Nachádzate sa: Dr.Max > Dr.Max Poradňa

Dr.Max Poradňa

[Naozaj stačí na vyčistenie pleti len micelárna voda?]

Dôkladná starostlivosť o pleť bola vždy zdĺhavý viackrokový proces. Keď sa pred 25 rokmi objavila micelárna voda, okamžite sa stala hitom. Veď odlíčiť a vyčistiť pleť v jednom kroku je tak pohodlné. Avšak je takéto čistenie skutočne postačujúce?

[Vši, postrach detí aj dospelých]

S príchodom nového školského roka do mnohých domácnosti prichádzajú aj malí neželaní návštevníci, ktorí sú postrachom všetkých rodičov; vši. Neochráni pred nimi ani dobrá hygiena! Aká je teda vhodná prevencia a ako sa neželaných návštevníkov zbaviť?

[Ako schudnúť?]

Dnes je veľmi rozšíreným trendom zdravo vyzerajúca postava. Kult štíhlosti sa zameriava na vyvážené stravovanie, kvalitné potraviny a pravidelnú fyzickú aktivitu. Ako ste na tom vy? Udržiavate si stabilnú hmotnosť alebo sa neustále pokúšate nejaké kilečko schudnúť? Ako sa vám to darí? A poznáte zásady zdravého chudnutia?

[Ochrana sluchu v práci i na dovolenke je dôležitá]

Sluch patrí medzi jeden z piatich zmyslov človeka. 

[Prečo menštruácia bolí?]

Menštruačné kŕče môžu niektoré dievčatá a ženy označiť ako bežnú bolesť, ktorú pociťujú s nástupom krvácania. Pre mnohé je to každomesačná záležitosť, pre iné výnimka.

123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek