VITAMMY

Zoradiť podľa
1×1 ks, zubná sprcha
Zubná sprcha Vitammy AQUARIUS pre komplexnú ústnu hygienu. Obzvlášť užitočná pre ľudí, ktorí prikladajú veľký význam komplexnej ústnej hygiene, pre ľudí s pevným skusom, náchylnými na zápal ďasien a s protetickými náhradami, ako aj pre osoby, ktoré nosia ortodontické prístroje. Bezdrôtová a pohodlná indukčná nabíjačka so stojanom. Výkonná lítium-iónová batéria. Otočná násada - hlava o 360 stupňov.
1×1 ks, teplomer
Multifunkčný čelový a ušný teplomer Vitammy Sky. Jeho prednosťou je nielen presnosť, ale aj rýchlosť merania za 1 sekundu. Meria teplotu tela na čele, v uchu a rovnako s ním môžete merať teplotu nápojov a povrchovú teplotu predmetov. Pamäť na posledných 30 meraní. Automatické vypnutie a indikátor stavu batérie.
1×4 ks, náhradné hlavice
Balenie náhradných násad pre zubnú kefku Vitammy Symphony.
1×4 ks, náhradné hlavice
Balenie náhradných násad pre zubnú kefku Vitammy Symphony.
1×4 ks, náhradné hlavice na zubnú kefku
Náhradné násady pre Vitammy Dino a Little Dino.
1×1 ks, digitálny pulzný oxymeter
Lekársky certifikovaný prstový pulzný oximeter VITAMMY Sat je moderný merací prístroj založený na overenej a spoľahlivej konštrukcii.
1×4 ks, náhradné hlavice na zubnú kefku
Náhradné násady pre Vitammy SPLASH.
1×2 ks, elektrická zubná kefka
Sonická zubná kefka SMILS je riešením pre mladých a dynamických ľudí, ktorým záleží na snehobielych a zdravých zuboch.
1×1 ks, detská sonická zubná kefka
Veselá sonická zubná kefka VITAMMY SMILE pre deti od 3 rokov s motívom zajka. Vďaka sonickej technológii sa zubná kefka postará o zdravý úsmev každého dieťaťa. VITAMMY SMILE má 2 režimy: normálny režim: 10 000 - 14 000 VPM, jemný režim: 8000-12000 VPM. Výhodou je ochranný kryt, vďaka ktorému môže dieťa hygienicky zabaliť zubnú kefku do batohu a vziať si ju do škôlky alebo školy. Súčasťou zubnej kefky je aj kovový obal / krabička s krásnym rozprávkovým vzorom, ktorý vám umožní kefku uložiť do púzdra spolu s pastou.
1×1 ks, sonická zubná kefka
Sonická zubná kefka Vitammy Aurum Rose s jedinečnou funkciou leštenia, praktickým púzdrom a predĺženou zárukou 3 roky. Krásny dizajn pôsobiaci luxusným dojmom. 2x účinnejšie čistenie - nová medzi pokročilými modelmi sonických kefiek Vitammy. Dokonale čistí zuby, bieli a jemne masíruje ďasná. Vydrží na jedno nabitie až 45 dní.
1×1 ks, pulzný oxymeter
VITAMMY O2 Connect je certifikovaný lekársky pulzný oxymeter s BLUETOOTH, ktorý ponúka mnoho doplnkových funkcií v slovenskej mobilnej aplikácii VITAMMY vo vašom telefóne.
1×1 ks, detská sonická zubná kefka
Pri čistení zubov si môžete zaspievať, zatancovať a zabaviť sa, pretože sonická zubná kefka Vitammy Splash ponúka až 3 štýly čistenia.
1×1 ks, ramenný tlakomer
Next 7 je ramenný tlakomer, ktorý meria krvný tlak mimoriadne jemne, rýchlo a presne vďaka technológii merania pri čerpaní vzduchu do manžety, známej tiež ako komfortné meranie. Meranie tlaku sa vykoná, kým zariadenie nafúkne manžetu. Používateľ cíti malý tlak a meranie tlaku je oveľa šetrnejšie a zreteľne rýchlejšie. Používanie tohto tlakomeru nie je spojené s nepríjemnými pocitmi.
1×1 ks, ramenný tlakomer
Next 2 je ramenný tlakomer, ktorý meria krvný tlak mimoriadne jemne, rýchlo a presne vďaka technológii merania pri nafukovaní manžety, známom aj ako komfortné meranie.
1×1 ks, ramenný tlakomer
5.0
(1)
Next 4+ je ramenný tlakomer, ktorý meria krvný tlak mimoriadne jemne, rýchlo a presne vďaka technológii merania pri nafukovaní manžety, známom aj ako komfortné meranie.
1×1 ks, sonická zubná kefka
Štíhla sonická zubná kefka Vitammy Harmony, ktorú si môžete vziať kamkoľvek so sebou.
1×1 kus, podložka - zelená
1.0
(1)
Elektrická vyhrievacia podložka Vitammy HEAT v zelenej amazon farbe. Univerzálna elektrická výhrevná podložka Vitammy Heat. Nová používaná technológia zaručuje rovnomerné rozloženie tepla v podložke. Jej obdĺžnikový tvar sa ľahko prispôsobí všetkým častiam tela. Je vyrobená z mäkkej, umývateľnej textílie. Elektrická vyhrievacia podložka je určená aj pre chrbát a krk, uvoľňuje unavené svaly, zahrieva, dáva pocit príjemného tepla.
1×1 kus, kefka - čierna
Štíhla sonická zubná kefka Vitammy Harmony, ktorú si môžete vziať kamkoľvek so sebou.
1×1 ks, čistička vzduchu
Čistička VITAMMY AIR sa používa na zlepšenie kvality vzduchu. Efektívne si poradia so smogom a inými plynnými znečisťujúcimi látkami vznikajúcimi v životnom prostredí a v dôsledku ľudskej činnosti. Čistička vzduchu VITAMMY AIR čistí a ionizuje pomocou plazmového generátora.
1×1 ks, detská váha
Digitálna, mimoriadne citlivá váha pre predčasne narodené deti, novorodencov a dojčatá. Váha je určená na kontrolu hmotnosti dieťaťa, ktorej sledovanie je mimoriadne dôležité v novorodeneckom a dojčenskom období.
1×1 ks, bezkontaktný teplomer
4.0
(1)
Ideálny pre profesionálne a pandemické aplikácie (Covid 19). Moderný dizajn a pokročilé bezkontaktné meranie to je inovatívny bezkontaktný teplomer Vitammy Flasch. Najnovšia technológia merania pozostáva z 2 meracích metód, dizajnérskej úpravy a rady užitočných funkcií.
1×1 ks, sonická zubná kefka
Sonická zubná kefka Vitammy PEARL+ s cestovným púzdrom. Až 45 dní čistenia na jedno nabitie. Vitammy Pearl + má veľké vláknité štetiny Dupont so zaoblenými koncami. 82 000 pohybov hlavy za minútu odstráni bakteriálny povlak a zuby sú čistejšie než kedykoľvek predtým.
1×1 ks, detská sonická zubná kefka
Pri čistení zubov si môžete zaspievať, zatancovať a zabaviť sa, pretože sonická zubná kefka Vitammy Splash ponúka až 3 štýly čistenia.
1×1 ks, ramenný tlakomer
Moderný tlakomer VITAMMY NEXT 9 s integrovanou manžetou je plne automatický digitálny tlakomer. Je určený na použitie dospelými doma alebo na profesionálne použitie v ordinácii lekára