Teplomery (73)

Zoradiť podľa
1×1 ks, teplomer
Revolúcia v meraní teploty Aj meranie teploty môže byť príjemným zážitkom - obzvlášť pre malé deti. Tento teplomer Braun IRT 6520 umožňuje merať teplotu iným spôsobom a presnejšie.
1×1 ks, digitálny teplomer
Kvalitný digitálny teplomer od renomovanej značky Braun zaujme najmä veľmi rýchlym meraním — teplotu vám ukáže už po ôsmich sekundách.
1×1 ks, digitálny teplomer
Cemio Metric 304 Rapid Flex pre deti je digitálny teplomer pre meranie telesnej teploty. Vďaka ohybnej špičke pre bezpečné meranie teploty je teplomer vhodný ako pre deti, tak pre dospelých.
1×1 ks, digitálny teplomer
Cemio Metric 304 Rapid Flex je digitálny teplomer pre meranie telesnej teploty. Vďaka ohybnej špičke pre bezpečné meranie teploty je teplomer vhodný ako pre deti, tak pre dospelých.
1×1 ks, bezkontaktný teplomer
5.0
(1)
Bezkontaktný teplomer Cemio Meric 308 Smart na meranie telesnej teploty pomocou infračerveného žiarenia.
1×1 ks, čelový teplomer
5.0
(2)
Bezkontaktný digitálny infračervený teplomer.
1×1 ks, bezkontaktný
Pokrokový bezkontaktný teplomer s meraním telesnej teploty v zaručene správnej vzdialenosti. Patentovaná unikátna technológia zabezpečí meranie automaticky, keď sa sonda nachádza v stanovenej vzdialenosti od povrchu tela. Modrý lúč osvetľuje miesto merania a indikuje priebeh merania pre ľahké použitie cez deň aj v noci. Špeciálny indikátor umožňuje presné samomeranie telesnej teploty.
1×1 ks, bezkontaktný
Bezkontaktný teplomer NC 100 od Microlife umožňuje bezdotykové meranie telesnej teploty ako aj teploty okolia, detskej stravy alebo vody v kúpeli. Vďaka špeciálnej technológii Silent Glow, vás červené podsvietenie displeja upozorní, keď telesná teplota prekročí 37,4°C.
1×1 ks, bezdotykový teplomer
5.0
(2)
Bezdotykový teplomer ukazuje výsledok za menej ako sekundu s presnosťou na 0,1. Jeho najväčšou výhodou je zníženie kontaktu človeka a zariadenia na takmer nulovú hodnotu.
1×1 ks, meranie teploty
Digitálny teplomer s dobou merania 60 sekúnd, zvukovým signálom a s pamäťou.
1×1 ks, biela farba
Bezpečný a spoľahlivý teplomer na dosiahnutie správnej teploty pri kúpaní.
1×1 ks, digitálny teplomer
Digitálny teplomer so zvukovým signálom. Doba merania v rekte 10 sekúnd. Pamäť posledného merania. Pružná špička. Vodotesný.
1×1 ks, meranie teploty
Bazálny digitálny teplomer na určovanie plodných dní. Pamäť posledného merania. Vodotesný. Doba merania v intímnych oblastiach 60 sekúnd.
1×1 ks, teplomer
Digitálny teplomer na rýchle, jednoduché a praktické meranie s pružným nealergickým meracím hrotom pre bezpečné používanie. Vhodný neranie telesnej teploty, teploty kúpeľa a teploty okolia.
1×1 ks, teplomer
Rýchly digitálny teplomer so zlatou flexibilnou špičkou, osvetleným displejom, alarmom horúčky, zvukovou signalizáciou a pamäťou. 10-sekundové meranie.
1×1 kus
Bezkontaktný teplomer, ktorý využíva technológiu infračerveného žiarenia.
1×1ks
Farebný, praktický a kompaktný teplomer, ideálny pre rektálne, podpazušné alebo orálne meranie teploty
1×1 ks, digitálny teplomer
Digitálny teplomer s dobou merania 30 sekúnd, zvukovým signálom a pamäťou pre posledné meranie. Dôvtipný dizajn s príjemným detským motívom.• Spoľahlivý• Odporúčaný lekármi• Jednoduchá výmena batérie
1×1 ks, bezkontaktný
Bezkontaktný infračervený medicínsky teplomer na meranie ľudskej telesnej teploty. OKAMŽITÝ, PRESNÝ
1×1 ks, teplomer
Teplomer určený pre tých najnáročnejších spotrebiteľov, ktorí nechcú nechať nič na náhodu. BNT400 kombinuje jednoduché používanie dotykového aj hmatového merania s unikátnou technológiou Age of Precision® spoločnosti Braun, ktorá pomáha rodičom eliminovať pochybnosti pri meraní teploty. Extrémne citlivý senzor kombinovaný s inovatívnym optickým systémom zachytáva dvakrát toľko tepla vyžarovaného ľudským telom ako tradičné čelové teplomery.
1×1 ks, bezdotykové meranie telesnej teploty
Výsledok merania do 1 sekundy.
1×1 ks, praktický teplomer
Bezkontaktný infračervený teplomer. Funkcie merania teploty na čele, teploty objektu, izbovej teploty. Rýchlosť merania do 2 sekund. 60 miest v pamäti.
1×1 kus
Bezkontaktný infračervený teplomer.
1×1 ks, bezkontaktný čelový
Bezkontaktný teplomer v detskom dizajne delfína pre bezdotykové meranie iba za 3 sekundy.
Teplomery

Teplomery