Nachádzate sa: Dr.Max / Dr.Max Poradňa

Dr.Max Poradňa

[Ploché nohy nemusia trápiť deti ani dospelých]

Plochá noha sa často objavuje u detí aj dospelých, Viete, ako sa prejavuje?

[5 rád, ako zvládnuť silvestrovskú oslavu.]

Prehnali ste to niekedy počas silvestrovskej oslavy s alkoholom a prvý deň v roku ste strávili v posteli s bolesťou hlavy či nevoľnosťou? Ako takéto „utrpenie“ zmierniť?

[5 rád na posilnenie imunity u detí]

Začína jeseň, deti chodia do škôlky a školy a ich organizmus je vystavovaný skúške imunity. Na rozdiel od najbližšej rodiny sa zrazu dieťa vyskytne vo veľkom kolektíve. Dostáva sa do kontaktu s bacilmi, ktoré jeho telo nepozná. Preto je toto obdobie najlepšie na posilnenie imunity.

[Aj Vás už skolila? Chrípka.]

Bolí vás celé telo, nevládzete sa hýbať, bolí vás v krku a máte vysokú horúčku? Tak máte pravdepodobne chrípku. Toto vírusové ochorenie je počas chladnejších mesiacov bežné a je veľmi ľahké sa nakaziť. O to je ochorenie nebezpečnejšie a neradno ho podceniť.

[Zápal močových ciest poznajú najmä ženy]

Ochorenie totiž postihuje ženskú populáciu až 50x častejšie ako mužov. Takto výrazný rozdiel je spôsobený najmä rozdielnou fyziológiou ženského tela. Ale často je príčinou aj nedostatočná informovanosť a nedodržanie základov prevencie.

123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek