Nachádzate sa: Dr.Max / Dr.Max Poradňa

Dr.Max Poradňa

[Aký je význam omega-3 mastných kyselín?]

Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny sú nevyhnutné pre naše zdravie. Telo si ich však nevie samo vytvoriť, preto ich potrebujeme prijímať v potrave.

[Viete, kto pracuje v lekárni?]

Stretli ste sa niekedy so situáciou, že ste vošli do lekárne a nevedeli ste, na koho sa máte so svojim problémom obrátiť? Respektíve neboli ste si istý, ako máte osobu, ktorá pred vami stojí osloviť? Práve v tomto článku vám objasníme, čo jednotliví zamestnanci lekárne robia.

[Potrebujete každý deň sprej do nosa? Tohto návyku sa dá zbaviť!]

Máte plný nos? Ťažko sa vám dýcha a už ste sa zopár nocí poriadne nevyspali? Určite každý tento pocit beznádeje pozná. Práve v týchto prípadoch väčšina z nás siahne po zázračných sprejoch do nosa, ktoré sľubujú okamžitú úľavu. Netreba však zabúdať, že nadmerným užívaním týchto liekov sa zvyšuje aj riziko vzniku závislosti.

[Poznáte rozdiel medzi bradavicou a kurím okom?]

Nie ste si istí odpoveďou? Nevadí! Na to je tu náš článok.

[Prerezávanie detských zúbkov bolí niekedy viac rodičov]

Ešte predtým, než dieťa spraví prvé kroky, narastú mu prvé zúbky. Toto obdobie môže byť pokojné, bezbolestné, alebo naopak búrlivé, plné plaču a mrzutosti. A samozrejme, rodičia intenzívne prežívajú všetky pocity spolu s ratolesťou. Veď ak sa uľaví dieťaťu, uľaví sa aj mame a otcovi.

123

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek