Bezlepkové kaše

  (8)

Najlepšou a najzdravšou formou raňajok sú práve kaše. Príprava je rýchla, jednoduchá ale aj flexibilná. Môžete si ju spraviť či už ráno v práci keď nestíhate doma alebo aj na dovolenke. Bezlepkové kaše sa chuťovo nelíšia čiže sa nemusíte báť, že by Vám nechutili ale naopak si ich zamilujete. V našej ponuke Dr. Max nájdete bezlepkové kaše prémiovej kvality od špičkových výrobcov. 

Zoradiť podľa
 • Nutrikaša probiotic - čučoriedka a marhuľa

  3×60 g, bez gluténu a laktózy
  Instantná zmes na prípravu ryžovej kaše s kúskami mrazom sušených čučuriedok a marhúľ, s obsahom vlákniny, vitamínov, minerálov a živých kultúr. Balené po jednotlivých porciách.
 • Nutrikaša probiotic - s višňami

  3×60 g, bez gluténu a laktózy
  Instantná zmes na prípravu ryžovej kaše s mrazom sušenými višňami. Balené po jednotlivých porciách. Obsahuje vlákninu, 10 vitamínov, minerály a 5mld Bacillus coagulans v jednej porcii.
 • Nutrikaša probiotic - rakytník a acai

  3×60 g, bez gluténu a laktózy
  Instantná zmes na prípravu ryžovej kaše s kúskami mrazom sušeného rakytníkového pyré, extraktom z plodov acai, s obsahom vlákniny, vitamínov, minerálov a živých kultúr. Balené po jednotlivých porciách.
 • Nutrikaša probiotic - s proteínom

  3×60 g, bez gluténu a laktózy
  Instantná zmes na prípravu ryžovej kaše s obsahom živočíšnej bielkoviny (kolagénu), rastlinnej (sójovej) bielkoviny, vlákniny, vitamínov, minerálov a živých kultúr. Balené po jednotlivých porciách.
 • Nutrikaša probiotic - s banánom

  3×60 g, bez gluténu a laktózy
  Instantná zmes na prípravu ryžovej kaše s mrazom sušeným banánom. Balené po jednotlivých porciách. Obsahuje vlákninu, 10 vitamínov, minerály a 5mld Bacillus coagulans v jednej porcii.
 • Allnature Bezlepková Ryžová kaša instantná BIO

  1×200 g, bezlepková instantná kaša
  Rýchly a výživný pokrm na raňajky alebo na desiatu.
 • NOMINAL cereálna kaša NOMÍK bez lepku

  1×300 g, cereálna kaša bezlepková
  Výborný variant raňajok či desiaty. Výhodou je rýchla príprava a vyvážené nutričné ​​hodnoty, ktoré naše telo určite ocenia.
 • Pohánková kaša predstavuje moderný a zdravý spôsob výživy, vhodný pre všetky vekové kategórie.
  Bezlepkové kaše

  Bezlepkové kaše