Acetylcystein Dr.Max 600 mg

10 šumivých tabliet

Značka: DR.MAX
Acetylcystein Dr.Max obsahuje liečivo acetylcysteín, mukolyticky aktívnu látku, ktorá riedi hustý hlien v dýchacích cestách.
Vložte 2 vybrané produkty Dr.Max do košíka a lacnejší získate ZADARMO
5,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29.9
5 bodov na vernostnú kartu

O produkte

1229C ADC

Acetylcystein Dr.Max obsahuje liečivo acetylcysteín, mukolyticky aktívnu látku, ktorá riedi hustý hlien v dýchacích cestách.

Acetylcystein Dr.Max sa používa u dospievajúcich starších ako 14 rokov a u dospelých na liečbu akútnych ochorení dýchacích ciest v súvislosti s bežnou nádchou a dlhodobých ochorení dýchacích ciest, v obidvoch prípadoch spojených s tvorbou hustého hlienu a so sťaženým vykašliavaním.

Tento liek môžete používať bez odporúčania lekára iba na liečbu akútneho ochorenia. Ak máte dlhodobé ochorenie dýchacích ciest, používajte tento liek iba na odporúčanie lekára.

Vždy užívajte tento liek presne tak, ako je to uvedené v tejto písomnej informácii alebo ako vám povedal váš lekár alebo lekárnik. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika.

Tento liek neužívajte dlhšie ako 4-5 dní bez odporúčania lekára.

Ak sa príznaky ochorenia nezlepšia, alebo sa dokonca zhoršujú, alebo sa prejavia nežiaduce účinky, o ďalšom užívaní sa poraďte s lekárom.