VITAMMY AIR PA500 Čistička vzduchu s ionizáciou

Značka: VITAMMY

Čistička vzduchu ideálna do menších bytov a priestorov.

58,74
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY AIR PA500 Čistička vzduchu s ionizáciou

0a954b1e-7a41-45c3-b620-e2cab02f9a22

Hlavný popis produktu

Vitammy Air čistí vzduch okolo vás.

Čistý, zdravý vzduch, bez škodlivín a mikróbov, ktorý dýchate vo svojom prostredí, tak ako v lese. Čistička sa vďaka svojej účinnosti a malým rozmerom ideálne hodí do menších bytov. Vitammy Air má uhlíkový filter, ktorý odstraňuje pachy, prchavé organické zlúčeniny a cigaretový dym. Záporne ióny vzduchu zabezpečujú, aby bolo dýchanie zdravšie a prirodzenejšie.

Šetrí miesto vo vašej domácnosti.

Aby sme vyhoveli potrebám používateľov, ktorí hľadajú produkty v nižších cenových reláciách, žijúcich v malých bytoch, pripravili sme malú, ale účinnú čističku vzduchu Vitammy Air. Skvele sa bude hodiť napríklad do spálne alebo detskej izby. Je špeciálne vyvinutá pre priestory od 15 do 30 m2. Malá kompaktná ionizačná čistička si nájde miesto aj v malom byte. Tenké puzdro s hmotnosťou len 1,5 kg s rozmermi 33 x 25 x 13 cm umožňuje skryť ju v skrini, keď sa nepoužíva.

Odstraňuje až 99,97 % baktérií, roztočov a plesní.

Čističky série VITAMMY AIR sa používajú na zlepšenie kvality vzduchu. Na tento účel používajú filter HEPA1. HEPA filter E11 je kombinovaný s aktívnym uhlím a znižuje prítomnosť škodlivín, ako je prach, cigaretový dym, nepríjemný zápach, spóry a baktérie, peľ a zvyšky roztočov. Filter HEPA 1 je schopný zadržať 99,97 % znečisťujúcich častíc väčších ako 0,3 μm. Filter s aktívnym uhlím eliminuje nepríjemné pachy a cigaretový dym. Riešenia použité vo Vitammy Air si efektívne poradia so smogom a inými plynnými znečisťujúcimi látkami vznikajúcimi v životnom prostredí a v dôsledku ľudskej činnosti.

Ionizuje, aby ste dýchali ako v lese.

Počas bežnej prevádzky výrobku ionizátor obohacuje čistený vzduch o ZÁPORNÉ ióny. Keď záporné ióny zasiahnu častice znečisťujúcich látok prítomných v prostredí, spoja sa s nimi a urobia ich „ťažšími“. Vďaka tomu tieto častice padajú na podlahu, takže necirkulujú a užívateľ ich nevdychuje.
Záporné ióny, teda anióny, sú zodpovedné aj za množstvo zdraviu prospešných činností:
-znižujú hladinu stresu;
-predchádzajú prechladnutiu a problémom s astmou či alergiami;
-ovplyvňujú prácu štítnej žľazy;
-zlepšujú koncentráciu;
-pomáhajú odstrániť opakujúce sa bolesti hlavy;
-znižujú hladinu histamínu (najmä pri sennej nádche, alergiách a astme);
-regulujú prácu a rytmus srdca a krvný tlak; zlepšujú imunitu organizmu a vitalitu buniek

Rýchlo ju využijete.

Vitammy Air má 2 rýchlosti, vďaka ktorým je jednoduché vzájomne prispôsobiť jeho chod. Ľahko sa používa, stačí ju vybrať z krabice a je pripravená na použitie. Vymeniteľný filter čističky sa ľahko mení. Čistička je vyrobená v Taliansku.

Séria Vitammy MIST, CLOUD, AIR a AIR+ inovácie pre zdravý a čistý vzduch.

Zdravý, čistý, správne zvlhčený vzduch bez škodlivín a mikroorganizmov. Vzduch, ktorý dýchate vo svojom okolí ako pri vodopáde alebo v čarovnom lese. Séria inovatívnych čističiek vzduchu a parných zvlhčovačov špeciálne vyvinutých pre spálne, detské izby, obývačky 15 - 30 m2, kancelárie, kancelárske priestory a osobné priestory. Extrémne jednoduché použitie, bezproblémové, inovatívne a jednoznačne prospešné.

Technické údaje.

Rozmery: 33 x 25 x 13 cm
Hmotnosť zariadenia: 1,5 kg
Výkon: 42 m3/h
Počet režimov prúdenia vzduchu: 2
Výkon: 25W
Pre izby: do 30 m2
Ďalšie vlastnosti: ionizácia
Napájacie napätie: 230V


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.