktorý znižuje opuch sliznice nosa, uľahčuje dýchanie a uvoľňuje hlieny.
  • Zľava 17%
3,79 4,59 €
Na sklade v eshope
 
NUROFEN pre deti Jahoda

1×100 ml, liek

Liek vo forme suspenzie. Uľavuje od bolesti zubov, uší, hlavy. Pomáha tlmiť zápal a teplotu. Obsahuje ibuprofen. Vhodný pre deti od 3 mesiacov.
5,49
Na sklade v eshope
 
Kaloba

1×50 ml, kvapky

Liek rastlinného pôvodu vo forme kvapiek. Napomáha tlmiť kašeľ, vhodný pri nachladnutí a pri ochoreniach horných dýchacích ciest.
  • Zľava 15%
9,99 11,69 €
Na sklade v eshope
 
STOPTUSSIN

1×50 ml, kvapky

Liek vo forme kvapiek zo skupiny antitusík. Pomáha tlmiť suchý, dráždivý kašeľ. Vhodný v čase pred/po operáciach.
5,89
Na sklade v eshope
 
Sinupret

1×100 ml, kvapky

Liek, ktorý uvoľňuje hlien. Má protizápalový účinok, znižuje opuch sliznice a napomáha vykašliavaniu. Vhodný na dlhodobé užívanie.
7,49
Na sklade v eshope
 
Solmucol 200 mg

1×20 ks, vrecúška

Liek vo forme granulátu. Pomáha zrieďovať hlieny a podporuje vykašliavanie. Vhodný pri ochoreniach priedušiek, hrtana, prínosových dutín, pri chrípke. Pitný režim.
4,39
Na sklade v eshope
 
PARALEN GRIP chrípka a bolesť

1×24 tbl, liek

Liek obsahujúci paracetamol, kofeín a fenylefrín. Znižuje teplotu, tlmí bolesti svalov, kĺbov, hlavy, zmenšuje opuch nosa. Kofeín potláča únavu, pôsobí ako stimulant.
6,49
Na sklade v eshope
 
MUCOSOLVAN Junior

1×100 ml, liek

Liek vo forme sirupu. Pomáha mierniť kašeľ, zvyšovať vylučovanie hlienu a napomáhať jeho vykašliavaniu. Vhodný pri chorobách priedušiek. Pre deti od narodenia.
4,69
Na sklade v eshope
 
Panadol pre deti Jahoda suspenzia

1×100 ml, proti horúčke a bolesti u detí

Panadol pre deti jahoda je určený na zníženie horúčky a bolesti sprevádzajúcej chrípku, prechladnutie, infekčné ochorenia detského veku (napr. osýpky, ružienka, ovčie kiahne, šarlach, mumps) a očkovanie.
3,99
Na sklade v eshope
 
Liečivá

Liečivá