VITAMMY CONTROL Digitálny teplomer s veľkým displejom a flexibilnou špičkou, 12ks

Značka: VITAMMY

VITAMMY Control - elektronický teplomer novej generácie s veľkou obrazovkou, flexibilným hrotom a rýchlym meraním za 15 sekúnd. Extra veľká obrazovka uľahčuje čítanie výsledku.

71,14
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY CONTROL Digitálny teplomer s veľkým displejom a flexibilnou špičkou, 12ks

5bc5016f-d4dd-4c6a-9483-4542b964cc85

Hlavný popis produktu

Bezpečný pri používaní.
Flexibilný hrot digitálneho teplomera VITAMMY Control zvyšuje bezpečnosť používania a komfort pri meraní najmä u detí.
Patrí medzi najobľúbenejšie na trhu.
Teplomer je vďaka ľahkej obsluhe, vysokej presnosti (0,1°C) a možnosti merania v ústach, podpazuší a konečníku najobľúbenejším typom teplomeru. Môžu ho používať ľudia všetkých vekových kategórií vrátane novorodencov, detí a seniorov.
Rýchle meranie za 15 sekúnd
Meranie telesnej teploty teplomerom VITAMMY Control trvá len 15 sekúnd. Je to minimálny potrebný čas, po ktorom si môžete prečítať výsledok merania (po zaznení pípnutia). Meranie pokračuje aj po signále, ak je teplomer stále na mieste merania - čas merania môžete predĺžiť.
Extrémne veľká obrazovka zobrazujúca veľké čísla.
Displeje elektronických teplomerov sú zvyčajne veľmi malé. Vitammy Control má výrazne väčší displej.
VITAMMY Control - moderný, univerzálny teplomer.
Senzor novej generácie zaisťuje vysokú presnosť a spoľahlivosť merania telesnej teploty bez ohľadu na miesto merania.
Presnosť elektronického teplomera VITAMMY je:
± 0,1 °C v rozsahu 35,5 °C - 42 °C,
± 0,2 °C mimo tento rozsah.
VITAMMY control umožňuje.
-meranie telesnej teploty v podpazuší
-meranie telesnej teploty v ústach
-rektálne meranie (rektálne)
Ergonómia, bezpečnosť používania a hygiena.
Povrch ovládacieho panela teplomera je hladký a rovný a integrované membránové tlačidlo je úplne utesnené proti vniknutiu vody a nečistôt.
Vďaka tomu je dezinfekcia teplomera v súlade s návodom na použitie jednoduchá a účinná.
Extrémne jednoduché ovládanie jedným tlačidlom.
Klasický digitálny teplomer je stále neprekonaným modelom jednoduchosti použitia. Je ideálny pre každého používateľa, vrátane ľudí, ktorí oceňujú maximálnu jednoduchosť.
Ako používať.
Ak chcete zmerať teplotu, stlačte tlačidlo zapnutia vedľa LCD displeja. Keď sa na obrazovke objavia všetky prvky obrazovky, budete počuť pípnutie a potom sa zobrazí posledný uložený výsledok merania. Po dokončení autotestu prejde teplomer do režimu merania a na displeji sa zobrazí symbol „Lo °C“. Ak je teplota okolia vyššia ako 32 °C, namiesto symbolu „Lo °C“ sa zobrazí nameraná teplota okolia.
Telesnú teplotu môžete začať merať na jednom z 3 miest.
Ako merať teplotu v ústach:
Umiestnite teplomer pod jazyk. Zatvorte ústa a rovnomerne dýchajte nosom, aby vdychovaný a vydychovaný vzduch neovplyvňoval výsledok merania. Správny teplotný rozsah je 35,7 °C – 37,3 °C.
Ako merať teplotu rektálne:
Pre jednoduchšie meranie namažte strieborný hrot snímača vazelínou. Jemne zasuňte senzor do konečníka do hĺbky asi 1 cm. Správny teplotný rozsah je 36,2 °C – 37,7 °C.
Ako merať teplotu v podpazuší:
Utrite si podpazušie, umiestnite teplomer pod pazuchu a teplomer pritlačte rukou k telu. Z medicínskeho hľadiska bude axilárne meranie vždy nepresné a nemalo by sa používať, ak je potrebné presné meranie. Správny teplotný rozsah je 35,2 °C – 36,7 °C.
Vrátane puzdra na teplomer.
Vďaka puzdru sa postaráte o hygienu a životnosť vášho teplomera. Navrhnutý tak, aby bolo znížené množstvo plastu potrebného na výrobu.
Pamäť posledného merania.
Teplomer VITAMMY Control si zapamätá výsledok posledného merania a zobrazí ho pri ďalšom použití. Môžete jednoducho sledovať zmeny teploty.
Zdravotnícka pomôcka - prísne certifikovaná spoľahlivosť.
Elektronický teplomer VITAMMY je zdravotnícka pomôcka triedy IIa ktorá má certifikát CE (Certifikát o zhode so smernicou 93/42 / EHS) vydaný autorizovanou notifikovanou osobou EÚ:
TÜV SÜD Product Service GmbH Zertifizierstellen
Ridlerstraße 65
80339 MÜNCHEN, NEMECKO
Certifikát zhody potvrdzuje, že zariadenie spĺňa požiadavky stanovené v množstve reštriktívnych noriem týkajúcich sa spoľahlivosti merania, kvality zariadenia, bezpečnosti (vrátane elektrickej bezpečnosti), označovania, rizika atď.
VITAMMY Control zaručuje rýchle a presné meranie telesnej teploty. Pred použitím si pozorne prečítajte návod na obsluhu, aby ste poznali všetky funkcie teplomera a zaistili si presné výsledky merania po dlhú dobu. Teplomer VITAMMY je vyrobený v súlade so systémom EN12470-3, ASTM a spĺňa požiadavky noriem: IEC 60601-1, IEC 60601-1-2. Výrobca má certifikáty ISO 13485: 2012 + AC: 2012.
Dodáva sa 12ks s displejom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.