Možnosti platby

Na výber je viacero možností ako zaplatiť za objednaný tovar.

TYP PLATBYCENA PLATBY
Dobierka – platba pri prevzatí platobnou kartou (Kuriérska spoločnosť SPS, Expres kuriér Slovenská pošta – doručenie na adresu)0,99 €
Platba v lekárniZADARMO
Online platba platobnou kartouZADARMO
TatraPay – online platba TatrabankyZADARMO
VÚB ePLATBY – online platba VÚBZADARMO
Sporopay – online platba Slovenskej sporiteľneZADARMO
VIAMO – platba mobilom pri objednávke na počítačiZADARMO
VIAMO – platba mobilom pri objednávke priamo z mobiluZADARMO
Bankový prevodZADARMO

 

Dobierka – platba pri prevzatí platobnou kartou

Za tovar zaplatíte platobnou kartou pri jeho prevzatí od kuriérskej spoločnosti SPS alebo Expres kuriéra Slovenskej pošty. Platba kuriérovi v hotovosti je aktuálne možná iba pri kuriérovi UPS.

Platba v lekárni

Za objednávku v tomto prípade zaplatíte v hotovosti alebo kartou pri preberaní objednávky. Tento spôsob platby je možný len v prípade vyzdvihnutia (osobného odberu) vo vybraných lekárňach Dr.Max.

Online platba platobnou kartou

Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány banky. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete presmerovaný na internetovú stránku platobnej brány banky, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z vašej platobnej karty.

TatraPay – online platba Tatrabanky

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Tatrabanky. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Tatrabanky, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

VÚB ePLATBY – online platba VÚB

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov VÚB banky. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu VÚB banky, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

Sporopay – online platba Slovenskej sporiteľne

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Slovenskej sporiteľne. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Slovenskej sporiteľne, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

VIAMO – platba mobilom pri objednávke na počítači

Platba mobilom prostredníctvom platobného systému VIAMO. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" sa zobrazí QR kód, ktorý slúži na uhradenie objednávky. Vo VIAMO aplikácii vo vašom mobile vyberte Platba firme a načítajte QR kód. Platbu potvrďte PIN-om. Ihneď po odoslaní platby sú peniaze pripísané na náš účet.

VIAMO – platba mobilom pri objednávke priamo z mobilu

Platba mobilom prostredníctvom platobného systému VIAMO, ak nakupujete priamo z mobilu. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" kliknite na tlačidlo „Zaplatiť cez VIAMO“. Platbu dokončíte vo vašej mobilnej aplikácii VIAMO.

Bankový prevod

Platba prevodom na bankový účet v tvare:

IBAN SK22 1100 0000 0029 4502 2734

BIC: TATRSKBX.

Pri platbe je potrebné uviesť  variabilný symbol  = číslo objednávky, ktorý je dôležitý pre správne priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 2 dní po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.