Možnosti platby

Na výber je viacero možností ako zaplatiť za objednaný tovar.

TYP PLATBYCENA PLATBY
Dobierka – platba pri prevzatí platobnou kartou (Kuriérska spoločnosť SPS, Expres kuriér Slovenská pošta – doručenie na adresu)0,99 €
Platba v lekárni za balík z e-shopu0,99 €
Platba v lekárni za rezerváciuZADARMO
Online platba platobnou kartou / Apple Pay / Google PayZADARMO
VÚB ePLATBY – online platba VÚBZADARMO
Sporopay – online platba Slovenskej sporiteľneZADARMO
Bankový prevodZADARMO

 

Dobierka

Za tovar z eshopu je možné zaplatiť platobnou kartou alebo v hotovosti. Platba kuriérovi v hotovosti je možná u všetkých našich kuriérov. Platbu na dobierku a platbu v lekárni môžete využiť len v prípade, že celková výška objednávky k úhrade nepresahuje sumu 200 €.

 

Platba v lekárni

Za online objednávku v tomto prípade zaplatíte v hotovosti alebo kartou pri preberaní objednávky. Tento spôsob platby je možný len v prípade vyzdvihnutia (osobného odberu) vo vybraných lekárňach Dr. Max. 

 

Online platba platobnou kartou /Apple Pay /Google Pay

Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány Stripe. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete presmerovaný na internetovú stránku platobnej brány, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z vašej platobnej karty.

 

VÚB ePLATBY – online platba VÚB

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov VÚB banky. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu VÚB banky, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

 

Sporopay – online platba Slovenskej sporiteľne

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Slovenskej sporiteľne. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu Slovenskej sporiteľne, kde po prihlásení skontroluje automaticky vyplnené údaje platobného príkazu a potvrdíte (autorizujete) platbu.

 

Benefit Plus

Online platba cez voliteľné zamestnanecké benefity od spoločnosti Benefit Management. V košíku si vyberte platobnú metódu Benefit Plus a objednávku uhraďte vašou benefitnou kartou.

 

Bankový prevod

Platba prevodom na bankový účet v tvare:

IBAN SK22 1100 0000 0029 4502 2734

BIC: TATRSKBX.

Pri platbe je potrebné uviesť  variabilný symbol  = číslo objednávky, ktorý je dôležitý pre správne priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 2 dní po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.