Kosti a kĺby (131)

Pre plnohodnotné užívanie si života a obľúbených aktivít je potrebné zachovanie dobrého stavu kostí, kĺbov a svalov. Zvyšujúcim sa vekom, genetickou predispozíciou alebo zvýšenou námahou je potrebné pohybovému aparátu poskytovať adekvátnu výživu. Kĺbová výživa obsahuje najmä kolagén, ktorý zaisťuje správnu štruktúru kostí, svalov, šliach a kĺbov, vápnik, fosfor, vitamíny D a K. Okrem nich je pre pohybový aparát dôležitý aj celý rad ďalších vitamínov, minerálov a protizápalových látok, vďaka ktorým je možné predchádzať bolesti a nepríjemným ťažkostiam.

Zoradiť podľa
1×60 cps, liečenie kĺbov
Liek je určený na dlhodobú liečbu degeneratívnych (osteoartróza) a zápalových ochorení kĺbov. Jeho použitie je vhodné pri osteoartróze postihujúcej bedrové, kolenné aj drobné kĺby. Výskyt ochorenia v populácii má stúpajúci trend, pričom často býva postihnutých viacero kĺbov naraz.
1×1 set, kocky (čistý kolagén) 120+30 ZADARMO (150 ks)
Darčekové balenie doplnku výživy, ktorý obsahuje lyofilizovaný kolagén. Vhodný ako výživa pre chrupavky, väzivá, kĺbové púzdra, zuby nechty, kožu.
1×90 tbl, výživový doplnok
Unikátne a komplexné zloženie 5 výživových látok a vitamínu C, pre správnu tvorbu tvorbu kolagénu a správnu funkciu chrupaviek a kostí.
1×120 cps, na kĺby a kosti
Premium GoldAktiv je určený na kĺby a kosti. Výživový doplnok obsahuje ženšen pravý s vitamínmi a stopovými prvkami.
180 tabliet
Výživový doplnok s obsahom glukozamínu, chondroitínu, MSM a vitamínu C.
1×180 tbl, výživový doplnok
Prípravok obsahuje kombináciu glukozamínu, chondroitínu, MSM, hyaluronátu sodného, kolagénu typu II a vitamínu C.
1×60 ml
Bylinná masť s obsahom štandardizovaného liehového extraktu z kostihoja lekárskeho (Symphytum officinale). Vhodná na masáže pri pocite únavy svalov či končatín.
1×700 g, výživový doplnok
Kombinovaný živočíšny a vitamínový výživový doplnok obsahujúci 2 typy kolagénu, glukozamín a chondroitín sulfát, MSM - methylsulfonylmethan a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí. Vylepšená receptúra s arómou a sladidlom.
1×100 ml, s vanilkovou arómou
Kalciový sirup Generica je výživový doplnok, ktorý sa odporúča na pokrytie zvýšenej potreby vápnika.
1×50 tbl, liek
Potláča zápal, tlmí bolesť a znižuje horúčku. Protizápalový účinok spočíva v znížení tvorby škodlivých látok (prostaglandínov), ktoré vznikajú počas zápalu.
1×30 ks, výživový doplnok
Výživový doplnok obsahujúci kolagénové peptidy, vápnik a vitamín D3.
1×50 tbl, výživový doplnok
Tablety určené na doplnenie vápnika do tela.
1×100+30 tbl, výživový doplnok
Vitamín K2 MK 7 + D3 Forte 125 tablet + Vitamin D3 2000I.U. 30 tablet
1×140 cps, výživový doplnok
Prípravok je odporúčaný ako prevencia pri ťažkej fyzickej práci a pri zvýšenej športovej aktivite.
1×30 ks, nápoj s obsahom kolagénu
Rozpustný prášok na prípravu nápoja s obsahom kolagénu, kalcia a vitamínov C a D. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek.
1×60 cps, výživový doplnok
Kamzík je špičkový kĺbovej prípravok, ktorý ako jediný v SR obsahuje unikátnu kombináciu dvoch typov kolagénu a vitamínu C pre kĺby, väzy, šľachy i kĺbovej chrupavky: Natívne kolagén UC I® a natívne kolagén UC II®. Predstavuje jedinečné spojenie rýdze prírody a špičkové technológie.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom vitamínu D3. Vitamín D3 podporuje normálnu funkciu imunitného systému.
30×7,2 g, vrecúška s príchuťou citrónu
Výživový doplnok s obsahom 100% morského kolagénu prémiovej kvality obohatený o kyselinu hyalurónovú 50 mg, vitamín C 1000 mg a zinok 15 mg bez chemických prísad a umelých farbív.
1×90 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok. Vitamín K prispieva k udržaniu zdravých kostí.Vitamín K2 (99 % trans MK-7) v 1 kapsule: 60,0 μg
1×30 ks, výživový doplnok
Jedinečná kombinácia Collagen Quattro complex s vyváženým pomerom kolagénu typu I, II, III a natívneho nedenaturovaného kolagénu, prirodzených pre organizmus.
1×30 cps, výživový doplnok
Kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok obsahujúci značkový komplex rastlinných extraktov v micelárnej forme.
1×120 tbl, výživový doplnok
Jedinečný kĺbový výživový doplnok. Určený pre komplexnú starostlivosť o kĺby.
1×120 cps, výživový doplnok
Jedinečný výživový doplnok s obsahom BioCell Collagen®-u II a Vitamínu C, ktorý komplexne napomáha regenerácii kĺbov, chráni novo sformovanú chrupavku a zabezpečuje zásobenie kĺbu potrebnými látkami.
1×180 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok, ktorý sa odporúča na podporu všetkých kĺbov - kolenných a bedrových kĺbov, kĺbov rúk a chrbtice. 180 tabletové balenie.
Kosti a kĺby

Kosti a kĺby