Nachádzate sa: Dr.Max / Dr.Max Poradňa

Dr.Max Poradňa

[Ako schudnúť?]

Dnes je veľmi rozšíreným trendom zdravo vyzerajúca postava. Kult štíhlosti sa zameriava na vyvážené stravovanie, kvalitné potraviny a pravidelnú fyzickú aktivitu. Ako ste na tom vy? Udržiavate si stabilnú hmotnosť alebo sa neustále pokúšate nejaké kilečko schudnúť? Ako sa vám to darí? A poznáte zásady zdravého chudnutia?

[Aké veterinárne prípravky nájdeme v lekárni?]

Parazity môžu vášmu domácemu miláčikovi spôsobiť nepríjemné komplikácie a závažné ochorenia. Viete ako im predchádzať a ako s nimi bojovať?

[Býk v posteli]

Filmy, časopisy a reklamy nám vnucujú predstavu, že muž má stále chuť na milovanie, nikdy nezlyháva, vždy je perfektný. Ale čo ak nie ste 100 % posteľový býk?

[Čo s nespotrebovanými liekmi?]

Nespotrebované lieky nemožno likvidovať ako bežný komunálny odpad ani verejnou kanalizáciou splachovaním do výlevky alebo toalety.

[Generiká nie sú účinné, lebo sú lacnejšie – fakt, alebo mýtus?]

Určite sa vám už niekedy v lekárni pri výbere liekov na lekársky predpis stalo, že lekáreň nemala na sklade váš liek, ale lekárnik vám ponúkol náhradný liek. Pravdepodobne ste vtedy trochu zaváhali a kládli ste si otázku, či je to to isté, či to má taký istý účinok a či si to zameniť alebo nie.

123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek