Nachádzate sa: Dr.Max > Dr.Max Poradňa

Dr.Max Poradňa

[Všetko čo je dôležité vedieť o liekoch na zníženie cholesterolu]

Zvýšený cholesterol je považovaný za tichého nepriateľa. Pokroky v oblasti medicíny priniesli na trh množstvo prípravkov a liekov, ktoré cholesterolu vyhlásili vojnu a zaručujú pacientom spoľahlivú ochranu, no napriek tomu rozpútali vlnu diskusii a kritiky. Prečo je dôležité strážiť si chlolesterol a na čo je dôležité si dať pozor po zahájení liečby?

[Neznáma piata a šiesta choroba]

Medzi infekčné ochorenia prejavujúce sa typickým kožným výsevom patrí viacero dobre známych strašiakov ako osýpky, šarlach, či rubeola. Častejšie sa však v detskom veku vyskytujú ochorenia, ktoré sú známe ako piata a šiesta choroba. Paradoxne ich veľa ľudí vôbec nepozná a dokážu vystrašiť nejednu mamičku.

[Za tráviace ťažkosti sa nehanbite! Zverte sa odborníkom]

Ťažkosti týkajúce sa tráviacej sústavy nás vedia občas nemilo potrápiť. Ide o chúlostivý problém, o ktorom neradi rozprávame. Možno vás trochu upokojí skutočnosť, že až 50 % populácie trápia hemoroidy a v podobnej situácii nie ste sami. 

[Keď aj po nevinnom a láskyplnom bozku môžete ochorieť]

Chladné zimné dni sú pomaly za nami a konečne prichádza jar, obdobie, keď sa všetko prebúdza a kvitne do krásy. Ideálne obdobie na lásku. Každoročne sa stovky Slovákov nakazia infekčnou chorobou nazývanou mononukleóza, ktorá sa prenáša hlavne bozkávaním. 

[Trpíte alergiou alebo ste prechladnutí? Ako tieto ochorenia rozpoznať a liečiť]

Tečie vám z nosa a počas dňa si kýchnete aspoň stokrát? Zvýšili ste dávky vitamínu C a používate nosové spreje na uvoľnenie dýchania, ale prechladnutia sa neviete stále zbaviť? 

123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek