Nachádzate sa: Dr.Max > Dr.Max Poradňa

Dr.Max Poradňa

[Probiotiká v hlavnej úlohe]

Našu črevnú flóru ovplyvňuje viac ako 400 000 baktérií, mnohé z nich sú pre zdravie nevyhnutné a prospešné. Mikroflóra každého človeka je tak jedinečná, ako naše zreničky. Jej správne osídlenie je nevyhnutné pre prirodzený vývoj imunitného systému už od ranného veku. 

[Ako zatočiť s nepríjemným kašľom?]

Kašeľ je obranný mechanizmus organizmu, ktorý nás častokrát trápi práve v jesennom a zimnom, sychravom a chladnom období. možno vás prekvapíme, ale kašeľ je v podstate zdravá a telu prospešná vec. 

[Čo by vám mal o vašich liekoch povedať lekár a lekárnik?]

Dostali ste od lekára recepty s predpísanými liekmi a neskôr ste zistili, že vlastne vôbec neviete, ktorý liek je na čo, ako ich správne užívať a koľko vás to všetko bude stáť? Základom je nebáť sa opýtať!

[Prečo sú niektoré lieky lacnejšie?]

Cesta lieku od výskumu a výroby až po lekáreň a pacienta je veľmi zdĺhavá. Samotný vývoj lieku je finančné nákladný a rizikový proces.

[Naozaj stačí na vyčistenie pleti len micelárna voda?]

Dôkladná starostlivosť o pleť bola vždy zdĺhavý viackrokový proces. Keď sa pred 25 rokmi objavila micelárna voda, okamžite sa stala hitom. Veď odlíčiť a vyčistiť pleť v jednom kroku je tak pohodlné. Avšak je takéto čistenie skutočne postačujúce?

123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek